Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

eyya
13. apr 2010

peti nic moc ako bylinka, ale hnusny neni 🙂

brisilda
13. apr 2010

kocky inak ja sa tesim hlavne na to ako budeme kocikovat ked pojdeme vsetke niekam na prechadzku 😀 ved nas je uz teraz 6 a to si neviem predstavit kde budu tie kociky parkovat ked pojdeme k niekomu vsetke na navstevu 😀

mata0312
13. apr 2010

bris akurat vcera mi moj doktor hovoril ze len do 36 TT mam brat to magnezko a potom uz nie, ja tie caje uz mam doma dala mi svagrina čo jej ostali ked bola tehu... tak sa tesim s tebou neni nad to ked mozes niekedy vypadnut na taku zahradku... a bris na to kocikocanie sa tesim najviac ..... 😀

kosta123
13. apr 2010

Tak mesto pobehané,len neviem pani na SP mi povedala že ked budem mať v rukách od Dr.papiere na matersku tak ich mám doniesť to je jasné,lenže ja som od 1.maja oficiálne nezamestnaná,na rizikovom PN a na materskú idem až 18.5 tak tak mi povedala že sa mám ísť prihlásiť na úrad práce 😒 ale veď som PN tak to ma neprihlásia ževraj,niekde som sa dočítala tu na fóre tak som z toho debil.
Momentálne sa serkám s nálepkami čo som objednala na dvere do WC a kupelne tak pošlem foto ale ešte to nemám,lebo sa šmotkám pri tom 😀

mata0312
13. apr 2010

kosti tak to je zaujmava situacia ale ty by si este mala byt v ochranej lehote nie? asi budes musiet skocit na urad aby ti povedali ako dalej ...

no som zvedava na tie nalepky 😀

petka55555
13. apr 2010

brisilda to ti verim ze sa velmi tesis, ja sa tiez velmi tesim, lebo mi ivo slubil kupit lehatka na terasu a budem sa tam stale valat, lebo na tych stolickach to je nic moc....a mam uz kupene take tie makke tucne vankuse..juj to bude veget, len keby uz svietilo slnko....a tiez mozete prist, ale len na striedacku, lebo budu len dve 😀 😀 😀 😀 😀
a tiez sa tesim ku vam na gril party....mnam....
no a to kocikovanie bude iny vlacik, to sa nam bude dobre v meste, po tej 200metrovej pesej zone...budeme robit kopec koliecok dokola....

kosta podla mna by si si mala od 1.5. do 18.5. zaplatit to dobrovolne nemocenske poistenie, normalne prides 30.4. na soc. poistovnu a povies ze sa chces dobrovolne nemocensky poistit a nehovor preco ani na kolko.....a potom 18.5. sa prides odhlasit.....a bude ta to stat tak 24€ a uvidis ze ti to zdvihne matersku.....lebo kedysi som to v tej teme citala...alebo napis ip tej babe co ma nik gapa, isto ti odpise a presne jej to rozpis o co ti ide a ona ti poradi....ona raz radila jednej babe normalne ze jej staci si to dat len na jeden jediny den a pomoze to.....a kasli na cely urad prace, ja som tam tiez neni nahlasena....naco sa tam kvoli 18tim dnom potrepes a budes tam v tom smrade stat v rade....ved si za tych 18 dni zaplatis zdravotne, to neni moc....trosku investujes, ale keby ti to malo pomoct k lepsej materskej tak sa to hadam oplati...ale radsej si to over....len nie na tej socialnej, lebo tam neporadia nic, alebo naschval zle.....

kosta123
13. apr 2010

petka55555 - no keby to bola pravda tak by to bolo super,lenže materská sa počíta 55% z platu za minulý rok takže neviem či to má nejaký vplyv že si to zaplatím teraz na 18 dni 😖

kosta123
13. apr 2010

Takto som nalepila nálepky 🙂

mata0312
13. apr 2010

kosti je to super dobre to vyzera 😀 😀 😀

eyya
13. apr 2010

juj tie su paradne to si kde?

inak uz strasne davno som napisala sem ale tam asi nikto nechodi 😀

kosta123
13. apr 2010

Diky baby 😎 aj mmne sa to páči to som si objednala na mieru na dvere do Wc a kupelne cez MMB ale ta fírma je tu z PB tak som si dnes na lánskej preto bola 🙂
Eyye - no tam nechodíme,to bol len pokus o sukromnú temu,ale boli až 4 súkromné 😀 nakoniec sme zostali aj tak tu.

brisilda
13. apr 2010

kosta vyzera to suprovo 😉 inak neviem ako sa pocita ta materska ale tiez som o tom pocula ze je dobre si to platit 😉 kosta isto ti to pomoze za skusku nic nedas len par eur

kosta123
13. apr 2010

Brisilda - no dobré si to platiť to je ale 18 dni a pred porodom asi nie,no ved som napisala do temy DNP hádam mi tá gapa poradí čo sa tomu rozumie,ona mi kedysi napisala nech nerobim nič len nech zostanem až do nastupu na MD na PN tak uvidím.
Baby čo budeme zajtra??nemam žiaden plán až do 16:30 to idem ku kamoške na melír a mám doma aj auto 😎 len ked je vonku tak naprd,by sme mohli aj do BY na zmzku alebo kam.hmm?

mata0312
13. apr 2010

baby kedy sa to pocasie konečne umudri 😖

tak vo stvrtok o 11 to plati ok? lebo zajtra idem chystat nejaku mlsnotu 😀 a mm musi povysavat a umyt podlahu 😀 😀 mne dnes zakazal ze on to urobi 😀 zlaty nie ? 😀

petka55555
13. apr 2010

kosta, materska sa pocita za posledne 2 roky, vobec neviem z akeho priemeru ale pamatam si ze ona radila takymto ako t y co mali medzi MD a ukoncenim nejakych par dni, pocas kt. by sa museli dat na urad prace, ze nech si to aj len na par dni zaplatia, lebo to ovplyvni...napriklad aj ja som si platila pol roka menej a v decembri mi povedali ze si mam dat z tej uplne maximalnej, ze to staci na to aby mi potom vysla max. materska...to nemusis cele dva roky mat max vymeriavacii, aby ti vysla max. , ved som zvedava co ti napise, ale keby to slo, tak by bolo skoda keby si sa na to vykaslala...

mata u mna zatial plati vo stvrtok.... 🙂

mata0312
13. apr 2010

super petka 😀 uz teraz sa tesim ... 😀

mne ma prist papier zo socialky ze kolko mi vymerali tu matersku tak som zvedava kolko to bude 😉

eyya
13. apr 2010

baby ktp pozera ordinaciu? no ten kto pisal scenar bol krutas.... ☹ este chvila a revem 😢

nikiarudi
autor
13. apr 2010

ahojte baby, zase ste toho popísali..
Maťa - rátaj s tým, že papier o výpočte materskej ti dojde doooooosť neskoro... a najskôr ti prídu peniaze na účet a na druhý deň až papier..ako aj mne.. strašne dlho im to trvá.. 😠
Kosti - keby nebolo také otrasné počasie, tak by som rada s tebou šla do tej BY... a možno by som šla sama, pretože mm má od zajtra dovolenku, tak by možno zostal doma s malou.. 😉 teda ak by som mohla ísť s tebou.. 🙂
Peti - prečo si sa dnes neozvala??

mata0312
13. apr 2010

niki si ma nepotesila ☹ ale čo uz mozeme cakat od nasej slavnej socialky? vsak? 😠

mm pride rano po nočnej ak pojde spat tak doobedie mam volne 😀

kosta123
13. apr 2010

Maťa u mňa vo štvrtok platí na 100% 😀 teším sa
No uvidím ako bude zajtra vonku ak fajn,tak sa ozvem a zoberiem vás na zmzrku 🙂

nikiarudi
autor
13. apr 2010

kosti - a koho vezmeš??
mati - aj my sa vo štvrtok tešíme..no ak bude škaredo, tak sa nebudem trepať aj s malou.. radšej ju nechám mm..dúfam, že sa nehneváte...

mata0312
13. apr 2010

kosti 😀 😀

mata0312
13. apr 2010

niki jasne ze nie ked je to lepsie pre malicku 😀 😀

nikiarudi
autor
13. apr 2010

ozaj baby, som sa vám zabudla pochváliť.. budúci rok budeme mať dve svadby v rodine, niele segra, ale už aj bráško.. je v Paríži s frajerkou a dnes sa tam zasnúbili priamo na Eiffelovej veži na samom vrchu...juuuuj koľká romantika.. 😵 😵 😵

brisilda
13. apr 2010

kocky a mna kto vezme? 😀 😀 😀 aj ja chcem ist ale mne to poobede nevyhovuje ja najneskor o 15:00 musim byt v PB 😝
mata inak ja ked neporodim toho tyzdna tak pridem mile rada 😉 no teraz tlacim na mm ako na pilu aby si nasiel hodinku olna az skocime podpissat zmluvu lebo ja sa nemozem tesit ked nemam v ruke papier 😀

kosta123
13. apr 2010

Niki no kto bude chcieť toho zoberiem ale hlavne nech neprší 😉 idem spať som K.O dnes ,pa

nikiarudi
autor
13. apr 2010

mati - no lebo toto otrasné počasie nieje nič dobré a radšej ju nechám s mm domka, až nieje choručká.. len dúfam, že vám nebude vadiť, ak pôjdem sama.. a že ma beriete do partie medzi seba aj bez maličkej... 😖

nikiarudi
autor
13. apr 2010

ok, tak zajtra papa a dobrú kosti.. aj ja idem som tiež akási unavená z toho počasia... 😠

mata0312
13. apr 2010

tak dobru baby ja som prespala cele poobedie a tak skoro spat zasa nepojdem 😀 vsak dajte vediet ak pojdete doobeda 😀
niki to je jasne a nech si ju uzije aj mm no nie ? 😀 😀

mata0312
13. apr 2010

bris no dufam ze sebastianko sa nebude tak ponahlat, ozaj bris ty uzivas nieco na ten tlak ? ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre