Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
14. apr 2010

to asi treba ratat od tych silnejsich nie???ved niektore baby maju tie slabe aj dlho, a potom tu kdesi na fore napisu ze rodili 36 hodin a taka co ju to caka si to precita a pretoci jej panenky....

inak som kukala tu tabulku apriloviek, ty kokso ved tam sa skoro vsetky deti narodili pred terminom, po termine hadam len 5....dufam ze aj my to tak budeme mat....ved brisilda sa chysta uz buduci tyzdne.... 😀 ja az po 1.5. 🙂 boze ved to je uz len chvilocka... 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

petka55555
14. apr 2010

niki no som zvedava na foto a beres aj nejake doplnky ku foteniu, ci sa spolahnes na denisku???

nikiarudi
autor
14. apr 2010

no ja som jej písala, že čo máme zobrať...a hlavne čo si obliecť..

petka55555
14. apr 2010

obliect aj nejake saty nie???ci este su jej velke???ale ved najkrajsie foto su ked bude holucka a len v nejakych tych satkach nie???

nikiarudi
autor
14. apr 2010

no Deniska nám napísala, že my si máme dať modré rifle, biele tričko a nejakú čiernu mikinu alebo tak.. a malej sú vraj naj holaté, alebo keď tak len biele body, tak chcem vzať to čo nám urobila Eli... a ešte možno tie hnedé šatičky alebo tak..uvidím čo poberiem..no najskôr jej to poskúšam, aby som vedela, že jej to nieje moc veľké.. 😀

brisilda
14. apr 2010

peta tak kebyze sa kontrakcie rataju ako porod tie najsilnejsie tak ja som ich mala iba hodinu mozno ani to nie 😀 😀 😀 inak epiduralka tu stoji 2000 sk 😕 blazni ja som pred 7 rokmi neplatila nic 😀
nika ano korunky mam na ucte 🙂 dakujem eyya ma asi inu banku lebo od nej mi este nenabehli 😀 inak tesim sa uz teraz na vase fotky 😉

nikiarudi
autor
14. apr 2010

aj ja sa už teším na to fotenie... 😅 😅 😅 a tá tvoja sestra ti neposlala foto tých vecičiek??

nikiarudi
autor
14. apr 2010

Miška a vezmeš ma teda zajtra k Mati??

kosta123
14. apr 2010

a mňa a Peťu??

brisilda
14. apr 2010

no jasne kocky neni problem vsetke vaz vezmem peta ma pocka na druhej strane ako je zastavka len musi davat pozor aby ju auto nepreslo 😀 pojdeme po niku a nasledne po teba kosta ked si pisala ze tam neni jednosmerka 😉

kosta123
14. apr 2010

Išla som sem do zelovocu a kupila som: 2kg zemiakov,5 malých rajčiniek,4 banány,4 pomaranče a že 5,20 € 😕 oči mi skoro prevrátilo,niekedy sa fakt oplatí zbehnúť do Tesca.

brisilda
14. apr 2010

nika moja sestra je pripad na zamyslenie ja neviem naco ona vlastne caka 😠 😠 😠 ani dovolat sa jej nemozem 😠

kosta123
14. apr 2010

ok budem čakať,okolo 10:50 asi čo??

nikiarudi
autor
14. apr 2010

no a u mňa o koľkej?? 10:45?? 😉

kosta123
14. apr 2010

Bežím na melír 🙂

brisilda
14. apr 2010

no ja neviem asi 😀 kocky peta vas prezvoni ked si kumne nasadne do auta a vy buddte pripravene 😉 nika a eli nejde? 😕

petka55555
14. apr 2010

brisilda a ty si mala pri malom epiduralku????

inak baby chystame sa na navsetvu a mata tu cely den nebola, co ked isla k dr. s tym tlakom a nahodou ju poslal do nemocky???ale to hadam nie, asi sa venuje manzelovi.....

inak dakujem ze aj mna zoberete, ale ved mozeme kludne zbehnut aj pred tvoj dom, co budes pre nas chodit....a ked nie, tak ja pojdem odtial ako niki, lebo ja budem u maminy..... 😉

brisilda
14. apr 2010

kocky ako chcete pokial nike neni daleko sa trepat az ku mne pod vchod tak v pohode pridite aspon si dlhsie pospim 😀 dohodnite sa a dajte mi vediet

eyya
14. apr 2010

bris mne sa s malou pojde zle aj ked by som isla rada...

baby dala som inzerat na bodicka 😅 ..ma kosta inspirovala... 😀 no som zvedava...

brisilda
14. apr 2010

eyya preco? ved aj nika chodi s malou 😉 ale asi zajtra ju necha s rudim 😒 inak kocky ja rozmyslam ako sa len vsetke pomestite kumne do auta 😀

brisilda
14. apr 2010

inak hodila si na imzerciu pekne fotky asi si spravime u teba objednavku 😀 a hned by sme dali napis Ja som vase male neposlusne certisko ktore vam v noci neda spat 😀 😀 😀

mata0312
14. apr 2010

ahojte baby zatial vsetko ok len som bola u nasich a u svokrovcov 😀

petka55555
14. apr 2010

baby nechcete niektora sietku proti hmyzu na kocik???to je taka uplne obycajna univerzalna, keby ste kocik davali na balkon, lebo ja som si priam kupila original ku kociku a tato mi je na nic, tak ak niektora chcete tak vam ju dam... 😉

petka55555
14. apr 2010

jej eli aj ja si potom vyberiem....

brisilda
14. apr 2010

peta ja ju mam este po samkovy a bola mi na 3 veci 😀 😀 😀
ok tak zajtrajsok plati budem na fone ak nahodou by ste ma tu nezastihli 😉

brisilda
14. apr 2010

boze moj taka hrubka 😀 😀 😀 sorry asi sa vratim do skoly 😉

kosta123
14. apr 2010

Ahojte tak už som doma,melír dorobený 😀 práve som MM ostrihala.
Peťa ja mám sieťku od švagrinej síce taku zažlknutú ale ak budem dávať kočík na balkon stačí,ale asi radšej budem chodiť von 😉

brisilda
14. apr 2010

kocky nemate niektora zaujem??? mam toho vela nakolko sme vcera v Za kupili inu 😀 da sa pripevnit kamkolvek a vydava melodiu, hrka a ma ukrite v sebe zrkadielko

kosta123
14. apr 2010

brisilda -a cena??? da sa to pripnut aj na postielku??namiesto kolotoča?

eyya
14. apr 2010

bris keby bolo pekne tak zbehnem aj do mesta ale ked je takto tak ju nebudem vlacit ako koca ...este keby na Rozkvete porozmyslam ale dole nie...
inak peniazky ti dufam uz zajtra pridu 😉

peti uvidim zajtra ma mi prist kocik tak ci nam bude sediet ta co mam od austina ak nie tak by som skusila tvoju...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre