Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
20. apr 2010

mati nevidela si ked eli sem pridala foto ake mala nohy, ako pampusiky....kukni jej do albumu....
chuda, no musis to vydrzat, ale ktohovie ci by ta radsej nemal poslat do tej nemocky....a nic ti na to nepomaha????mne trosku pomoze ked si studenou vodou osprchujem nohy.....ale ak ty mas uz velke opuchy, na to asi taketo nezaberie....asi len lezat, lebo mne hned opuchnu nohy aj ruky ked sedim a tlaci mi stolicka zo spodu na stehna...
aj my mame v majovkach uz asi 8 babeniek... 🙂

mata0312
20. apr 2010

kosti uvidis malu dva dni po sebe 😀 😀

a mne na prietokoch nepovedala ze kolko vazi ☹ ☹ a taka som bola zvedava

mata0312
20. apr 2010

petka neni to az take strasne ked si ich vylozim a natriem tak clenky odpuchnu len ja to mam uz po celom tele ale neni to az take hrozne teda dufam vsak uvidime povedal ze ak sa to zhorsi ze ma posle na par dni nech ma odvodnia ☹

petka55555
20. apr 2010

neboj bude to dobre.... 😉

petka55555
20. apr 2010

a to si sa mala na prietokoch opytat...inak to nepovedia... 🙂

brisilda
20. apr 2010

peta nepovedali jej to lebo doktorka mala vela prace a nevedela co skor 😒 aj ja som za papiermi cakala do 15:00 😠 inak nas doki keby vidi matu tak uz davno lezi v nemocke ja by som si mata na tvojom mieste zistovala co a ako to je ked opucha cele telo ja nastastie opuchy nemam a to je hadam to jedine pozitivum 😉 kebyze mi zacnu extremne opuchy a tlak vyleti hore tak ma beru na sekciu ale uz sa nebojim 😉
kosta nie neberiem magnezko no doki mi ho znova nasadil ze vraj to mam na ten tlak 😠 kaslat na to dnes som mala tlak 120/55 a u dokiho 130/80

eyya
21. apr 2010

dobre ranko no vy ste vam sa nehce spat ked skoro do polnoci netujete 🙂

mati ja som opuhcala cela bola som ako balon myslim to zacalo koncom siesteho tak nevinne najskor nohy a potom sup cela ruky tvar no hroza ked sa pozriem na fotky tak to bolo sialene, bola som v nemocke a na sledovanie, brala som aj tabletky na odvodnovanie ale len tan a ked som prisla domov tak uz nie a tak som opat behala ako balon, myslela som ze puknem este teraz si pamatam ako ma stipala koza s tolkeho opuchu hlavne na clenkoch a prstoch na zblaznenie ani poskriabanie nepomohlo... 😒 potom ma priebezne sledovali doma som si musela premeriavat tlak keby stupal moc tak sup nemocnica sekcia, tiez mi kontrolovali bielkovinu, pretoze to bola preeklampsia a myslim ze ty mas asi tiez ked to citam... zbieralal som celodenny moc a s toho robili kultivacie...hoci som ju mala stale vysoku kedze sa mi pri liekoch na tlak tlak polepsil bola som stale hranicna a nakoniec este aj prenasala a narodilo sa mi toto moje krasne zlaticko zdravucke...verim ze tak to bude aj u teba, len myslim ze tvoj doky by to mal tiez sledovat lebo ak mas preeklampsiu tak to neni sranda...skus zavolat ak nemas poradnu ja som tiez isla mimo poradne ked uz som neobula ni zabky ani slapky a nosila som o 2 cisla vacsie topanky ...hoc najlepsie mi bolo bosej ...no ale v tmobile sa to nehodi k outfitu 😀

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no veru Eli, bola si ako taký veľký pampúch.. 😅

nikiarudi
autor
21. apr 2010

inak dobré ránko... 😉

petka55555
21. apr 2010

dobre rano.....

no eli bola chuda, raz som ju videla...to musi byt strasne neprijemne.....mne staci ked mi trochu pripuchnu nohy a je to velmi neprijemne....take spekačky... 🙂

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no ja som našťastie (klop klop klop) nič také nemala, nakoľko som rodila v zime.. malo to určité výhody.. dokonca ani keď som bola v auguste na dovolenke v Bulharsku, tak ani tam som neopúchala... 😀

nikiarudi
autor
21. apr 2010

ozaj baby, dnes ak sa trošku vyčasí, že nebude pršať..tak ak by sa vám chcelo, šla by som kočíkovať len tu okolo ihriska, čo vy na to? kľudne sa pridajte... 😉

petka55555
21. apr 2010

myslis ze nebude prsat????

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no ak nebude, tak určite sedieť doma nebudem..takže dúfam, že aspoň pršať nebude... 😠

eyya
21. apr 2010

ja idem dat Domcu k mamine a zbehnem do mesta ak bude pekne a budem vas vidiet na ihrisku tak zbehnem od mami....

nikiarudi
autor
21. apr 2010

ok, ideš po tie kvetináče?? 😀

eyya
21. apr 2010

aj 😀

brisilda
21. apr 2010

ahojte kocky ja ma dnes mierne opuchnute nohy 😀 ale oni ochvilocku odpuchnu 😉 inak podla mna matu by vazne mali zobrat na sledovanie lebo aj mne v tom 24 h. moci zistili bielkovinu a u bohaca mam stale vsetko krasne ciste .A ked som sa v nemocnici pytala na tu bielkovinu a preklamsiu tak mi sestricka povedala ze to by som cela opuchla a riadne 😔 + tlak by bol vysoky takze mata vazne nevahaj azistuj si na nete o tom viac a nasledne volaj dokimu mne ten moj aj teraz povedal ze pokial zacnem opuchat mam hned prist 😉 ale on ma uz pozna on vie ze by som pribehla 😀 ved som mu aj povedala ze nech sa neboji ze ja som strasny strachoput 😀

nikiarudi
autor
21. apr 2010

eli a čo ešte?? 😀
maťa - ja byť tebou, tak už som u dokiho.. a nečakám... 😒

brisilda
21. apr 2010

veru aj ja aj ked neviem sice ako si vyzerala pred tehotenstvom no podla mn a si tiez podliata vodou a poriadne

brisilda
21. apr 2010

kocky ja dufam , ze sa mi podari schudnut aspon na tych 75 kg ako mam na tej fotke a to som uz bola tehotna hadam 6-8tt 😀

petka55555
21. apr 2010

brisilda tak tu si inak chuda.....pockajte najdem foto, mam jednu jediny ked som bola najchudsia....

petka55555
21. apr 2010

to su nozicky ze????

petka55555
21. apr 2010

mam dat aj najtučnejsiu?????? 😀 😀 😝

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no schválne daj ich, ale vedľa seba pre porovnanie....

mata0312
21. apr 2010

ahojte baby neni to az take hrozne vsak uvidim ako to bude pokracovat a ak sa to zhorsi tak za nim skočim dnes nohy zatial nemam opuchnute 😉 lebo som sa este nepostavila z postele, eyyi myslim ze si to mala asi horsie ako ja ja som zatial neni az tak opuchnuta, ale vsetkym dik ste zlate 😉

aj ja vkladam fotku z dovolenky ked som bola chudsia a to uz na tej fotke som trocha pribrata ako som byvala pred tym nez som stretla draheho 😀 😀 😀 ale ked budem mat takuto vahu potom po porode tak budem spokojna 😀 😀 😀 no aspon pol roka po porode 😀 😀 😀

petka55555
21. apr 2010

baby ale sa vychvalujeme....mati ale inak chuda....

niki a ty sa co nepochvalis????

mata0312
21. apr 2010

peti je to taky dobry pocit ked mozeme kuknut ked sme boli chude nie? 😀 aspon vieme kam to chceme dotiahnut 😀 😀 😀

brisilda
21. apr 2010

kocky to neni ferove ja som dala fotku kde uz tehotna som a kebyze mam fotku aka som bola este pred Samkom tak je zomna hotova Miss 😀 skoda ze taku fotku nemam predsalen to bolo pred viac ako 8 rokmi 😝 ale kuk tuto fotku na tejto som mala sice uz nadvahu ale predsalen po jednom dietati slusne kiez by som sa vratila na tu vahu to bolo fotene asi rok pred otehotnenim

mata0312
21. apr 2010

joj ake sme pekne 😀 bris to je v tom čase fotene ako moja fotka 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre