Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
21. apr 2010

petka55555 - jáj tak ja som pred tebou asi,no tak možeme ísť o 11,00 dole a pôjdeme všetky,Peťa beriem ta dole,Bris ak chceš tak prídem aj pre teba,hmm?ved sa zajtra dohodneme.

Ja cvičiť idem zoberiem Vás dole kto chce ísť 😉

Zajtra od 16,00 strážim 4r.sesternicu Lauru,budeme na ihrisku,kto sa pridá???? teda ak nebude pršať.

petka55555
21. apr 2010

teda brisilda ty si takto stale sexujes????pekne....no neviem ako by si maleho inak prehovorila a co ked sa mu zalubi masaz čielka????a nebude chcet ist von.... 😀 😝

petka55555
21. apr 2010

kosta ved ja sa prisposobim tebe kedy ty tam budes chces ist, a budem ti vdacna za odvozy..... 😉

kosta123
21. apr 2010

Zajtra vás čakám o 11,00 pred nikinim barákom,nech ideme naraz 😉

mata0312
21. apr 2010

baby ja stale neviem kam mam ist ☹

kosta123
21. apr 2010

mata0312 - je to tam ako bývam ja,len pôjdeš trošku dalej z autom,a hned oproti dalsej zástavke(t.j.3 zástavka č.11) na ľavo sú postavené 2 bytovky to nájdeš neboj,je tam parkovisko tak tam ťa počkáme.

mata0312
21. apr 2010

ok kosti diky hadam to najdem 😀 keby cosi tak volam 😀

brisilda
21. apr 2010

no super takze ste sa pochopili 😀
peta pochybujem ze maleho nieco stekli na cele kedze je tak vysoko ale detail tu pisat teda nebudem 😀

petka55555
21. apr 2010

mata ved to su tie 2 nove bytovky na 3. zastavke 11....ved si predsa rozkvetacka, tak sa hadam nestratis....a uvidis tam sirokouhle krasavice....

nasho maleho nic nepostekli, iba ak bohac 😀 😀 😀 😀

mata0312
21. apr 2010

petka no jasne ze sa nestratim len som nevedela kde su nove bytovky 😀

petka55555
21. apr 2010

mati, lebo ty tou stranou nechodis ze???lebo ty si z opacnej strany...no ale hadam to najdes....

mata0312
21. apr 2010

tak tak petka ale inak uz tusim kde to je 😀

petka55555
21. apr 2010

niki aha....nadherna farba....

kosta123
21. apr 2010

Tak a zožrala som kopec piškôt z čajom,proste ak ja nemá niečo sladké tak ma rozkladá 😀 😀 😀 😀

eyya
21. apr 2010

takze dievcata konecne som sa dostala ku pc 😝 som bola v tom meste uz mam crepniky , konecne a potom u maminy ...ked som dosla dom som sa snazila nieo upiect 😒 ....dufam ze mate radi gulky 😉 😀

eyya
21. apr 2010

inak aj ja som si zaspominala ked som videla ake foto ste dali z minulosti...aj ja som bola kocka 😀 ...teda aspon myslim 😀 ...a vlastne aj teraz som! 😀

nikiarudi
autor
21. apr 2010

Eli my všetky mamičky sme krásne... 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
21. apr 2010

takže zajtra o 11tej u Eli, a Eli ak niečo budeš potrebovať, kľudne sa ozvi skôr... 😉 idem spať tak dobrú noc.. papaaaa

kosta123
21. apr 2010

eyya - no teda ale riadna kočka si bola na svadobných fotkách 😉 som ťa skoro nespoznala,aká palička tenučká z teba,inak kolko si pribrala počas tehotenstva??? mas este niečo naviac??
NO ak sú tie gulky sladké tak ich mám isto rada 😀 😀

petka55555
21. apr 2010

kosta a nemas rada aj ine gulky????
eli a co je v tych gulkach???ty si riadna gazdina, tak isto nieco strasne dobre.... 🙂

kosta123
21. apr 2010

petka55555 - škatula 😀 😀 😀

eyya
21. apr 2010

ano su sladke 😀

niki nie ja si chystam teraz a zajtra uz len dokoncim, ale dakujem 🙂

dnes bola Domka uplne superska take moje zlaticko dufam ze aj zajtra bude taky den a hadam sa nebude bat ked pridete 🙂

eyya
21. apr 2010

peti zatial este nic extra musim nieco vymysliet bo prvotny plan bol nieco ine 😀

eyya
21. apr 2010

kosti pribrala som asi 15 kil ale po porode som este pribrala no a teraz mi ostava este dost 😅

kosta123
21. apr 2010

eyya - no kurna toho sa obábam aj ja,dufam že to nieje dedičné aj moja mama este pribrala a poriadne 😠

nikiarudi
autor
21. apr 2010

ozaj baby, práve mi písala na fb Deniska, že už sú hotové foto, že či mi ich má poslať na mail alebo či si dojdem vybrať, tak som povedala nech mi to pošle...juuuuuuj aká som zvedavá... 😵 😵

kosta123
21. apr 2010

nikiarudi - tak nám ich potom rýýýýchlo ukáž 😉

eyya
21. apr 2010

niki tak to som zvedava aj ja by som tam chcela ist aspon uvidim ako foti 🙂

kosta no ja som uz nieco dolu dala ale este stale mam 7 kil naviac tak sa stym snazim trosku zabojovat dufam ze sa podari , aj ked asi nie uz tak ako predtym ale este by som to nevzdavala 🙂

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no len neviem či si to stihla všimnúť, že som jej odpísala.. lebo už nieje online.. ☹ no zajtra určite budú...

nikiarudi
autor
21. apr 2010

tak ja už naozaj idem spať.. takže dobrú...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre