Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
4. máj 2010

no to dufam ze nie ved si estelen v 36tt to by bolo predcasne takze nastras nas tu a pekne si pockaj kym pride na teba rad 😀

kosta123
4. máj 2010

Kurňa praská mi koža okolo dierky z naušnice 😠 😠 😠 a dnes som sa v noci zobudila na to že ma svrbí koža na bruchu tak som si ju hned natrela,hlavne že ked som išla spať tak som si ju vynatierala,dúfam že neprasknem niekde 😀

kosta123
4. máj 2010

A dnes som od nudy trošku zmenila deckú.Je tam viac miesta,zložila som cestovnú postieľku aj tak ju budeme používať v obyvačke na hranie ale až neskôr.
A už som vytiahla aj moju skoro 24r.postielku čo mi tatino robil keď som sa mala narodiť 😉

brisilda
4. máj 2010

jeej kosta ty si uz ako ja stale nieco premiestnujes 😀

kosta123
4. máj 2010

Bris - -no bolo tam toho veľa musela som to nejako zredukovať 😉

petka55555
4. máj 2010

kosta prasknes ale na konci juna 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no tak my sme okupkané, ideme papkať a spinkať... no a my máme tiež trošku zmenu v spálni a aj fotočky malej na stene..no a aj obyvka je trošilinku zmenená.. 😀 😀 😀

mata0312
4. máj 2010

bris zajtra zacinam 37 TT čize deviaty mesiac 😀 uz moze kludne prist 😀 😀 😀 ale najskor chcem aby ste to mali za sebou vy 😀 😀 😀
kosti super decka aj ja by som chcela byt tvoje babo 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

mata ale az ukonceny 28tt sa povazuje za donosene dovtedy je predcasne ale je jasne ze uz je babo plne vyvinute 😉 takze moze prist uz sa nemusis obavat 😉 kebyze bude najhorsie oni ho aj sami vyberu von 😉

brisilda
4. máj 2010

38 tt malo byt 😀

petka55555
4. máj 2010

ved je s neho riadny macko a vela deticiek sa narodi aj o mesiac skor....takze isto by to bolo ok. len by bol mensi...mozno na vahu nie, ale na dlzku.....ale neboj mati este budes prenasat....

brisilda
4. máj 2010

veru veru mata len aby si nedopadla tak ako ja 😀 inak doki sam povedal ze je rad ze sme to dotiahli do konca tak hadam aj uspesne a po sestonedeli ma caka 😀
inak ja spinim po kazdej navsteve WC 😠 neni to cista krv ale taka zmiesana s hlienom 😖 podvedome sa bojim a tlak je tomu dokazom cize idem hodit sprchu a citat knihu od D-S bezpecny pristav je zaujimava 😉
kosta tak potom aj k nam pridi coto preriedit 😀 sebiho izba je prepchata 😀 a to tam este ani hracky nema 😀
nika hod foto sme zvedave 😉 inak peta ty nejdes somnou do nemocnice stvrtok??? 😀 😀 😀

mata0312
4. máj 2010

joj petka nestras ma 😀 😀 ze prenasat vsak by ma drblo ale moze sa to stat nikdy nehovor nikdy vsak? 😀 😀
no som zvedava aky budu velky vasi chlapci 😀 😀 😀

mata0312
4. máj 2010

bris a to je normalne takto spinit? ja by som sa inak bala ☹ a čo ti povedal doky ze kedy mas ist ak čo bude az kontrakcie?

petka55555
4. máj 2010

no bris asi ti odisla zatka....to niektore baby pisu ze na poslednej poradni dr. naschval posparal aby to pohol a ked prisli domov tak odisla...pokial to neni jasno cervena krv, nemas sa coho bat aj ked ja budem tiez isto stresovat.....mali by ste este zasexovat a pojdes......ale pekne ze ma takto nechas samu...ja si este len pojdem v utorok na poradnu 😉 dufam ze mi neda o dva tyzdne dalsiu 😲

kosta123
4. máj 2010

Ja by som sa toho špinenia moc nebála, ale až keby mi prišli kontrakcie tak sa poserkám 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

kocky je to zmiesane s hlienom a mas pravdu peti on domna sparal dnes poriadne a aj mi povedal ze mozem mat cervenkasty vytok takze dufam ze to rozhybe a ked som sa pytala ci to vyzera na porod tak povedal ze ked odtecie plodova voda tak ano 😀 cize asi sa tam coto uz deje 😉

brisilda
4. máj 2010

inak podvedome stresujem lebo sa bojim krvacania ☹

petka55555
4. máj 2010

eli a ved som nenapisala ze si aj pre tie body musim teda prist.....ked niekedy pojdes na vychadzku tak zbehnem ak neporodim...... 🙂

mata0312
4. máj 2010

no vsak prave aj ja by som sa bala ale ked ti to povedal tak ppotom to je v pohode a netreba sa toho obavat 😉 no a uz len cakat na tu vodu a budes to mat skoro za sebou 😀

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no kosti - až dojdú kontrakcie, tak sa dosmejete všetky... 😉 😀 😀

petka55555
4. máj 2010

bris neboj.....ale to sa mi teraz dobre hovori......ved v stvrtok uz budes pod dohladom alebo mozno uz na izbe kojit.....

mata0312
4. máj 2010

och nika diky za povzbudenie 😀 😀 😀 😀

brisilda
4. máj 2010

nika tak v tomto mas pravdu ze sa dosmejeme 😀 😀 😀 este plakat budeme 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no plakať to teda budete, no nie od bolesti, ale od úžasného a krásneho pocitu po pôrode.. ja som plakala až vtedy ako som prvý krát videla a cítila moju krásnu bambulku... 😵 😵 😵 je to nádherný neopísateľný pocit!!! NAJKRAJŠÍ V ŽIVOTE!

kosta123
4. máj 2010

no niekto povie že mal najkrajší deň v živote svadbu,tak to tá baba isto nerodila,lebo pre mňa to ani zatiaľ najkrajší deň živote nebol.

nikiarudi
autor
4. máj 2010

pre mňa to bol druhý najkrajší v živote... 🙂

brisilda
4. máj 2010

nika tak v tom mas pravdu ja som tiez vyronila slzicku od stastie ked sa samko narodil naozaj krasny pocit na ktory sa jednoducho nikdy neda zabudnut 😉 vtedy clovek zabudne aj na vsetku bolest a dakujem Bohu ze je male zdravucke 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

tak tak bris, presne tak... 🙂 🙂 🙂 🙂

brisilda
4. máj 2010

kocky nasej ele som dala tolko prace ze isto jej to nedalo a pracuje na trickach 😀 😀 😀 som zvedava ci ma nezrujnuje 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre