Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

katka.carska
14. máj 2010

Malému Sebastián Jánovi želám krásny život, nech si spokojná aj Ty Miška aj bábätko (samozrejme i braček a tatino).
Matúško sa narodil tiež piatok - trinásteho.

brisilda
14. máj 2010

ahojte zeny kosta dufam ze fotenie dopadne na jednotku.
mata tak sa teda uc az mas same Acka 😀
peta sup do nemocnice ja som tiez o 15:00 este nevedela ze budem rodit a o 19:10 uz maly plakal 😀 😀 😀 takze kiez by si mala rychly porod a slabe kontrakcie , silne az 5 min. pred porodom 😀 😀 😀 az nesi vycerpana 😉 a potom cikat kakat 😀 😀 😀
katka dakujem aj vam napodobne 😉

mata0312
14. máj 2010

dakujem bris 😀 ked mna to pocasie tak uspava cely den spim ako batola 😉 nic sa mi nechce a zachvilu ide hokej cize idem fandit 😀 😀 😀

a co malicky poslucha ?? 😉

mata0312
14. máj 2010
kosta123
14. máj 2010

Tak fotenie bolo super,aj MM sa fotil 😕 😕 😕 😕 som čumela normálne,on doma povedal že dá tak max.2 foto a nejaké ruky a to je všetko ,no celkom mu to išlo,ale doma mi povedal že nabudúce už nebude 😀 😀 😀 keby vedel že chcem ďalšie foto ked sa malá narodí 😀 😀 😀 😀 😀 😝

Kukáme hokej to akože myslia vážne 0:6 ?????kokso MM tu vykrikuje ako blázon a nadááááva 😀 😀

petka55555
14. máj 2010

kosta som zvedava na foto, neviem kedy budu????

mata0312
14. máj 2010

tak som dofandila iny vyledok hadam dalsi zapas nebude taka katastrofa 😠

brisilda
14. máj 2010

ahojte kocky tak maly pocuvat pocuva obcas place ale to je normalne aj pluca treba trenovat 😀 dnes som skusala ci chyti flasu lebo aventku nechce ale tommerku chytil 😀 no hral sa s nou ako s prnikom on je taky cickos rad zaspava pri ciciku 😀 takze uz aspon viem ze je najedeny a iba trucuje 😠
peta ty tu co este robis? ja o takom case pred tyzdnom som uz hodinu lezala po porode 😉

mata0312
14. máj 2010

bris je super ze je dobrucky 😀 peti sa nechce lebo zajtra chce ist na tu svadbu 😀 😀 😀

kosta123
14. máj 2010

brisilda - a načo si skúšala tú flašu??prikrmuješ už?? či to len takú prázdnu si skúšala 😀 😀

ráno vstávam 4:55 😨 kokso to som nevstávala ani nepamätám,ale 5:30 musím byť pred Manínom idem do tej Viedne na vílet,ale ani sa mi nechce v takomto počasí a časť mi mala preplatiť firma,ale nakoľko som bola PN mám smolu.

mata0312
14. máj 2010

kosti tak si to riadne uzi 😀 ja tiez vstavam ale az o siestej 😉 idem na tu sprostu skusku na ktoru nic neviem 😖

kosta123
14. máj 2010

mata0312 - no aj tam má pršať 😠 😠 😠 😠 tak neviem neviem 😒
neboj skúšku spravíš 😉

mata0312
14. máj 2010

no skoda ze vam pocasie nevyslo 😠 inak vieden je uzasna 😉 diky no moc to ruzovo nevidim ale idem aspon skusit 😒

kosta123
14. máj 2010

No škoda veru,ale je to rezerve už od januára kto mohol vedieť že bude 15.5 pršať 😀 😀 😀 😀 😀 dúfam že to zvládnem v pohode lebo do PB prídeme až okolo 21,00 dúfam že mi nohy neodpadnú 😀

mata0312
14. máj 2010

tak ja viem ze by som to isto uz nezvladla 😠 ja len vstanem a nohy ako papuce ale ty si stale taka vitálna 😀 😀 ale isto ti to da zabrat 😉

mata0312
14. máj 2010

idem si ja lahnut aby som rano vstala len či sa mi bude dat spat ked som driemala skoro cely den ☹ dufam ze zasa budem do rana kukat do plafonu 😠

brisilda
15. máj 2010

kosta skesala som mu davat materske mlieko po kojeni ci nahodou nepotiehne viac aj s flase no on sa s tym cumlom uz iba hral a tak som spokojna on si vytiahne kolko potrebuje lebo kebyze mam malo mlieka tak po nakojeni by som asi neodsala nic no ja este v pohode odsajem taku stovku ako kedy niekedy len 40-tku 😀
nika a eli dik za radu uz mam tie sacky a su uzasne 😀 no konecne mam uz aj tu sadu avent 😉 jedna kocka predavala toto za 26 € 😀

petka55555
15. máj 2010

baby stale som tu 😀 vcera vecer mi aj bolo tak zvlastne, krize boleli aj brucho, ale len slabo, tak som dala horuci kupel a isla spat, ze hadam cosi v noci sa prihodi a ono nic....tak so sa rano o 6 napchavala svadobnymi kolacmi a teraz mi zas neni vobec nic....ako keby som ani tehotna nebola....
brisilda sebastianko bude mat uz aj mesiac, dokedy ja porodim, ale nie....ved do piatku to uz musi byt, to bude 10.den.... 😉

nikiarudi
autor
15. máj 2010

tak kedy to chcete dať to stretko? 😀 😀 😀my sa už nevieme dočkať... 😅

brisilda
15. máj 2010

peta inak ked sa ti porod nespusti sam spontalne tak ta beru na sekciu ☹ dufam ze ti to nebude hrozit a porodis normalne az si to uzijes a mas naco spominat 😉
ozaj dnes ideme do Ziliny kupovat oblecko 😀 ale premna manzel mi dal vcera korunky ze ako porodne 😀 😀 😀

petka55555
15. máj 2010

brisilda ved ja to viem, ja som dnes nad tym rano rozmyslala....dufam ze sa maxik umudri....inak mamine vcera bohac povedal ze sa mu nelubi, ze ma nezobrali do tej nemocky, lebo ze cakam vacsie babo na prvorodicku, ze som tam uz mala byt..... 😒

no pekne takto hned na nakupy.....sa isto tesis.....a nenapisala si kolko si schudla, vies ze som zvedava....mne teraz uz nic nechuti, tak som schudla kilo.... ☹

brisilda
15. máj 2010

peta schudla som 10 kg 😀 nic moc vsetko mi je male co som nosila pred otehotnenim ☹ musim menit satnik 😀

petka55555
15. máj 2010

ale ved aj 10kg je super....ved to casom pojde dole, mas dve deti, tak mas co robit....a este aj velky byt, kt. musis stale upratovat.... 😀 ved si dnes na seba nieco pekne kupis....a neboj maly bude isto riadny papkac, tak ta vysaje.....

no a mne by sa lubilo mat po tyzdni o 10kg menej 🙂

brisilda
15. máj 2010

peta mne by sa pacilo pribrat za cele tehotenstvo tak ako ty 😀 😀 😀

petka55555
15. máj 2010

ale asi by sa ti nepacila moja zaciatocna vaha 😀 😀 😀 😀 😀 ved sme teraz na tom asi priblizne rovnako, sice ty uz nie....ale tak minuly tyzden sme boli..... 😀 😀 😀 😀 ale nie, neboj ake budeme miss......tak za dva mesiace.... 😀

mata0312
15. máj 2010

ahojte kocky tak petika uz asi na svadbe 😀 kosta na vylete 😀 bris na nakupoch
ja som prisla zo skoly a normalne som si musela ist lahnut tak ma hlava bolela, ja zasa sam doma mm isiel pomahat sestre na chalupu a pride az vecer a este som aj bez auta ☹ ☹ a tak sa tu nudim ☹

brisilda
15. máj 2010

no mata tak to ti nezavidim a peta dfam ze uz lezi na sale a poctivo tlaci maxa na svet 😀
my sme boli v ziline a kupili sme velke h......o 😠 nic nemaju resp. nic na slona ☹

katka.carska
16. máj 2010

Prišla som pozrieť, či už sú ďalšie bábätká na svete a vidím, že ešte nič - asi čakajú na lepšie počasie. Maximkovi prajem nech je čoskoro v náručí maminky.
Nám to miminko nejako rýchlo rastie pred očami - veď len toť bol v perinke a už sa nám pretáča hore-dolu po posteli.
Brisilda, Ty už chodíš nakupovať ? 😕 A čo Sebastiánko ? Ten chodí s Vami ? Ja som asi taka staromódna, ale tých 6 týždňov som poriadne päty z domu nevytiahla - iba čo ísť sa prejsť. Potrebovala som si na bábo zvyknúť. 😅
Nebojíš sa, že sa odstaví, keď mu dávaš fľašku ? Alebo je na to nejaká "špeci"?

petka55555
16. máj 2010

Baby ja som este stale doma 😒 dnes je to uz 5. den.....

katka.carska
16. máj 2010

Peti, ale zajtra už ideš do porodnice, či nie ? (Teda, možno už dnes)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre