Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
4. mar 2010

kosta a to chces ist od tesca peso? baby ved pridite a ja vas vezmem autom 😀 ved ja som dora soferka co bojite 😀 😀 😀 vodicak mam uz 9 rokov 😉
peti mozu byt aj orechy aj horuca cokolada nie? 🙂
fialka ja som bola pri samkovi tiez samouk a tiez mi to pomohlo jedine tesne pred porodom mi sestricka poradila ako mam lepsie dychat a cuduj sa svete aj bolesti vtedy prestali takze to dychanie ma vazne coto do seba 😉
kosta ale ja zase az tak rychlo rodit nechcem to by bolo kebyze ma manzel odrodi v aute 😀 😀 😀 inak bud. tyzden cestujem na vychod 😉 konecne zmena 🙂 taaak sa tesim len dufam ze cestou neporodim 😠

mata0312
5. mar 2010

kludne som vas po ceste mohla zobrat aj ja, Petka stači ked mi zavolas a zoberiem vas 😀 😀

nikiarudi
autor
5. mar 2010

baby to cvičenie máte od 11tej asi tak do pol 1, že??? my ideme s malou a s Eli do mesta na prechádzku aj na úrad a tak...tak minimálne do 13tej tam budeme, tak sa ozvite cez Peťu a by sme sa mohli vidieť, hmmm??? 😉 😉 😉

kosta123
5. mar 2010

Brisilda ok,idem s ťebou,zavolám ti.

brisilda
5. mar 2010

Kosta OK v pohode dohodneme sa teda cet fon 😉

petka55555
5. mar 2010

baby tak sa vam vetrem aj ja, lebo manzel ma vybavovanie v meste a sa mu nechce ist pre mna, kosta mozem ta pockat pred vasim vchodom ale o ktorej??10,30???teda ak ma brisilda vezme 😀

kosta123
5. mar 2010

petka55555 - myslíš pred tým čo je oproti aj ovocie a zelenina???no jasné,len neviem stále kde to tá Brisilda býva,tak tam bud 10,20 ja jej zavolám a zbehneme tam.

nikiarudi
autor
5. mar 2010

tak čo baby, urobíte si čas po cvičení, aby sme sa videli.. ste plánovali ísť do mesta na to kafé, no nie? tak aspoň by sme sa na chvíľku skopli..hmm?? Peti potom zavolaj, že kde ste a kde si idete sadnúť..jo?

kosta123
5. mar 2010

jasné že pre vchodom,kača ja čítam pred obchodom 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kosta123
5. mar 2010

nikiarudi - ja sa nikam nenáhlim a mám chuť aj na 2 horúce čokolády zo šlahačkou 😀 😀 takže podľa toho kde budete tak sa stretneme 🙂

nikiarudi
autor
5. mar 2010

no jasné.. tak zavolajte... ;) budeme rady.. 😵

kosta123
5. mar 2010

A mám si zobrať niečo aj na prezlečenie a prezutie na to cvičenie?????mne sa v tých rifloch celkom dobre hýbe,tak ak to nebude blbé ja v nich aj ostanem,čo??

brisilda
5. mar 2010

peti no jasne ze vezmem aj teba 😀 😀 😀 idem vam napisat IP kde byvam lebo neviem ako sa autom dostanem ku koste 😀 ideal by bol kebyze ma pockate pri tej velkej skolke 😉 na zastavke

kosta123
5. mar 2010

jásné tak ta počkáme pri škôlke to mamá bližšie ako isť k tebe dole,a o ktorej?????10,30???

nikiarudi
autor
5. mar 2010

kosťa v teplákoch by sa ti cvičilo lepšie.. naozaj..aj sa trošku spotíš, tak až si neni potom chorá...radšej si tepláčiky vezmi.. 😉

kosta123
5. mar 2010

Brisilda - nezabudni nálepky 🙂

petka55555
5. mar 2010

brisilda vravela ze je tusim 2001, to viem kde je, ale mozeme aj na tej zastavke....tak kosta, ja pridem pred tvoj vchod 10,20...a na prezutie si neber, to len v ponozkach a ak chces teplaky...aby sa ti dobre cvicilo, ja chodim stale v teplakoch, takze nemam s tym problem...
niki a tebe sa potom ozvem...pa

brisilda
5. mar 2010

juuj kocky tak ak sa dohodnete dajte mi vediet cez telefon 😉 z rozkvetu nam staci ist v pohode 10:45 😉 a nalepky mam neboj 😉

kosta123
5. mar 2010

Petus tak pred tým barákom mojim buď 10,35 a brisildu počkáme 10,45 pri škôle,dohodnutéééé

kosta123
5. mar 2010

A Maťa si tu??? prídi za nami,ok?

petka55555
5. mar 2010

ok.... 🙂

brisilda
5. mar 2010

kocky na zastavke ano? pri ceste 😉 10:45 som tam 😉

kosta123
5. mar 2010

ok

petka55555
5. mar 2010

hadam nas neprehliadnes 😀

brisilda
5. mar 2010

no tak pre istotu si vezmem aj okuliare 😀 😀 😀
mati0312 ja odparkujem auto pri nemocnici ako je posta a pockame ta hore ako su lekarne 😉

brisilda
5. mar 2010

kocky co nic nepisete???

nikiarudi
autor
5. mar 2010

no čo ako bolo na cvičení? čo nové ste sa dozvedeli?? 😀

petka55555
5. mar 2010

nepiseme, lebo sme unavene...ale nie...baby ja som zozrala to jelito a hned za tym aj tie hrozienka v tej cokolade.... 😲 strach...

ludka_r
5. mar 2010

Baby, to cvičenie Vám len ticho závidím. Pri malom som poctivo cvičila 3x za týždeň, aj na cvičenia do TN som chodila. No a teraz ani doma necvičím, ani na cvičenia nechodím... 😖 Možno by som aj chodila, aspoň by som Vás tam stretla, ale nemám kde Vilka nechať.. Ach jaj, nechcem vidieť, akú celulitídu budem mať v júni... ☹

brisilda
5. mar 2010

niki no co mame nove??? tak dozvedela som sa take novinky ze mi az husia koza naskakovala s toho strachu 😀 Ja som maleho tlacit na svet nemusela on prisiel akosi sam proste priroda si to krasne zariadila sama takze sa normalne bojim ze tentoraz budem musiet tlacit a co ak ta hlavicka nebude chciet ist von ? hm... 😒 no dufam ze ked samoj valibuk vomne nezasekol po prvy krat ze ani tento nema sancu sa zaseknut 😀 kiez by som uz rodila az to ma za sebou 😉
peti to je v pohode ja som si vcera kupila minonky a zozrala som vsetke 5 baleni 😉
ludka celulitidu mam aj ja neboj cize namne bude pomarancova skura hadam vsade v lete 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre