Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
7. mar 2010

brisilda a spol. - čo tak o 10,00 ?????

brisilda
7. mar 2010

kosta ja sa vam prisposobim nakolko ja budem doma 😀

nikiarudi
autor
7. mar 2010

mne osobne je to jedno, keďže sme od tej 7 vždy najneskôr hore.. 😉

ivka8255
7. mar 2010

Ahojte, pozeram, ze aj tehulky z PB su na koniku a chcem sa vas spytat, lebo vidim, ze mate niektore tiez Bohaca, ze ci sa unho plati pri UTZ (ja som teraz 20tt) a ci ma aj to 3D a ako to asi dlho unho trva 🙂 vopred vdaka

petka55555
7. mar 2010

brisilda, tak o 6.00 😀 😀 😀 , ale nie o tej 10 by bolo super...aj ja sa velmi tesim...

kosta jasne ze je super plavat, len ked ja mam furt problem s infekciou, takze ja nemozem ist, ale inak by som hned isla... 😢 😢

a ivka u bohaca sa neplati a 3D ani 4D sono nema ☹ a neviem co chces vediet kolko dlho trva...sono len chvilku ale caka sa trosku dlhsie, aj ked si objednana na urcitu hodinu... 🙂

nikiarudi
autor
7. mar 2010

inak baby viete o tom, že tehulky by mali chodiť na plaváreň s doprovodom?? 😀

brisilda
7. mar 2010

niki tak o tom som netusila ze aj doprovod treba no mna osobne nikto na plavaren nedostane raz som tam bola s malym a zapalilo sa mu ocko je to tam strasen prechlorovane 😝 mozno ten detsky bazen nie ale velky ano 😖 no v lete na klasicku plavaren budeme chodit lebo Samko to tam miluje 😀
kocky od 9:00 vas budem cakat uz kedy pridete mi je jedno niki moze aj o tej 7 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
7. mar 2010

no mne je jedno, ale nie.. nebudeme otravovať tak skoro.. takže o tej 10 sa vidíme..kde sa teda stretneme?? a ozaj Miši, kde to bývaš, lebo neviem či nebudem mať problém s kočíkom 😠

brisilda
7. mar 2010

niki problem by si nemala mat musis sa dosta k velkej skolke 😉 inak kosta a peta vedia kde byvam tak ta budu navigovat 😉 a ked prides zadnym vchodom tak tam je hned vytah no inak byvame na prvom poschodi 😀

brisilda
7. mar 2010

kocky len prosim nepiste tu konkretne kde byvam uz ked tak cez IP 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
7. mar 2010

no pýtam sa preto, lebo náš kočík má moc naširoko kolesá a do máloktorého výťahu či dverí sa zmestíme.. 😒

brisilda
7. mar 2010

niki neboj ved byvam iba na 1 poschodi 😀 a isto vojdes do vytahu ved ked sa tam zmestia tie velke kociky s nafukovacimi kolesami tak tvoj naisto 😉

petka55555
7. mar 2010

niki ved sa stretneme a pojdeme spolu a hadam sa nestrative, po ceste zobereme kostu...

a baby niki nam urobi kurz ako sa starat o babatko 😀 😀 😀

brisilda
7. mar 2010

😀 no niki mas sa teda naco tesit 😀 ja mam doma vsetko potrebne co ti bude treba takze sa s toho uz nevykrutis 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
8. mar 2010

no to ste mi teda dali.. 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
8. mar 2010

ozaj baby, všetko dobré k dnešnému sviatku MDŽ, vám prajeme.. 😉 🙂 🙂

nikiarudi
autor
8. mar 2010

hej vy spachtošky?? kde ste kto?? 😝 😀 😀

kosta123
8. mar 2010

Ahojte, 🙂
dnes som si teda riadne pospala,môj Miňo ma 24h službu,takže v noci budem sama po dlhej dobe,zajtra idem na kontrolu,a neviem či som vám spomínala ale objednala som cez koníka postielku od jednej holky za 35 € aj s madracom a nové,tak super cena nie????A ešte mi ju aj zajtra z TN dovezu,tak som s toho taká happy,normálne asi začneme aj skôr malovať len aby som si to v izbe mohla nachystať 😀 😀

Niki a Peťa tak ak pôjdete v stredu okolo môjho baráku tak ma vyzdvihnite,číslo posielam do IP 😀 stačí prezvoniť.

nikiarudi
autor
8. mar 2010

juuuuj kosťa, ešte si užiješ kopec takejto radosti, si mala vidieť mňa, keď sme vyhrali byt ešte koncom októbra, tak už vtedy som sa chcela sťahovať a zariaďovať všetko..a sťahovali sme sa až v polke decembra... 😀 ale vždy keď malej niečo dokúpim, tak sa z toho radujem ako malé dieťa..akoby som to kupovala pre seba... 😝 😀

brisilda
8. mar 2010

niki takuto radost poznam ja sa tiez zo vsetkeho tesim ako male dieta 😀
kosta mne si to spominala ja prezmenu cakam na tu detsku ohradku no ta pani casto nechodi na MMB a ja teraz neviem ci mi ju teda preda alebo nie 😝 lebo sa neozvala 😒 inak potom hod foto aka je ta postielka mna len madrac na tolko vysiel ☹

nikiarudi
autor
8. mar 2010

aj my sme dali dosť za matrac..(25€) kúpili sme radšej kvalitný, aby to vydržalo.. je kokos-molitan-pohánka...

brisilda
8. mar 2010

juuj kosta tebe sa to brusko riadne zvatsuje 😀 ktovie co si susedia pomyslia ked vas tu vsetke naraz v stredu zbadaju 😀 😀 😀 v lete tu budeme mat skolku 😀

kosta123
8. mar 2010

brisilda - no veď to sa mi zdá dobrá cena keď madrace som videlo od 20 €,tak dúfam,že bude O.K.

petka55555
8. mar 2010

niki ved si este musime pospat, lebo o 2 mesiace sa to skonci....
jasne kosta ze ta potom vyzdvihneme...a aj ja som zvedava na postielku, to je naozaj super cena, nam mamina kupila drahu a som myslela ze bude aspon kvalitnejsia...sa mi nezdala moc pevna, ale nemali sme ju uplne napevno zatiahnutu ked sme ju skusali stavat, tak dufam ze ked sa postavi na ostro bude super...ja uz sa tak tesim...len dufam ze sa mi zmesti tam kde chcem 😠

petka55555
8. mar 2010

jej kosta ake mas brusko a ved v skutocnosti ti ho az tak neni vidno...isto ho riadne na foto vytrcas 😀 😀 😀

a dnes vecer si ideme pre foto, tak som strasne zvedava ake budu 🙂

brisilda
8. mar 2010

peti chcela som sa ta opytat lebo moj muz ma uz teraz s toho traumu pri tom foteni sa tvoj manzel vyzliekal do pol pasa alebo nie??? 😀

mata0312
8. mar 2010

ahojte tak petka potom hod tie fotky na fb aby sme ich videli 😀, drahy spi po nočnej a tak čakam dokial sa zobudi a ideme pozriet malu neterku 😀 😀

nikiarudi
autor
8. mar 2010

baby, ja si chcem u Denisky naplánovať fotenie s maličkou, no nejak na etapy...tak uvidíme.. 😀

brisilda
8. mar 2010

niki ja to planujem tiez ked pride moja sestra a ozaj ked sa vsetke nase deturence narodia mohli by sme ist na to fotenie vsetke 😉

mata0312
8. mar 2010

no to by bola zaujmava foto 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre