Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kkaattkkaa
24. mar 2009

Podla mna je dobre, ze existuju dve temy-maminy aj snazilky. Kazda skupina ma ine problemy, kazda ma iny okruh tem... kazdu nieco spolocne "spaja". Keby exisovala len jedna tema, maminy by nas "prevalcovali", lebo oni vo svete mamin na MD ziju cely den.
Jasne, ze niekto patri aj tam, aj tam, niekto ani tam, ani tam - ako ja.Hoci sa snazime, i dietatko mame, ale nebyvame v PB.

K teme kociky ma napada len - a co tak ziadny ? Jerry, ja tiez len pokukavam po kocikoch a mamickach a obcas sa zasnivam, ake by to asi bolo... (Nas Matusko sa v kociku viezol par krat, vobec som si kocikovanie neuzila)

petka55555
25. mar 2009

tak zhodli sme sa ze najkrajsi je ten casualplay, sice je na to este cas, isto bude este nova kolekcia, lebo tento rok uz babatko nestihame, ale dufam ze po novom roku sa budem aj ja uz spacírovat. a asi ani jeden kocar neni idealny, ci hej???? 🙂

miselin
25. mar 2009

Petka Zuzka99 má cassualplay športovú časť a je strááášne krásny, potom sa jej aspoň môžeš poopytovať ti poradí

jerryjanka
25. mar 2009

petka zisti si velkosť - lebo krasny je ale tak do roka potom ho tam do fusaku a do kočika už nenarveš 😉

petka55555
25. mar 2009

ale ved oni musia byt robene tak aby sa tam zmestilo. a to zalezi aj od toho kedy sa narodi

jerryjanka
25. mar 2009

peti - schvalne sa popytaj mamičiek - ja hovoril len to čo som čitala - že mali rok a pol stare mimčo a chceli dať do fusaka a do kočika - no a nehrozilo 😖

petka55555
26. mar 2009

citala som forum a velmi si ho tam chvalia, ale ved ja este isto tisic krat zmenim nazor, a hlavne este ho nepotrebujem ale je fakt nadherny. len neviem ci tie farby su take krasne jasne aj v skutocnosti. ale cierny to isti, alebo ten zeleny 🙂

nikiarudi
autor
26. mar 2009

Peťa-čierny som chcela aj ja..ale Jerry mi povedala jasný dôvod prečo nie.. v lete naň veľmi praží slnko..a nepotrebujem aby sa mi v ňom mimi uvarilo.. 😀

miselin
26. mar 2009

Niki ja mám tiež čierny kočík a nejako sa mi nezdalo, že by v ňom bolo až také strašné teplo asi tak isto ako aj v inom a ani farba mi nevybledla čoho som sa teda tiež dosť bála ale v pohode, ono možno aj záleží od materiálu, či je dosť priedušný

jerryjanka
26. mar 2009

ja by som chcela nejaku jasnu farbičku
tyrkys, alebo limetka, bronz, alebo skratka niečo take 😵
ale tak času mam jak čečiny - vyberať budem z dvoch modelov zrejme ak sa nič nezmení tak uvidime ake farby budu mať 😉

miselin
26. mar 2009

Inak mne sa strašne páči concord fusion len tá cena 😝 Ja som sa zase bála moc svetlého aby mi naň moc mušky nesadali, ale si len ja myslím to sa potom treba opýtať tých čo majú zase bledý kočík 😉

jerryjanka
26. mar 2009

no ved jasne každy kočik ma svoje plusy a minusy
ja by som velmi chcela teutoniu ale je to brutalne drahy kočik - takže musim znižiť naroky no - takže speedi alebo slalom - to sa uvidi - pre mna vyhrava červena farba aj kvoli manželikovi alebo kombi červena čierna 😉

leninka75
27. mar 2009

Ahojte! Posúvam infošku, ktorú som ráno čítala:

"Ovulácia môže nastať v akejkoľvek fáze menštr. cyklu, v percentách na konkrétne dni to však vychádza takto:
1. až 6. deň cyklu - 22% -ná pravdepodobnosť
7. až 9. deň - 73%
19. až 28. deň - 7%.
Najideálnejšie je však pokúšať sa o dieťa v 10. až 18. deň menštr. cyklu, keď je šanca otehotnieť až 98%!"

Môžem to celkom potvrdiť z vlastnej skúsenosti pri 1 raze. Dúfam, že ak sa teraz podarí dokončiť úpravu cyklu, tak ako to má byť, tak to zafunguje aj pri 2 raze!!!
Chcela som vám ešte povedať, že som sa snažila súkromne napraviť spor s nikiarudi, ale bohužiaľ som bola odmietnutá a niki si želá, aby som z tejto témy odišla, keďže ako mi povedala je to jej téma. Tak vám všetkým prajem, vrátane niki, aby vaše snažilkovanie bolo čo najkratšie, aby z vás čoskoro boli šťastné maminy, šťastných detí!!!! Opatrujte sa! 🙂

miselin
27. mar 2009

Leninka aj mne to takto vyšlo, vyrátala som si najplodnejšie dni a pred tým dva týždne pauza zo sexom no a vyšlo to 😉

nikiarudi
autor
27. mar 2009

leninka- láskavo moje slová neprekrucuj ako ti to vyhovuje.. ja som ti napísala, že ak sa ti tu nepáči, tak tu nemusíš byť..nepovedala som ti, že máš odísť..tak nerob zo seba obeť dobre??? 😠 😠 😠
a to tvoje naprávanie bolo pekne divné..ja som ti to vysvetlila..len ty si vzťahovačná a musíš to zakaždým otočiť proti mne..no nečakaj, že ťa budem prosiť, aby si tu zostala..je to tvoje rozhodnutie... 😀 😀 😀

petka55555
27. mar 2009

mne sa tiež pácia jasne farby, ako žltá, alebo jablčkovo zelena,tyrkysová ale sa bojim ze nebudu take aj naozaj, obrázky dosť skreslujú a ak sa mi tu farbu nepodari uvidiet naživo, tak radsej kupim cierny a nemyslim si ze sa tam babo uvari.a moc bledych farieb sa bojim, aby nebol ten kocik stale spinavy.

petka55555
27. mar 2009

miselin aj mne sa strasne paci concord neo, ale ked na obrazkoch nema dole košík a nieviem ci sa tam dá dokupit a pripevnit, nie ze by som chcela chodit s kocarom do tesca na nákupy, ale vzdy sa to zíde.

miselin
28. mar 2009

Peťka čo som kukala túto novú kolekciu tak tá tam už čodi má pod tou sedačkou http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema... ale pred včerom som tu na rozkvete videla jednu maminu s podobným kočíkom a ona mala dole pripevnený taký ruksačik a celkom to dobre vyzeralo

miselin
28. mar 2009

Ale radšej si baby kupujte s prednými kolieskami väčšími, lebo na týchto PB chodníkoch si len poničíte tie kočíky, vravím z vlastnej skúsenosti a som sa už čosi nanadávala

miselin
28. mar 2009

Ja mám tento a tie kolieska sú strašné, ešte že sa dá prerobiť aj na trojkolesák, lebo to jedno je dosť väčšie a nedá sa to ani porovnať s tými malými http://www.babetkovo.sk/components/com_virtuema...

miselin
28. mar 2009
jerryjanka
28. mar 2009

miselin - dik za rady
ja preto chcem radšej 3kolku lebo mava to velke koleso vpredu
tie male ani do snehu ani na rozbity chodnik - videla som susedu aky mala problem tak som sa poučila na jej chyba 😀

jankabambulka
28. mar 2009

misel-ja by som jej radšej odporučila napr. tento http://www.obchodny.sk/product/hauck-roadster-d...
tgen mám aj ja a ja ti ho predám za polovicu 😉 😀
nepamätáš , jarryjanula , že by brala aj dvojíčka ak si dobre pamätám 😉

petka55555
29. mar 2009

takže concord alebo casualplay...

jerryjanka
29. mar 2009

janka no ak budem mať ozvem sa 😀

miselin
29. mar 2009

Ja som zase šťastná za to, že už robia predné kolieska otáčacie, lebo sa dá kočík ovládať jednou rukou, čo mne teda veľmi pomohlo, lebo tá moja herečka nechcela ležať v kočíku a do šiesteho mesiaca som ju vláčila na rukách a jednou rukou vozila kočík aby si v ňom potom na 20 ninút pospala, takže som rada, že som si kúpila taký kočík, lebo neviem ako by som ho ovládala jednou rukou do kopca

petka55555
29. mar 2009

inak vyteperit kočar na rozkvet je umenie, ja ked som mala 10 a 16 rokov, tak som mala malych surodencov a teda dotlacit ho hore bola ina posilka, uz sa na to zase tesim... 🙂

jerryjanka
29. mar 2009

ešte že nebyvam na rozkvete 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
30. mar 2009

presne tak, ešteže nebývam hore aj ja... 😉 😀 😀

petka55555
31. mar 2009

ale inak mne sa tu dobre byva, som uz zvyknuta...my mame byt na okraji a pekny vyhlad, takze je to super a uz som iva donutila kopat na tej terase, tak hadam tam zachvilu aj cosi vznikne...aby som mala pripravene na buduci rok, keby uz bolo babatko a potom neskor tam dam pieskovisko, bazenik a to nam bude hej a nie sedet a hrat sa v piesku kde chodia psy vykonavat potrebu...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre