Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

fialllka
8. jún 2009

aj ku mojej lekarke mohol ist so mnou manzel na sono ... ale sestricka ho zavolala dnu az ked mi isla robit lekarka sono aby tam nahodou nejaka ina zena nebola vyzlecena 😀 😝 alebo sa nerpezliekala 😵

petka55555
11. jún 2009

caute baby, tak ja idem balit, ideme dnes v noci na 2 týždne sem http://www.lts-orient.ch/ltsdeutsch/hotels/hurg... , tak dufam ze sa vratime traja 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jajkar
11. jún 2009

Petka, krasnu dovolenku, a mohli by ste sa aj styria 😀 😀 😀
Drzim palce...

petka55555
11. jún 2009

dakujem....jasne aj styria mne by to nevadilo 🙂

fialllka
11. jún 2009

krasnu dofcu a nech sa zadari a vratite sa s fazulkou v brusku 😉

petka55555
11. jún 2009

dakujem 🙂 🙂 🙂 fialllka

jankabambulka
11. jún 2009

petka - šťastnú cestu a zdravý návrat - užite si to čo najviac, keĎ budú malé detičky - tak už to nebude také voľné 😉

petka55555
11. jún 2009

dakujem janka. a baby vela popiste nech mam co citat 🙂 papa

nikiarudi
autor
17. jún 2009

ahoj jajkar - mám na teba prosbu...môžeš mi do IP poslať telefónne číslo na to 4D sono v Prusko?? vieš až tu nerobíme reklamu... 😀 ďakujem..

miselin
17. jún 2009

Jéééj Niky blahoželááááám 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
17. jún 2009

ďakujem miselin... 😵

petka55555
26. jún 2009

caute baby uz som tu... 🙂 ale ste teda toho popisali... 😉

miselin
26. jún 2009

Ahoj Peti, tak ako bolo? Akosi to rýchlo ubehlo 😕 A aj ste snažilkovali? 😵

miselin
26. jún 2009

Niky ako sa ti darí, už máš aj ranné nevolnosti?

petka55555
26. jún 2009

miselin, no bolo super a veru to strasne rychlo ubehlo...a snažili sme sa snažiť 😀

nikiarudi
autor
26. jún 2009

Miselin- zatiaľ všetko znášam super.. veľmi mi chutí..len čistiace prostriedky mi smrdia..aj tie voňavé... 😀 😝 , ale vracala som len 1x 😵

miselin
26. jún 2009

Peťka 😀 😀 😀 Tak som zvedavá o mesiac či bude vidieť aj výsledok 😉

miselin
26. jún 2009

Niky tak to máš super, že ti chutí, ja som mala asi do šiesteho mesiaca nechutenstvo som koľkokrát až revala čo som bola hladná a nemohla som do seba nič dostať aj keď mi kilá dosť pribúdali aj vtedy 😅 Do toho šiesteho mesiaca som jedla minimum zeleniny a ovocia a dokonca som nemohla ani mlieko a to ja som pred tým denne vypila pollitra mlieka denne 😒

nany100
3. júl 2009

niki, gratulujem k votrelčekovi 😉 ...nemám veľmi čas sem chodiť a vidím, že aké novinky...tak príjemné tehuľkovanie a nech Ti to pekne ubieha...držte sa a buďte zdraví (v tom teple Ti to nezávidím, aj ja som si august odkrútila minulý rok a pri tých nevoľnostiach to nebolo nič moc 😖 )

nikiarudi
autor
4. júl 2009

jeeeej nany, ďakujem ti veľmi pekne... 😵 😵 😵 ja našťastie nevoľnosti nemávam.. 😀 ale teraz sa mi vyhodila 1x v živote na perách horúčka alebo čo to mám a bolí to jak šľak a nie a nie sa toho zbaviť..vieš mi poradiť nejakú dobrú vec nato?? ak máš odskúšané... 😉
a inak ako sa vám darí? Adelka určite rastie ako z vody, tak dúfam, že sa aj vám darí neodpadnúť v tomto počasí... 😉 🙂

iljusin
6. júl 2009

ahojte babenky,chcem sa spytat,ci neviete o nejakom dobrom gynekologovi v PX ,aby bol odbornik,nakolko mam dost komplikovanu diagnozu 🙂)

nikiarudi
autor
7. júl 2009

iljusin - tak to je ťažko, pretože každej z nás vyhovuje niekto iný a každá máme iné skúsenosti..takže ti asi neporadím... ☹

nany100
8. júl 2009

niki, s horúčkou nemám skúsenosť...mala som zlú pleť až do 6.mes, čo u mňa nebýva zvykom...používala som Teatree oil od Oriflame, tak skús možno zaberie...
Adelka bude mať bud.týždeň tri mesiace, letí to strašne...máme sa fajn, už je to oveľa lepšie aj s papaním aj so spaním..je zlatá, komunikuje, smejká sa a miluje kolotoč nad postieľkou (hlavne o piatej ráno 😀 )

nany100
8. júl 2009

iljusin, takisto neviem poradiť...ja chodím k Dr.Boháčovi a som spokojná, ale nikdy mi nič vážne nebolo, tak neviem posúdiť...počas tehotenstva sa o mňa staral normálne, nemala som výhrady...akurát upozorňujem, že máva dosť veľa pacientiek v porovnaní s ostatnými lekármi, ktorí sú na tej istej chodbe.

miselin
14. júl 2009

Ahoj Niky tak ako sa darí, malé poslúcha? Kukla som ti do albumu a ten nábytok čo tam máš na obrázku je strašne pekný, nevieš náhodou kde sa dá zohnať, už chcem malej zariadiť izbu nech sa do jari sťahuje 😝

miselin
14. júl 2009

Peťa a ty ako už si si skúšala robiť test alebo je ešte na to skoro 😵

nikiarudi
autor
14. júl 2009

ahoj misel... no malé poslúcha..len škoda, že ešte necítim pohyby...už sa na to moooooc teším... a ten nábytok som si žiaľ aj ja len okopčila od nejakej kočky tu na mk z albumu..ale od ktore, tak to ani keby ma zabiješ si nespomeniem... ☹ a aj ja som ním uchvátená.. 😵 😵 😵

ozaj baby mám otázočku, keď chcem ísť teraz na kúpalisko alebo niekde sa takto kúpať..ako sa mám chrániť, aby som nič neschytala??? aj keď som nikdy náchylná na nič také nebola..ale jeden nikdy nevie... 😖

miselin
14. júl 2009

Niky neboj, za chvíľočku už budú aj pohyby, ja som sa tiež nevedela dočkať pohybov a tie prvé mesiace je to nádherné, potom je to už viacej bolestivé a ak budeš mať také aktívne bábo ako som mala ja tak budeš cítiť pohyby už v šesnástom tt, moja malá bola v kopaní nezastaviteľná, keď ma náhodou nekopala dve hodiny tak som už stresovala, že niečo nie je v poriadku, lebo ona ma kopala vkuse 😀 😀 Aj gynekologička sa vždy na sone smiala, že aká je strašne aktívna 😀 😀 A ostalo jej to doteraz, za celý deň nesedí vkuse ani 10 minút a aj papá za behu 😀

Škoda toho nábytku no 😒 je peknučný 😵
A s kúpaliskom ti neporadím, ale hádam by si nič nemala dostať, veď kopu tehuliek chodí na kupká a pre istotu sa opýtaj svojho gyndoša, ten ti isto poradí 😉

nikiarudi
autor
20. júl 2009

No ako tak kukám, tak jediná snažilka tu zostala Peťa, no aj tá sa na nás vyprdla... 😠 😝

petka55555
20. júl 2009

ved si tu nebudem pisat sama so sebou... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre