Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
5. aug 2009

zuzik - ja mám MUDr. Kmeťka, ten je hneď vedľa Boháča..a tiež s ním zatiaľ nemám zlú skúsenosť, takže to je ťažko povedať kto je lepší..musíš si sama vyskúšať kto ti bude vyhovovať... 😉 🙂

miselin
5. aug 2009

Niky a už ťa malá aj kopká? 😵

nikiarudi
autor
5. aug 2009

nieee.. ešte nieee.. ja som podľa sona práve dnes presne 15+0tt...ale podľa dátumu pôrodu som o týždeň viac.. ale ešte nič necítim... 🙂 ale už sa neviem dočkať prvých pohybov.. 😵 😵

miselin
5. aug 2009

Tie prvé sú najkrajšie 😉 😵

nikiarudi
autor
7. aug 2009

no dobré ránko baby, tak ja už dnes snáď nezabudnem vypýtať foto maličkej, lebo ma mm už asi odstrelí 😀 😀 😀 máme totiž poradňu, tak na to nesmiem zabudnúť!!! 😝

jajkar
7. aug 2009

ahoj Niky,
no to nezabudni, a nech Ti spravi taku peknu, az tam cosi vydis.............Ja mam Z 12tt 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
7. aug 2009

no ja už ťahám 16tt...a som sklamaná.. ☹ ☹ ☹ teda viac mm.. akurát dnes mi sono ani nerobil..a ešte ho mal ako na potvoru aj pokazené... 😠 😠 😠 tak mi povedal, že na ďalšej poradni o mesiac... 😒

nany100
7. aug 2009

ahojte, ja mám foto z 18tt, z UTZ v ZA pred amnio...na jednej nám maličká kýva, vidno celú rúčku s prštekami...to bolo strašne zlaté 🙂
baby, neviete či sa dá z Rozkvetu schádzať s kočiarikom už aj po tom chodníku nad pumpami? alebo je to tam stále rozbombardované kvôli kruháku? neznášam chodiť ponad poštu, cez tú hlučnú smradľavú križovatku, vždy sa bojím že do nás vpáli nejaký rozbehnutý kamión 🤐

jankabambulka
7. aug 2009

už sa dá , dokonca aj dvojíčkovým.. kurňa , vtedy to bol zážitok, zísť. a potom vytlačiť po tej tráve hore náš double kočík 😠

nikiarudi
autor
7. aug 2009

nany, dá sa pekne zísť tade..pretože tade chodím každé ráno..a kruháč je už skoro celý hotový... 😉

nany100
7. aug 2009

ďakujeeem, hodila som to aj do témy PB, ale ani som nemusela ako pozerám 😉
chvalabohu, bolo to o držku, párkrát som tade zišla, ale musela som ísť povedľa chodníka a autá mi išli oproti...nepríjemné

nany100
7. aug 2009

niki, veď ideš na ten 4D, nie? tam Ti spravia aj foto aj video, pokiaľ viem 😉 ...inak ja som bola tiež vždy sklamaná, keď mi na každej poradni nerobil dr. sono...rada som sa pozerala, čo sa v brušku deje 🙂

nikiarudi
autor
7. aug 2009

no hej plánujem sa teraz ešte pred dovčou objednať niekedy na september.. a už teraz sa moooc teším... 😀 😵

nikiarudi
autor
7. aug 2009

jajkar, ozaj a koľko stojí teraz aktuálne to 4D sono v Pruskom??

zuzume
7. aug 2009

niki ja som sa akurat vcera objednala na ten 4d ultrazvuk do Pruskeho na sept. a stoji to 55 eur

nikiarudi
autor
7. aug 2009

hej?? oni ti povedali aj cenu?? to je super... a to si si môhla povedať kedy ti to vyhovuje..či oni ťa podľa toho, v kt. si tt...???

zuzume
7. aug 2009

ano, no sestricka sa ma spytala na termin porodu a podla toho ma objednala vychadza to na 23tt ale mohla som aj skor len ze vtedy to vidiet najlepsie...

nikiarudi
autor
7. aug 2009

aha no super... 😉 🙂

jajkar
7. aug 2009

ahoj niky, presne ako pise zuzu, ja som tiez platila 55eur, sestricka hned termin, budet tam cca hodinu, videa a fotky vam napali na CD, my mame 120 fotiek a 7 videi................povie ti ci funguju oblicky, moc.mechur, mozog, srdiecko aj pusti, pazerak atd. Takze je to dobre aj zo zdravotnej stranky a vidis ci ma vsetky prsty, ci nema raztep pery al. chrbtice. Dr. ti vseeeetko povie a ukaze!

nikiarudi
autor
8. aug 2009

tak to si ma jajkar veľmi potešila..som čím ďalej tým viac presvedčená, že si ho chcem dať urobiť, to sono 😀 😀
a čo ty?? ako sa cítiš?? Lejluška sa ešte na svet nepýta??? 😅

petka55555
8. aug 2009

nany aj vy mate zajtra prvé výročie svadby???my mame dnes... 🙂 🙂 🙂 tak ho pekne oslavte...

jajkar
8. aug 2009

niky, daj si ho urobit, je to paradne, a ved nerodis kazdy rok........... 😀 teda ak sa inak nerozhodnes 😀
Mna tiez niektori odhovarali, ze skoda penazi, ale mne to potom tak vobec neprislo!
Malej sa vobec nechce na tento svet, uz sme ju prehovarali, ale nic. Ak nic do utorka, tak idem na prijem.........tak asi budu vyvolavat! Aj keby som radsej nech ma to chyti a bezime, ale co narobim, Mala je asi leniva po ockovi 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
8. aug 2009

ale veď ocko bol veľký športovec, tak až taká lenivá nebude... 😉 😀

nany100
8. aug 2009

ďakujeme petka, aj vy oslávte 😉

jajkar
8. aug 2009

Petka, Nany.........pekne vyrocie svadby!!!!

niki, ocko bol a aj je....teda sa aspon snazi!!!

nikiarudi
autor
8. aug 2009

no vidíš.. som myslela, že už nehráva.. 😅

petka55555
8. aug 2009

dakujem...a jajkar bez rychlo do porodnice, nech je pekny datum narodenia...

nikiarudi
autor
8. aug 2009

kočky a viete mi aj presne na nejakej mape alebo tak ukázať kde tam presne je ambulancia MUDr. Mička?? aby sme tam pak trafili... 😉 🙂 Ďakujem

nikiarudi
autor
8. aug 2009

a ešte som zabudla.. môže ísť aj manžel so mnou do ordinácie a byť pri vyšetrení sonom?? a ako sa to robí? ako vnútorné alebo cez bruško???

jajkar
8. aug 2009

tak baby ja som este doma....
na sono moze ist s tebou manzel do vnutra vzdy, aj u normalneho dokiho aj u Micka. A vaginalne sono ti uz nikto robit nemoze, v celej tehotnosti!!!!! Vsetko uz budes iba cez brusko, iba hmatom ta vysetria dole.
Ked som bola teraz u dr. Simonidesovej tak drahy bol aj ked ma vysetrovala zo spodu. To je indi-vindy na tebe a nom!!!!
Niky, a sestricka ti presne povie ako tam dojdete! Ja uz si to nepamätam!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre