Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
17. okt 2009

kostka tak teda budeme drzat palce az su tam // 😉

kosta123
18. okt 2009

No len 1. / tam dnes bola 😒 a to mi 13.dni meškajú,už 4.mesiac je to takto,potom len stresujem ,či ano,či nie, a vždy nie 😔

nikiarudi
autor
18. okt 2009

ahoj kočky, ja len tak na skok. zajtra nás čaká deň pôstu, resp. bez čohokoľvek sladkého a aj bez ovocia, pretože v útorok ideme na poradňu a budem musieť piť tú hnusnú sladkú vodu, bleeeeee... 😝 😝 😝 vôbec sa neteším, ale som zvedavá na výsledky, tak dúfam, že dopadneme najlepšie ako sa len dá..a že nám PN už nebude pokračovať, a ak by aj pokračuje, tak dúfam, že dostaneme aspoň nejakú tú vychádzku.. 😒 😒

kosta123
18. okt 2009

nikiarudi - musí to byť humus - ta voda fuj,,, aj niekde pracuješ? ked mas PN-ku?

nikiarudi
autor
18. okt 2009

no štátnom archíve... ale to som mala len ako absolventskú prax z UPSVR...

ludka_r
18. okt 2009

Kosta, to mi je teda ľúto, že to takto nevychádza.. A to máš takto po vysadení HAK, či ako?? Lebo pri prvom mne to tiež takto blblo po vysadení.... Až po piatich týždňoch meškania mi test vyšiel... Tak ťa celkom chápem.
Nikiarudi, ja som asi jediný človek, ktorému tá sladká voda náramne chutila... 😀 Sestrička na gynde nechápala. 😀

zuzka99
18. okt 2009

ludka, gratulujem 😵 inak aj mne to hrozne chutilo tá glukóza, všetky baby tam odpadávali a grcali a ja som pýtala či ešte nemajú, že by som si ešte dala

nikiarudi
autor
18. okt 2009

No veď v útorok vám napíšem svoje pocity, či som mala ešte chuť na ďalšiu sladkú vodu alebo som sa.. 😝 😝 😝

kosta123
19. okt 2009

ludka_r - vysadila som v dec. 08 - 5.mesiacov potom mi chodila mrcha normálne 28-30 deň,ale teraz takto štrajkuje,sviňa 😀

Inak pozdravuje ta Mirka Koperová.

brisilda
19. okt 2009

ahojte kocky 😀
niki tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo inak mne ta voda taktiez chutila mne sa zda, ze tam davaju aj citron vsak? aspon mne tak davali pred 7 rokmi 😀 mnam 😉
kostka neboj jedneho dna dostrajkuje a da ti pokoj na 9 m 😀

ludka_r
19. okt 2009

Tak som zvedavá nikiarudi, aké budeš mať pocity... Držím prsty 😀
kosta, tak to máš teda blbé... No, dúfam, že nebude dlho štrajkovať... Ďakujem na pozdrav, aj ja pozdravujem. Ako si prišla na to, že ju poznám??

nikiarudi
autor
19. okt 2009

ahoj baby, tak toto bola otrasná noc.. najskôr som si v pohode ľahla asi o 22:30 malá síce začala kopať ako o život..všetko bolo ok, no potom mi začala zase záha a akoby toho nebolo dosť, tak ma začala neskutočne bolieť hlava, ale až tak, že som cítila teplotu a triasla ma zimnica..a najhoršie bolo, že som mala také divné akoby kŕče v žalúdku aj skoro v celom brušku, fakt som myslela, že ma klepne..a ešte sa k tomu pridala neskutočná bolesť chrbtice a krížov..a takto ma drglovalo asi hodinu a potom som nejak asi od únavy zaspala.. 😒 no poviem vám des..a potom som sa v noci asi 3x zobudila pokaždé na cikanie..takže som sa skoro vôbec nevyspala... ☹

kosta123
19. okt 2009

Lebo ťa poznam zo školy a mirka je moja naj naj kamoška od malička 😉

kosta123
19. okt 2009

dnes 14.deň meškania 😕

adrykaa
19. okt 2009

nikiarudi pockaj bude aj horsie🙂mna to cikanie chyta v noci asi kazdu hodinu a je to priserne ale pokazde sa musim napit 😒 normalne som myslela vcera vnoci,ze uz asi pojdem do nemocnice co som mala take tlaky a bolo mi blbo ale asi po hodinke to preslo tak som si povedala,ze sa idem este vyspat ked to preslo 😉 a zatial sa to nevratilo tak uvidim 😉 ale ved zajtra idem zase k doktorovi tak mu poviem....

kosta123
20. okt 2009

nikiarudi - tak ako bolo???

nikiarudi
autor
20. okt 2009

no ahoj baby, tak boli sme na poradni.. práve som prišla, bo som sa akosi zdržala.. 😀 tá sladká voda bola fajn, celkom mi aj chutila.. 😀 😀 😀 takže sa nemusíte strachovať.. ale mali sme zlý tlak 150/90 ☹ takže máme tabletky na tlak a o 2 dni ideme na premeranie tlaku..a zajtra si mám zavolať ohľadom výsledkov, čo sa týka dnešného testu na cukrovku..tak držte palce... 😒

ludka_r
20. okt 2009

Ahojte.
Tak ja som sa objednala k doktorovi, ale až na budúci utorok. Sa zbláznim dovtedy. To je veľmi dlhá doba... ☹
Kosta, tak snáď z toho niečo bude... Inak, asi by som mohla poznať aj ja Teba, čo?? Hm, takto ťažko povedať. 😀

kosta123
20. okt 2009

ludka_r - z videnia isto 😉

kosta123
21. okt 2009

dnes 16.deň meškania - ale pichá ma v podbrušku dosť,asi to príde,

nikiarudi
autor
21. okt 2009

kosta - ako je to možné, aby ti tak dlho meškala a nič??? 😕

kosta123
21. okt 2009

ja neviem,prečo ??!! nikdy mi to ani pred HAK takto nerobilo ani po vysadeni 😠

nikiarudi
autor
21. okt 2009

tak baby, ideme mi už spať.. ráno vstávame a ideme k dokimu..tak nám držte päste, aby sme mali tlak už v poriadku.. ☹

kosta123
22. okt 2009

Dobrééé ráánko 🙂
včera som znova testla - večer,no a do 3.minút sa zjavila druhá /slabá/ čiarka ????? bolia ma prsia od včera rána.žeby som bola tehu???? 😨 😨 😨

miselin
22. okt 2009

Adryka ty si chcela vedieť niečo o tom kurze masírovania, že? Len ja do Včielky tak skoro nepôjdem, lebo sme s malou zase ležali v nemocnici takže jej dám takú pauzu od kolektívu aby zase neochorela ☹ Ale dám ti link na Včielku je tam aj tč alebo poviem ešte babám čo tam chodia nech sa ti o to opýtajú 😉 http://www.mcvcielka.sk/index.php?s=kontakt&m=

Ludka gratulujem a držím palčeky aby aj doktor potvrdil a aby všetko dobre dopadlo 😉

Kosťa aj mne to presne takto začalo 😀 Asi 4 testy mi nevyšli, potom som dostala príznaky presne ako pred mrchou a tie prsia ma teda strááášne boleli, no a potom mi tiež vyšla úplne slabulinká čiarka a aj doki mi to potvrdila až v 9 týždni čo tú moju žabku nebolo vidieť 😀 Držím palce aby ti to vyšlo 😉

nikiarudi
autor
22. okt 2009

Ahojte, tak sme od dokiho späť..a tlak už bol ok.. tak som rada.. 😵 😵 😵

kosta123
22. okt 2009

nikiarudi - tak pohoda 🙂

nikiarudi
autor
22. okt 2009

hej hej som rada... 🙂 a inak k tomu tvojmu testu, mne to tiež asi na 4 testoch skoro vôbec neukázalo, teda ukázalo mi len takého akoby ducha..a potom pri 5 teste som mala poriadne //.. a aj doki mi to potvrdil až skoro v 9tt.. bolo to jednoducho neskôr vidieť...takže nezúfaj.. ešte počkaj zo dva tri dni a testni ešte raz... 😉

kosta123
22. okt 2009

no ked som si robila prvý test v nedelu 18.10 tak tam bol presne taký duch(myslela som si že si to už namýšlam) a včera tam bol už duch silnejšíííí 😀 😀 testnem v sobotu-ráno.

ludka_r
22. okt 2009

Kosti, ja si tiež myslím, že to máš isté... Mne tiež dvai testy nevyšli (každý som si robila z odstupom dvoch týždňov) ten tretí som mala s veľmi slabou čiarkou,ale aj tak som si bola istá, že je to tehu. Aj teraz mám tú druhú čiarku dosť slabú. Napriek tomu si verím.. Ved uvidíme v utorok.
Nikiarudi, tak super, že tlak je OK. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre