Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
23. mar 2010

petka55555 - ja tento týžden už nemožem lebo zajta idem ku kamoške na celý deň,vo štvrtok prídu ku mne kolegyne takže ak tak na další týždeň.

kosta123
23. mar 2010

Alebo v piatok kača to ma nenapadlo 😀 no ako povedia baby

kosta123
23. mar 2010

záclona 🙂 všimli ste si v albume?

brisilda
23. mar 2010

peta ty ides na odber v pondelok? ja v utorok 😒 inak ja uz mam tiez vsetko pobalene 😉 ale skor ako v maji sa dufam do nemocnice nedotrepem ☹ dnes tlak znova vysoky mna asi kvecne s toho 😒
kosta ja som si vsimla zaclonku ale nevidno to velmi takze pochvala padne az osobne na navsteve 😀

brisilda
23. mar 2010

😀 😀 😀 jeeje budeme robit kolotoc s navstevami? tak to je super coskoro zaciname nove kolo 😀 😀 😀

kosta123
23. mar 2010

Tak ku mne sa môže ísť v stredu ak sa nič nezmení,
No na foto to nieje vidno su tam také kvetinky oranžové a žlté ako je izba vymalovana.
Dnes som objednala capačky adidas z MK len za 8€ aj z poštovným,samozrejme používané ale ako nové 😀

nikiarudi
autor
24. mar 2010

tak to myslíte tento piatok ísť k Peti a budúcu stredu k Mati??ok.. mne je jedno...my rady prídeme...nemáme nič iné zatiaľ na pláne.. a s Eli sa nejak dohodneme lebo to záleží aj na Domke... 😀 😀 😀

brisilda
24. mar 2010

kocky tak ja si dobrovolne dnes nasadzujem 3 krat denne dopegyt ☹ vcera tlak 150/80 ten spodny sa da zniest ale vrchny 😠 no hroza a to som taky mala od obede cize nie iba raz aj som myslela ze skocim o polnoci do nemocnice lebo maly sa nechcel hybat tak ja len dufam ze je vsetko OK a nikako mu to neublizi 😖 inak sa citim skvelo nemam v brucho ani tlak obcas mam pocit ze ani tehotna nesom ale ten tlak ma serie 😠 uz mam strach na tlakomer vobec pozriet 😔 co sa tyka navstev tak nejako sa s vami vrece roztrhlo nie???

nikiarudi
autor
24. mar 2010

bris - no a veď to je dobre s tými návštevami... 😉 a ten tvoj tlak no hrôza.. len dávaj pozor na seba..dobre??

brisilda
24. mar 2010

niki ja som s toho tlaku uz v strese 😠 ja neviem s coho ho mam ked sa citim skvelo no nerada by som sla do nemocnice 🙄 zatra skocim asi k dokimu ked sa tlak neumudri nakolko mam obavu o maleho kedze sa hybe iba rano a cely den nic 😒 mozno obcas sa pohne .dnes mam v plane iba lezat no terza musim este ist po maleho nastastie mam navarene 😉

nikiarudi
autor
24. mar 2010

len sa šetri..aby bol malý v poriadku...a potom sa môžeme radovať s tebou... 😉 ja osobne by som tiež určite šla k doktorovi...

mata0312
24. mar 2010

Petka rada pridem len tento piatok sme prec ☹ ale na buduci tyzden hocikedy a na ten dalsi pridete ku mne 😀 😀

bris davaj na seba pozor lebo ten tlak to je fakt hrozne 😒

petka55555
24. mar 2010

baby a ved v piatok mame cvicenie nie???
mne zas pre istotu akosi zacali pripuchat prsty na rukach aj nohach, ale to je asi tym ze sa oteplilo....ale take mierne opuchy uz ma ku koncu asi kazda nie???
bris ale ani moj malinky uz tak netancuje ako nedavno, uz len tak slabsie, ale som citala ze to ku koncu uz sa menej hybe, uz su to neni take kopance....tak ja neviem...ale tebe ten tlak strasne lieta, radsej chod k bohacovi... 😉

mata0312
24. mar 2010

petka aj mne opuchaju aj nohy aj ruky ☹ ale ked ich večer vylozim a natriem gelom tak do rana odpuchnu 😉 asi to bude naozaj teplom a mna aj strasne bolia zo spodu neviem ako teba ale to je zasa asi tou vahou 😒

petka55555
24. mar 2010

to zospodu ma nebolia, ale este mozem byt pripuchnuta, aj ked som unavena, lebo teraz ked som stale cosi robila a upratovala, tak mi to vtedy zacalo. ved vonku este az take teplo neni...no uvdime...idem oddychovat ci to prejde....

mata0312
24. mar 2010

presne Petka treba len odychovat a bude to dobre 😉

kosti ta tvoja izbicka je krasna 😀

nany100
24. mar 2010

petka, ja som mala ku koncu opuchnuté ruky aj nohy nenormálne...obrúčku som nedala na prst a našťastie bolo už teplejšie, tak som mohla nosiť len balerínky (aj to som na seba ledva narvala)...čižmy nehrozilo obuť...ruky som mala ako drevorubač (prstiská 😀 )

brisilda
24. mar 2010

kocky tak ja idem dnes do nemocnice lezat ☹ mala som tlak 160 na 90 😠 aj sestricka ho tak namerala inak doki mi robil sono a maly sa hybe no treba skontrolovat aj prietoky a ozvy ci je vsetko v poriadku dokonca ma aj vystrasil ze teraz tam akcia srdiecka je ale nikto nevie ci nenastanu komplikacie a vraj plod moze odumriet takze viac mi netrebalo 😢 😢 😢 maly ostal v skolke spinkat takze pojde ponho manzel ja si idem lahnut a budem sledovat tlak ak pridu chalani domov tak idem do nemocnice ☹ a zmierim sa s tym ze o 10: 00 sa tam ide spat 😠 😠 😠 inak sa citim skvele nic mi neni iba ten tlak 😠 kedto takto pojde dalej tak isto mi urobia sekciu 😒
Kocky uvidim co bude a co mi zase najdu na porodnici 😒 no doktor povedal ze to neni nic vazne a dlho si tam nepolezim tak kiez by mal pravdu

mata0312
24. mar 2010

bris drz sa uvidis všetko bude v poriadku a ty si len odychnes 😉

brisilda
24. mar 2010

mati vybila sa mi baterka v telefone tak soory no a ano oddychnem len prvu noc znova neprespim ☹

petka55555
24. mar 2010

brisilda tak sa drzte...a neboj vsetko bude ok.... 🙂

petka55555
24. mar 2010

bris a mas aj opuchy, ci len ten tlak????ak budes mat pc a aj net, tak sa nam potom ozvi ok???nebudeme ti smsky vypisovat.....pekne si tam polezte, radsej nech je to pod kontrolu, ked ti ten tlak stale tak skace.... 😒

kosta123
24. mar 2010

😔 Brisilda bože to čo tu čítam ☹ ☹ ☹ dufam že to bude O.K a v piatok po cvičení ak nás pustia tak by sme ta prišli aj kuknúť,čo? uvidíš ako sa budeš cítiť.
Mne včera tvrdlo brucho,tiež som myslela že už pojdem na pohotovosť ale prešlo to.To čo sa nám všetkým robí???? 😢

brisilda
24. mar 2010

kocky no este som doma pozehlila som malemu do skolky tricka navarila obed dala prat 😀 vsetko slimacim tempom tlak mam teraz 128/70 cize OK ja neviem preco mi tak vyskocil ☹ no zlakla som sa tak som volala dokimu a on ze mam hned prist tak sa namna kukol vsetko je OK iba ten tlak bol vysoky 😠 co dokazalo ze mam dobry tlakomer a sestricka dobre usi 😀 inak ako som uz pisala citim sa tak super ako este nikdy predtym 😀 ved tlak neboli 😒

petka55555
24. mar 2010

brisilda ty si iny pripad 😀 dufam ze uz neupratujes a si pekne v nemocke...

mata0312
24. mar 2010

bris radsej ist pat krat a vsetko je ok ako neist a potom by ta to mrzelo keby si niečo zanedbala nebo zachvilu si doma no to ti verim ze sa nevyspis, ani ja som sa tam prvu noc nevyspala ☹

peti a čo opuchy? ja som bola so setrou v meste a teraz ich mam ako papuce ale uz su vylozene a odychujem 😉

nikiarudi
autor
24. mar 2010

bože, to čo tu čítam... Miška, len pekne oddychuj v nemocke.. ja tam mám aj švagrinú...

petka55555
24. mar 2010

mata uz to preslo, to bude asi z tepla, alebo po prechadzke, ale ked som si lahla, tak to preslo a tlak mam 110/80, takze v pohode,, asi uz je to tym vysokym stadiom tehotenstva 🙂

mata0312
24. mar 2010

tak to je dobre peti 😀

presne lebo ja mam tiez vsetko ok to len ked viac chodim 😉

nikiarudi
autor
24. mar 2010

no tieto výkivy vám robí počasie... preto som rada, že som rodila v zime... a inak mňa dnes bolia kolená jak hovädo, takže tá zmena počasia poznačila aj mňa... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre