Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
15. apr 2010

no dobré ránko, tak ako teda ideme, keďže prší??
kosti ok dones ale budeš mi mať vydať z 20€??

eyya
15. apr 2010

dobre ranko,
sme sa vam zabudli pochvalit, Dominka lezie do zadu a vie sa uz aj posadit sama 😀 sikulka moja 😀

brisilda
15. apr 2010

jeeej eya tak to je suprove mala je sikovna 😉 coskoro uz aj behat bude 😀
nika ideme co by sme nesli len asi po vas pridem vsak? 😀 debilne pocasie ideal na spanie 😉

nikiarudi
autor
15. apr 2010

Miška, presne to spanie napadlo aj mňa... 😀 lebo som v noci moc nespala akosi ma dusilo a strašne škráááábalo v krku.. 😠 🙄 takže o 10:45?

nikiarudi
autor
15. apr 2010

ozaj MIška, vezmem ti zbytok tých vecičiek čo si nám ponúkla..ok??

brisilda
15. apr 2010

nika ok aspon mrknem co tam ostalo inak to dame koste ja ich uz doma proste nechcem 😀 a ano cas plati aj ked najradsej by som nikde nesla no toto mati spravit nemozeme kedze vcera poctivo luxovala cely byt a piekla nieco chtne 😀 😀 😀 lebo to by nas roztrhala ako reseto 😀

nikiarudi
autor
15. apr 2010

no presne, to jej nemôžeme urobiť... 😀

brisilda
15. apr 2010

ok kocky tak ja pojdem po matu pred jej barak potom po niku a nasledne po kostu OK? kazdu s vas prezvonim ked budem tam az nemoknete vonku 😉 10:30 + - 5 min. nastupujem do auta 😀

brisilda
15. apr 2010

po petu malo byt prve

petka55555
15. apr 2010

brisilda ja som vcera pisala, ze ak nevadi, ja nastupim tam kde niki, lebo ja som u maminy a niki mam hned vedla seba...ok???

no a u mati budeme spat... 😀 ked je take pocasie....

brisilda
15. apr 2010

ok tak teda pred nikinim barakom o 10:45 a kosta priprav sa na 10:50 😉

petka55555
15. apr 2010

bude zber bublin 😀 😀 😀 😀 😀

petka55555
15. apr 2010

jej baby mne uz prisla prva materska 😀 😀 😀 😀 sice iba za dva dni....ale je to dost...sranda....

brisilda
15. apr 2010

fiha no vidis to ja mam ten papier stale doma vraj ho mam zaniest hore na urad az ked sa mi narodi maly 😖

brisilda
15. apr 2010

takze uz by som aj mohla ist rodit lebo ucet mam vynulovany 😀

nikiarudi
autor
15. apr 2010

ok, tak 10:45 pred mojím domom... 😉 🙂

kosta123
15. apr 2010

Ok platí 🙂

eyya
15. apr 2010

a ked pred tym domom a zbadate postarku tak nech supito pribehne ku mne bo ju uz od vcera netrpezlivo ocakavam 😉

nikiarudi
autor
15. apr 2010

eluš, ja viem sa nevieš dočkať kočíka.. no to bude poštový kuriér, takže ti určite zazvoní..

petka55555
15. apr 2010

eli myslis ze postarka by sa trepala s kocikom, sice by si mohla nalozit tasky donho tak islo by sa jej super, ak mate tu mladu co my tak od nej sa ani toho najmensieho balicka nedockam aby ho doniesla, tu co sme mali predtym mi aj 6 vacsich balikov vedela doniest, sice mi to bolo blbe, ze to musi tahat so sebou, ale ved si za to platime...a tato nova mlada je leniva a este ma aj casu, chodi az na obec 😠

potom pofot kocarik....

tak ja uz idem...papa

nany100
15. apr 2010

ahojte kočky, ďakujeme za priania...uff o takomto čase som už hodinu predýchavala a ešte ma čaká hodina a trištvrte 😀

inak ďakujeme za tip...malej sme kúpili v Tescu toho somárika 🙂 ...dnes ho dostala a potešila sa

nany100
15. apr 2010

ešte výzdoba... 🙂

eyya
15. apr 2010

krasne ja som ho tiez vcera obzerala ale nakoniec som ho nevzala a dnes ponho bola mama a ze tam uz neni no uz viem kto ho vzal 😀 ale som rada ze sa paci 😀

a vyzdoba super 😉

torta uz tiez nachystana?

nany100
15. apr 2010

ďakujeme Eli...ale ja som ho kupovala ešte v pondelok, tak to nie je ten 😉

výzdobu nám požičala Jarka, je krásna...tortička je objednaná, zajtra pre ňu ideme

eyya
15. apr 2010

no tak potom sa tesim na fotky z oslavy 😉

eyya
15. apr 2010

zacala sa patracka po baliku 😠

brisilda
15. apr 2010

eyya zmier sa s tym ze balik pride az zajtra 😀 u nas postarka rozvaza na aute rano o 9 😉 inak velke baliky chodia stale o den neskor ako list 😉
kocky inak mne sa ten oslik tiez najviac pacil 🙂 a ostal tam este jeden takze viem kto hjo kupil a bol tam aj tigrik no a mackov tam bolo este kopec 😀
malej Adelke prajeme vsetko len to najlepsie co jej zivot moze dat 😉

kosta123
15. apr 2010

Ako som prišla domov tak mi zostalo riadne zle,ja som to cítila tak jemne už v aute 😒 neboli ma brucho ani nič také, ale asi tlak nahovno,lebo ma rozbolela hlava,je mi strašne divno,som unavená,na spanie(a to ja nespávam cez den) 😖
asi sa natiahnem na postel alebo čo.

eyya
15. apr 2010

oni to posielali EMS kurierom, a malo to tu byt uz vcera, najhorsie je ze ani na poste cislo balika neeviduju.... ☹

petka55555
15. apr 2010

kosta mozno ked si mala aj ten tlak vyssi.....tak si lahni...

adelka bude mat riadnu party.....a vidim ze sme vykupili vsetky disney plysaky..... 😀 😀 😀

brisilda v majovkach uz je 6 bábatiek....

a niki co????mala si tie huby??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre