Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
21. júl 2009

náhodou, ja sem chodím kuk dosť často, ale tiež ma nebaví si písať samej sebe.. 😀

petka55555
21. júl 2009

to uz ti naskocil 15tt????

nany100
22. júl 2009

niki, ja by som bazény asi neriskovala, tiež nie som náchylná na infekciu, ale s bábom v brušku keď niečo nachytáš, tak sa to zle lieči ☹ ...my sme boli min.leto pri mori a bola som v pohode, nič sa mi nestalo, akurát som mala na nafukovačke morskú nemoc 😀

petka55555
22. júl 2009

niki uz mi prisli tie zlate botasky, kukni do albumu,len na foto vyzeraju skor ako zlto hnede, ivo je inak uneseny...keby som tak ja mala tolko botasiek... 🙂

nikiarudi
autor
22. júl 2009

nany, písala som si s jednou kočkou a že keď ideme k moru, tak vraj nič nechytím, pretože vraj soľ dezinfikuje, takže by som nemala nič chytiť..tak sa teším.. a už som bola aj na kupku aj na prírodnej vode a zatiaľ som ok.. ale sú vraj nejaké vazelínou napustené tampóny, ale len na českom trhu..tak možno vyskúšam tie... 😅

peti, kukla som a súúúúúú úžasné.. a Ivo aký bol včera zlatý, jako sa už teší keď budeš tehu.. je to milé vidieť ako sa z toho úprimne teší..takže na tom pekne pracujte..a usilovne.. 😉 😀 😀
a naskočil mi 15tt podľa dátumu pôrodu, ale podľa sona som dnes presne 13tt a zajtra už ťahám 14tt.. 😵 😅 bože ako to beží.. a dnes som bola na tie odbery a bráško vzal tú krv do tej Blavy..len neviem kedy budú výsledky..tak som zvedavá.. 😨 a ešte som sa stretla s jednou kamarátkou, kt. má malú 5 ročnú dcéru a takú super náladu mi dnes urobila.. keď ma zbadala hovorí, bože ako si už pekne guľatá..a ako ti to pristane...taká bola milá, hneď sa mi zlepšila nálada.. fakt to bolo také milé..sme sa asi 2,5 mesiaca nevideli..tak mi to tak vhod padlo.. lebo si pripadám jak také mašuro..

nany100
23. júl 2009

tak vám prajem krásnu dovolenku, užite si ju, kým ste dvaja 😀 ...pohodička, kľud 😉 ..my sa chystáme v auguste len tu na Slovensku do jedného penziónu na Liptove na predĺžený víkend, ešte je maličká na dlhšie trasy

nikiarudi
autor
23. júl 2009

ďakujeme pekne nany, už sa neviem dočkať.. takto za 3 týždne budeme už na ceste... juhuuuuuuuu... 😀
a aj vy si určite užijete leto aj u nás v Tatrách, aj keď mnohokrát vyjde dovolenka tu drahšie ako mimo SVK... 😠

nany100
24. júl 2009

a kam idete k moru?...my sme boli autom v IT min.rok na svadobnej ceste, bolo super 😉 ...je pravda, že tu sú dovolenky pomaly drahšie, ale našla som nejakú akciu na víkendové pobyty, tak to nie je také strašné...60EUR na osobu za tri dni a dve noci s plnou penziou+ voľný vstup do bazéna a fitka (aj keď to ja zrejme nevyužijem, neviem kde by som malú nechala 🙂 )

miselin
24. júl 2009

Nany a to si kde našla takú super cenu ak máš link alebo t. číslo tak mi prosím napíš, by sme aj my išli za takú super cenu 😲 😀

nikiarudi
autor
24. júl 2009

my ideme busom 😖 do Bulharska, no platili sme to ešte v januári, kedy sme ani len netušili, že pôjdeme 3 😅 ale už sa teším ideme taká partia 8 ludí. resp. 4 páry..tak snáď bude fajn...

petka55555
24. júl 2009

ale niki vas bude uz 9...boze ako vam je dobre, ze mate dovcu este len pred sebou ja uz som zabudla, ze sme aj niekde boli, ja by som chcela ist na vyrocie svadby za dva tyzdne sem www.hoteldiplomat.sk je to Slotov hotel a je krasny....

nikiarudi
autor
26. júl 2009

Peti, krásny hotel.. tak dúfam, že si to tam užijete a hlavne, že už budete 3.. 😵

petka55555
26. júl 2009

no je krasny, chceli sme ist na vikend, potom na jednu noc, ale radsej ideme sa len okupat a na veceru, lebo zas by sme pominali strasne prachy...no uvidime kolko nas bude, ale minimalne dvaja isto 😀

nikiarudi
autor
27. júl 2009

tak sa veľmi tešíme z tých výsledkov, že neviem čo od radosti.. neviete mi poradiť ako je to s menami.. kedy mi zapíšu meno na matrike, keď ho nájdem v nejakom kalendári alebo ako to funguje??

petka55555
27. júl 2009

a co chces zapisovat???a teda ake mena su v ponuke???hortenzia??? 😀

miselin
27. júl 2009

Jééj Niky už viete aj pohlavie?

nikiarudi
autor
28. júl 2009

no chcem vedieť, či mi meno, kt. sme vybrali zapíšu aj na matrike... ale včera sme ho niekde našli..takže naša bambuľka sa bude volať TAMIA.. 😵 😵 😵
miselin-áno už vieme pohlavie, dala som si urobiť krvné testy, ktoré sú na 100%, pretože ťa výpočty chromozómov X a Y nepustia.. takže sa veeeeeľmi tešíme... 😀 😀 😀

petka55555
28. júl 2009

krasne meno...no ked mate pekne priezvisko tak sa da vybrat, a tiez bude mat taky tvar priezviska ako ty???isto...a kde si nasla take pekne meno, to som este nepocula..

nikiarudi
autor
28. júl 2009

neviem to Rudi niekde našiel.. a tak sa mi zapáčilo..že Lauru už nechcem.. 😝 a hej sme sa o tom rozprávali a Rudi jednoznačne povedal, že chce dať krátky tvar priezviska aj malej.. 😀

miselin
28. júl 2009

Niky krásne meno ste vybrali 😵 😵 A to ste si za tie testy aj doplácali? To ma ani nenapadlo, že aj takto to robia 😕

petka55555
28. júl 2009

krasne meno a laura je tento rok velmi popularna ako kedysi ema, tak vsetci to davaju, dufam ze moje oblubene mena nebudu take popularne...kokso niki tebe tie tyzdne inak rychlo naskakuju, ten cas ale leti...

petka55555
28. júl 2009

ozaj niki ale v kalendari to isto neni ze???ale ved to je jedno ja som tiez asi do 10r. nemavala meniny.

nikiarudi
autor
28. júl 2009

miselin - ďakujeme...a tie testy sa robia iba v BA a od 1.8.2009 sa spoplatňujú, takže sme to ako tak stihli..ale ja som tiež o tom ani len netušila..no švagrinka tam robí v tom výskumnom ústave, tak ona mi o tom povedala..a aj mi to dala spraviť... 😀
peti - neviem kedy to má meniny, no u nás to nieje..takže jej to dáme na niektorý deň podľa zahraničného kalendára a budeme to oslavovať aj tak... 😉 😵

petka55555
28. júl 2009

ale zevraj sa da aj u nas dat zapisat meno do kalendara, kdesi som o tom citala, ale naozaj neviem kde a kde to treba poslat...

petka55555
28. júl 2009

niki kukni http://strollerbestdeals.com/wp-content/uploads...
nechcela by som to cistit

nikiarudi
autor
28. júl 2009

no ty kokso..tak to je brutááááááál.. uuuuuuf.. tak to by som nechcela ani keby je posledný na svete... 😅 😀 😝

nikiarudi
autor
28. júl 2009

kde na to chodíš???

nikiarudi
autor
28. júl 2009

a už si videla elušu?? aká je už bruškatá? včera si aktualizovala album... 😀

petka55555
28. júl 2009

to sme kedysi s kamoskou nasli na nete, to je sila???to neviem ci si niekdo kupi, mozno tak na doma....
no videla som jej album dnes, ale nema ho az tak velke, niektore baby ich maju ako balony...ale jej sa isto zda obrovske...a ty co podrastlo???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre