Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
26. máj 2010

nika co by som mala s toho ze pojdeme s tebou dole do mesta ked ty nakoniec by si sla k vasim a ja ako sprosta by som tlacila kocik hore na rozkvet ☹ a to nehroziiiiiiii vcera mi uplne stacilo odteraz ked dole do mesta jedine autom tam pokocikujem a potom sa vyveziem hore 😀

brisilda
26. máj 2010

takze ak chces tak bud. tyzden uz naisto 😉 teda ja isto pojdem 🙂 aj so Samkom ale je jasne ze na aute a pri hypke nechgam auto

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@brisilda - ak by si šla s nami dole pešo, tak isto by som k našim nešla, jedine ak by bola malá hladná, tak jej urobiť papať, to by vyhovovalo aj tebe, by si si malého tiež pekne nakojila a mohli by sme byť dlhšie...

kosta123
26. máj 2010

Mne už aj kolegyne odišli,tak som upratala a čakám MM išiel dať zaočkovať psa.

kosta123
26. máj 2010

@nikiarudi - no veď ked tak ja pôjdem s tebou dole skôr peši a stretneme sa s Bris,možno aj Peťa pôjde von,ak bude pekne 😅

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@kosta123 - no len toho sa ja bojím, že nebude nejak pekne... a to ma vytáča, pretože ja sedieť doma s malou nemienim, aj keby malo pršať... 😀

kosta123
26. máj 2010

@nikiarudi - no veď uvidíme.

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@kosta123 - joj ja tak veľmi chcem letooooooooooooooo

kosta123
26. máj 2010

Niki ja mám z tohoto počasia fakt depky 😒

nikiarudi
autor
26. máj 2010

aj ja.. a keď sedím doma, tak ešte viac... 😠 😠 😠

brisilda
26. máj 2010

nika ja sa snazim tiez chodit za kazdeho pocasia von doma by ma asi porazilo 😀 takze od bud. tyzdna sa dohodnime a chodme spolu 😉 budem musiet chodit po samka do skolky 😀

nikiarudi
autor
26. máj 2010

no v pohode, aspoň schudneme... 😀 😀 😀

brisilda
26. máj 2010

ok tak sme dohodnute 😉 ale ked somnou zlezies dole musis potom aj hore 😀 😀 😀 lebo ja inak budem chodit autom k hypke 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
26. máj 2010

@brisilda - no veď som ti povedala, keď dole, tak aj hore.. aj s Eli som tak bola... 😉

brisilda
26. máj 2010

ok tak som zvedava na to nase chudnutie a tlacenie kocikov hore kopcom 😀 ja mam aspon samka ten mi pomoze ak ja nebudem vladat 😀 😉
kocky inak peta je tak zanprazdnena ze nema na nas cas 😎

nikiarudi
autor
26. máj 2010

no veď to vidíme, že nemá na nás čas... ale spomínala aj to, že cez deň má pc Ivo v práci, takže nemá ako napísať..

nikiarudi
autor
27. máj 2010

dobré ránko 🙂

eyya
27. máj 2010

dobre 🙄 to zas bola noc.....

kosta123
27. máj 2010

Čaute kočky,
pripájam sa k spolku chorých 😖 aj ja som mala nanič noc,zapchatý nos,bolesť hrdla.....dnes som nasadila homeopatiká tak uvidíme či zaberú.

nikiarudi
autor
27. máj 2010

no tak o tej noci mi hovorte, naša Tamy nie a nie spať.. stále sa jej akosi nechcelo.. a zaspala až o pol 1... takže tak..

eyya
27. máj 2010

no a domka sa o 2 zobudila a revala do 4 mna bolela hlava zuby hrdlo...no na r.t 😠

kosta123
27. máj 2010

Vonku je aj celkom fajn, ale budem radšej ležať 😒

nikiarudi
autor
27. máj 2010

no vidíš, teraz, keď je aj pekne, tak zase sa nám nedá ísť spolu von.. no my ideme ku svokrovcom...ale ešte predtým do mesta aj so švagrovcami sa máme stretnúť...

eyya
27. máj 2010

niki kvoli vam by mali tu lanovku na rozkvet urobit vase kazdodenne prechadzky do mesta ufff

nany100
27. máj 2010

eli, aj my chodíme skoro každý deň dole...však čo už sa tu dá robiť okrem ihriska...ale hojdu už máme aj doma, tak radšej ideme do mesta...prejdeme sa, potom idem k našim alebo k segre na Stred a odtiaľ nás mm zoberie autom domov...aj tak mám na krku večne nejaké vybavovačky- pošta, banka, obchody a pod., tak sa inak nedá 😉 ...a veru sa s Niky často stretávame na potulkách 😀

katka.carska
27. máj 2010

@kosta123 mimi sa nevozí v kočíku. Jedine veľkáč v golfáči keď máme behačky a nestíhame tým jeho tempom. Naposledy som kočíkovala ešte bol sneh.

kosta123
27. máj 2010

@katka.carska - to ho máš stále na rukách 😨

katka.carska
27. máj 2010

@kosta123 Jasné že nie, práveže ho nenosím skoro vôbec ma rukách 😅 a naviac sa Ondrík môže napapkať kedykoľvek, kdekoľvek i za chôdze 😎
http://altermater.eu/post/2009/04/29/nasa-vztah...
šporťák ani kupovať nebudeme, aj tak by som tam bábo nedala, pokiaľ poriadne nesedí, čo bude najskôr v 8-9 mesiacoch... a to si už i ja budem ťažko zvykať na kočíkovanie...

fialllka
27. máj 2010

@katka.carska jeeeeeeeeej to si hodila clanok mojej kamaratky 😉 😉 😉

zica1
27. máj 2010

Ahojte kocky. Mam otazocku...v com periete vecicky? Ja rozmyslam nad persilom sensitiv...lovela mi moc nevonia...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre