Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

fialllka
28. máj 2010

@brisilda no ja som kiahne uz mala, tak pochybujem, ze by som ich opat schytala 🙂

brisilda
28. máj 2010

fialka to je jedno lebo aj tak sa neodporuca aby tehulky boli v kontakte s kiahnami 😒 no ako chces pridi na navstevu s malou 😀

fialllka
28. máj 2010

dievcata este jedna otazka ... manzel je PN a neviete ako mu moze prist kontorola? bo chceli by sme na kavu vybehnut ku svokrovcom, uz ho doma triafa slak 😝 tak ze cca ako mozu prist? aku maju pracovnu dobu, ci pre nich pracovna doba je pohybliva a mozu sa objavit aj o osmej vecer? a co vikend?

@brisilda viem ze rubeola je nebezpecna ale ostatne je vraj ok .... a uz mi robili aj odbery na vsetky protilatky a su v poriadku ... 🙂

brisilda
28. máj 2010

nika chces sa zucastnit s malou na sutaziach? 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
28. máj 2010

jasné.. 😀 😀 😀

petka55555
28. máj 2010

baby napisala som do temy a dala som aj nejake foto.....

ozaj a som sa vam nepochvalila ze som nechala v nemocke skoro 10kg 😉 takze super, som pocas tehotenstva schudla 15,5kg.....treba byt este raz tehotna a budem jak prutik ako kedysi.... 😉

nikiarudi
autor
28. máj 2010

juj peti, tak to máš super.. to s tou váhou..tak držím palce, aby ti to tak aj ostalo.. 🙂

petka55555
28. máj 2010

dufam ze to ostane, lebo vobec nemam cas jest, ani mi nechuti a uz ked som moc hladne tak drbnem do huby cosi sladke...tak musim davat pozor..... 😠

nikiarudi
autor
28. máj 2010

no to si ako ja... presne takto som sa cítila ja.. no nakoniec sa to už napravilo a začalo mi chutiť a keďže Rudi varil, tak som bola rada..no a tak išli kilečká späť... 😠

petka55555
28. máj 2010

no dufam ze mne uz nevyletia, ved uz ich bolo dost

brisilda
28. máj 2010

peta neboj akonahle si najdete svoj rezim tak budes mat cas aj na upratovanie aj na varenie a hlavne na jedenie 😀

kosta123
29. máj 2010

Jééj ahoj Peťa,ty koky kolké kilá išli dole,no super 😎

nikiarudi
autor
30. máj 2010

ahojte baby, tak ako sa máte? čo nové? aký máte víkend.. my super, boli sme včera celý deň vonku od rána až do večera, samozrejme boli sme kuk D1 😀 a potom ešte aj u švagrovcov..no a dnes sa chystáme k svokrovcom a s kamarátmi niekde von..buď len tak na kofolku alebo u jedného kamaráta pogrilujeme... 😉 🙂

kosta123
30. máj 2010

čaute,my sme mali ísť dnes na motocross podporovať kamoša,ale nejdeme lebo nejazdí,pokazila sa mu motorka tak teraz rozmýšlam kam by sme išli.
My sme včera varili guláš a opekali u krsných a večer sme boli na kamoškynej oslave 25.

nikiarudi
autor
30. máj 2010

no inak baby ja plánujem moju narodeninovú oslavu, tak vám dám určite vedieť..ok??naplánujem to tak, aby to vyhovovalo aspoň väčšine... 😉

kosta123
30. máj 2010

@nikiarudi - no ak nebudem v nemocke tak pohoda 😀 prvý termín mám 15.6 druhý 30.6. tak asi niekedy medzi tým by bolo najlepšie. 🙂

nikiarudi
autor
30. máj 2010

no medzi tým ich aj mám... 🙂 hneď deň po Iwe Cedzo...

kosta123
30. máj 2010

viem viem 22.6 😎

nikiarudi
autor
30. máj 2010

😉 😎

kosta123
30. máj 2010

práve som vydela Peťu z okna kočíkovať 🙂

nikiarudi
autor
30. máj 2010

@kosta123 - ozaj ja som inak tiež rozmýšlala, že by som teraz s malou na chvíľku pred obedom vybehla tak na hodku dve, hmm? nechce sa ti?

kosta123
30. máj 2010

@petka55555 - čo sa neozveš že ideš von???? 😒

Niki ja nejem idem s tou partou niekam von,chceli sme ist do zoo aj opekať,nevedia sa dohodnut.
Skôr zajtra.

nikiarudi
autor
30. máj 2010

jáj to idete už teraz?? tak nič... samú ma to nebaví.. tak inokedy.. uvidíme ako bude zajtra.. 😉
takže už je aj mm hore, tak pôjdeme dole do mesta...tu je nuda..a ani Peťa sa neozve, že ide von... 😠 😒 Miška sú chorí a Maťa je v nemocke.. takže ideme preč.. tak čauko večer sem nakuknem...

brisilda
30. máj 2010

nika nesme chori len izolovany 😀 inak uz sa nam nove vyrazky nerobia takze to je hadam na ustupe uvidime 😉 planovali sme ist von no prsi 😠 uvidim ake bude pocasie poobede o 14:00 lebo slnicko vykuka 😀
nika ty preco nechces chodit sama von? ja si to praveze vtedy vychutnavam 😀 ale je pravda ja mam samka cize mi je veselsie 😀
inak kupila som si detsky casopis a tam pisu o lahkych porodoch normalne ked som to citala tak ako keby ta kocka opisovala moj priebeh porodu 😀 😀 😀 konci to vetou ze ani nevie ako porodila 😀 kosta odporucam precitat 😉

nany100
30. máj 2010

to počasie ma už ozaj nebaví...zase hlásia do piatku zamračené, dážď a chladno...a malej asi včera nafúkalo do očka, lebo ho má červené a slzí jej a aj soplík sa jej pustil ☹ ...no keď ona ani za nič na diaľnici sedieť v kočiari...museli sme s ňou štrádovať na pešáka 😀 ...dosť tam fučalo...

eyya
31. máj 2010

ahojte dievcata 🙂 no akoze to bola dnes rano sranda vstavali sme 4:30 a pohrali sme sa do 6:40 potom sme zaspali a zobudili sa o 9:11 😅 tak dufam ze v najblizsej dobe to tak nebude bo som viac unavena ako kedy som hore od tej pol piatej 😀 ale hlavne ze je dobra nalada ibalgin zabera a sme stastne 😀

nikiarudi
autor
31. máj 2010

Eluš, ja som vás o 5:30 počula, keď som bola na wc... 😀 😀 😀

eyya
31. máj 2010

ano a co si pocula 😀 to sme uz hadam neplakali ....

nikiarudi
autor
31. máj 2010

nie len Domka si mrmlala a tak... tak som hneď vedela, že je to ona... 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre