Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
15. mar 2010

Ludka ty sem už nechodíš?????? 😨

kosta123
15. mar 2010

Baby a tá Denisa čo vás fotila má aj nejakú stránku na nete?????? To nieje tá fotogrfka Yveta Čarnecká čo sem kedysi dávala Brisilda link?že?

brisilda
15. mar 2010

kosta nie t neni ona ta pani co nas fotila este asi nema stranku na nete kedze nema vlastny atelier ten sa jej estelen robi 😉
peti ja neviem ako sa volala ta doktorka no bola mlada mila zlata 😉 nejak na B nechce sa mi hladat tehu knizku teraz som si sadla 😀 😀 😀
kosta neviem ci sa oplati alebo neoplati predavat eci cez net no ja jednoznacne nic doma drzat nebudem 😀 inak uz mi prislo nove lehatko 😀 a bojim sa ho ukazat manzelovi 😀 😀 😀 😝

kosta123
15. mar 2010

brisilda -aké zas 😀 😀 to od segry??????
Nemáš ešte foto????som zvedavá

brisilda
15. mar 2010

kosta nie to od sestry bude az v lete 😝 ale mam to co som vam ukazovala ruzove ale moje je v modrej farve s hraskovo zelenou a je tam aj zlta proste ideal do detskej a je vhodne pre novorodenca a ta krasna hudba juuj 😀 aj samkovi sa pacila tak si tam jemne sadol a povedal juuj tu by sa sladko spinkalo 😀

brisilda
15. mar 2010

idem to odfotit 😉

petka55555
15. mar 2010

brisilda ty si ina kresielkova maniacka....este ze mna to nelaka stale nieco nakupovat a vymienat 🙂
a ta dr. bola Brosova ze???taka mlada???
ozaj a kedy budes mat foto od denisky???

kosta123
15. mar 2010

petka55555 - a ty sa kade flákaš celý deň?hmmm?? 😅
ja sa tu nudím ako kača,až sa mi notebook prehrieva,debil som ho otrieskala o stôl 😀 😀 😀 😀 ved tu sedím od 16,00

petka55555
15. mar 2010

peknucke je to lehatko, take siroke...a kolko ich mas spolu aj s hupackami????budeme ku vam chodit vsetky a budu sa male hojdat 😀 😀 😀

kosta123
15. mar 2010

Hej Brisilda presne tak, nepredávaj, to budú sa tam naše deti hupať všetky naraz 😀 😀

kosta123
15. mar 2010

Brisilda a načo si ho kupovala,ked budeš mať parádne od segry??veď aj to ti tam bude ladiť nie?

brisilda
15. mar 2010

😀 no kocky robte si srandu ked ja zato nemozem mne sa stale paci nieco ine 😝 inak to modru hupacku si nechavam asi 😖 ja neviem co s nou ked viem ze budem mat tu peknu zelenu 😒 a to sv. hnede lehatko mi uz netreba to uz nechcem no ozvala sa mi jedna pani ze ho vezme tak uvidim co s toho bude 😀 a nebojte ved vese deti isto nebudu na navsteve sediet v hupackach ale vystrajat 😀

brisilda
15. mar 2010

kosta ano ale to od sestry bude dost na sedaci to neni lehatko v ktorom dieta lezi a podkladat vankus pod neho nechcem toto je na lezato cize maly aj cele dni v tom moze lezat a ked v noci bude zly tak ho tam supnem zapnem vybracku a az to s nim natriasa 😀 a ja sa pokne vyspim 😉

brisilda
15. mar 2010

peti neviem kedy budu fotky ☹ ale nesuria mi 😀

kosta123
15. mar 2010

Dnes to vidím tak že asi pôjdem aj dnes neskoro spať,vôbec sa mi nedá 😠 ale pijem kakavko 😀 možno zaberie 😅

brisilda
15. mar 2010

no kakavko zaberie tak jedine na ponocovanie nie na spanie 😀

petka55555
15. mar 2010

kosta mozno uz na teba blbo vplyva kava...a dokedy rano spis????aj cez den spis????ja chodim spat o pol noci, rano vstavam tak o pol 8 a niekedy si cez den pospim tak hodinku....ale v noci sa budim vzdy ked sa prekacujem a idem aj 2 krat na wc, ked som nebola tehotna som spala ako zabita...

brisilda a ved sa ti nesmejeme ze mas zalubu v lehatkach...hlavne ze mas na ne miesto...ved su vsetky krasne...a ak si ich kupila za super cenu, tak si ich nechaj, ak nepotrebujes prachy...ved mozno bude maly vyberavy... 😀

a kosta gratulujem k bordure, to si dobra, ked si ju zohnala 😉

brisilda
15. mar 2010

ozaj kosta to ako sa to podarilo zohnat taku istu bordurku??? ja som svojich 5m uz uspesne predala 😀 a nelutujes ze si mohla mat princeznickovu izbicku??? kedze uz viete ze to bude slacna? mna by asi roztrhalo od zurivosti 😀

kosta123
15. mar 2010

brisilda - ja že kakao je dobré na večer že po mlieku sa dobre spí???či nie???

petka55555 - spím tak do pol 10,cez deň spím len keď som chorá (tak raz za rok) alebo po opoci 😀 😀 (2 krát za rok) inak vôbec ani počas tehotenstva,nespávam poobede,

Bordúru som zohnala tu na MK-strašná náhoda nie???a ešte bola mila že mi dá len meter lebo to má celé balenia po 10m za 15 € inak dobrá cena,Isto by som to nemenila aj keby to vieme skôr,ja som neni na také dievčenské veci,nejako,ale aj asi preto som sa hrala z autami ako malá 😀 😀 ale nie ved to tam aj tak bude tak max do 5r.potom vymeníme celú za poriadnu školácku,poviem tatinovi nech mi potom spraví kvalitnú ked má stolárstvo 😅

brisilda
15. mar 2010

no tak v tomto som ja ina ja malujem kazdy rok 😀 no teraz som si povedala ze sebiho izba ostane taka ako je teraz aspon do jeho 3 r. tak som zvedava 😀

brisilda
15. mar 2010

kosta mlieko ano ale kakao asi nie 😀 no to je jedno ja si idem tiez spravit 😀

kosta123
15. mar 2010

brisilda - aj ja som zvedavá ako to tam bude vyzerať o 3 roky 🙂
no čo? dostala si chuť ?? 😀 😀 😀 😀

brisilda
15. mar 2010

no jasne ze dostala ja granko milujem a poriadne horuce pijem ho pravidelne pred TV 😀 len sa s tym nechvalim 😀 😀 😀 az ma nevysmejete 🙂

kosta123
15. mar 2010

brisilda - ja to robím tiež 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ešte stále nemáme zárubne na wc a kupelni 😠 😠 😠 😠 majú načas veru, a už som Vás chcela ku mne pozvať 😖

nikiarudi
autor
16. mar 2010

no kočky, zase ste toho popísali..skoro vás nestíhame čítať.. 😉 my sme boli včera na návšteve u susedov Eli, Joja a Domky.. tak sme prišli až večer, no okupkali sme malú, napapkali sa a šli spať... 😀

brisilda
16. mar 2010

kosta inak tie dvere na FB su super 😉 my teraz davame plastove okna 3 sklo som teda zvedava ci mi nezacnu plesniviet 😠 teta tak dala do celeho bytu naraz a vsetko jej zacalo vlhnut 😠
niki no ako vam je len dobre 😀

nikiarudi
autor
16. mar 2010

konečne sme sa vyspali... 😀

petka55555
16. mar 2010

joj niki vy ste boli ale daleko na navsteve 😀

no ked sme sa vcera bavili o tom nespati, tak ja som dnes od 4,30 hore, takze super...dufam ze nezaspim u bohaca.... 😠

kosta no dvere su super, to ti robil tato????to su drevene??my mame tiez masiv, ale tie su inak zvukotesne, cez ne neni vobec nic pocut...su ako pancierove....a ved to neva ked nemate dvere, my sme boli bez dveri aj na wc ku asi 4 mesiace 😀 a wc je presne oproti vchodovym dveram 😀

brisilda a ved mate plastove okna nie???

ja sa chystam cez vikend malovat a pomaly zacat upratovat, tak ked to bude hotove aj terasa vytiahnuta, tak pridete na navstevu... 🙂

nikiarudi
autor
16. mar 2010

juuuuuuuj baby, ja sa tak teším, že pôjdem na tú návštevu ku každej z vás..len dúfam, že bude malá aj hore a nie stále spinkať ako u Mišky.. 😀 😀 😀

mata0312
16. mar 2010

ahojte vy ste zasa ponocovali? 😀 😀 ja som tiez nemohla zaspat bola som asi do druhej hore ale nechcelo sa mi zapinat pc 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre