Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
31. mar 2010

no moj mm pride az rano ☹ ☹ zasa v noci sam teda s carloskom este ze ho mam 😀

petka55555
31. mar 2010

niki taka najedena spat????to ako mala 😀

ludka_r
31. mar 2010

Maťa, ja som tiež riadna slonica, ja mám už +14kg, už isto aj viac, lebo som sa vážila pred dvoma týždňami. A to mám termín neskôr ako Ty. 😀
Krupičku aj ja môžem, mávam ju takmer každý večer. Keď varím Vilkovi, tak hneď aj sebe. Dnes som ale večerala trochu "zdravšie" - hranolky. 😀
Ja tiež čakám na mužíka. Ale akosi nechodí, neviem, kedy príde. Malý ho od nedele ani nevidel, ja len keď príde večer domov, sadne k FB a potom ideme spať. A zajtra tiež tak. Ide ma z toho poraziť. Taká opustená som tu. ☹

petka55555
31. mar 2010

mati ja mam zatial -5,5kg 😀 len skoda ze pociatocna vaha bola velka, inak by bola so mna aj miss, ale aj tak som rada....ved hadam za tych 5 tt uz nepriberiem viac ako 2 kg, teda ak nespuchnem ako papuca

mata0312
31. mar 2010

tak to je super ze nas je viac takych gulatych 😀

no ja mam zas vyhodu ze pride teda az rano po 24 hodinach ale dva dni sa bude venovat len mne 😀 😀 😀
boze baby prestante s tym sladkym lebo si budem musiet ist niečo urobit 😀 😀

mata0312
31. mar 2010

peti tu tvoju vahu nechapem 😀 ze minus to sa mne stat nemohlo 😀

petka55555
31. mar 2010

to nechape nikto....ale co uz a mozno po porode nic nechudnem.... ☹ uvidime o par dni.....

mata0312
31. mar 2010

velky ????? 😀 no musime verit ze kila po porode pojdu dole aj ked nie jednoducho 😉

petka55555
31. mar 2010

uvidime, poznam vela bab co pribrali vela aj po porode, aj ked kojili, lebo sa nevedeli dojest sladkeho a aj v noci ked kojili.... ☹

mata0312
31. mar 2010

no moja segra a svagrina su chudsie ako pred otehotnenim tak dufam ze budeme tiez ten lepsi pripad 😀 😀 😀

kosta123
31. mar 2010

Moja mama vážila 48 kg ked otehotnela mala 20r,a potom pribrala 24kg a už len rástla,rástla a rástla....

mata0312
31. mar 2010

no mozeme dopadnut aj tak 😖

kosta123
31. mar 2010

kokso v Uk su lacné šporťáky z druhej ruky Quinny Buzz za 50 €

mata0312
31. mar 2010

kosti tak to je super cena quinny som strasne chcela ale boli hrozne drahe 😒

kosta123
31. mar 2010

No ak to vidá a pôjdem v lete do UK ku krsnej tak si isto nejaký kúpime.

brisilda
31. mar 2010

ahojte zienky ja som uz doma 😀 boli sme na tej navsteve potom som upratovala byt a od zajtra mam doma maleho 😉 uvidim co budeme robit nakolko som mu TV zakazala lebo zase sa mu zhorsilo zajakavanie 😖 😢 😢 😢 ja uz neviem s coho to ma uz sa to vlecie 2 rok niekedy to je dobre a myslim , ze sme sa toho konecne zbavili a inakody mi az slzy vyskocia ☹ s toho ako sa snazi nieco povedat a nejde mu to ☹ kebyze viem ako nanho zaposobi to triznenie v skolke na XXXXXXXXXXXX ani ho tam nenutim chodit tak dlho 😠 lebo vtedy sa nam to zacalo dovtedy rozpraval krasne .Najhorsie na tom je ze tu ani poriadny detsky psycholog neni ktory by sa tym zaoberal ☹

brisilda
31. mar 2010

juuj a zabudla som napisat ze ja sa vazne uz kotulam 😀 ale nevadi mi to dnes mi kocky dali kompliment ze vraj som okrem bruska nikde nepribrala 😀 😀 😀 komediantky jedne esteze ich beriem s rezervou 😉

eyya
1. apr 2010

bris a kde chodi do skolky? ach toto je uz druhy pripad o ktorom pocujem...je to strasne!

eyya
1. apr 2010

inak dobre ranko prajem 🙂

nikiarudi
autor
1. apr 2010

eluš, aj vám dobré ránko.. dnes sme celý deň o5 sami doma.. a dokonca aj dedo ide do práce, tak nemôžeme ísť ani k našim... tak sa budeme doma nudiť... 😒 ale ja niečo vymyslím... 😀

eyya
1. apr 2010

to sa nebojim ze ty nieco nevymyslis, napr skus upiect chlebik a prekvap Rudka 😉

nikiarudi
autor
1. apr 2010

no to nie.. ten budem piecť keď tu budeme lebo teplý je najlepší... 😉 ale čo keby dojdem na chvíľku otravovať?? 😀 😀 😀 😀

eyya
1. apr 2010

jasne dojdi urobim ti cajik alebo aj meltu ak chces 🙂

nikiarudi
autor
1. apr 2010

teda chcela som napísať, že keď tu budeme spolu..

nikiarudi
autor
1. apr 2010

oki.. len sa oblečiem.. a vezmem malej čajík.. 😉

eyya
1. apr 2010

?????

kosta123
1. apr 2010

No baby vám je takto na čajíčku 🙂 ja mám síce drahého doma,ale išiel robiť plávačku k svokre,tak nuda,idem dať raňajky a .......ani neviem čo 😅

brisilda
1. apr 2010

dobre ranko kocky 😉 eyye nika vie kde sme chodili ja to tu verejne nechcem rozpiplavat nakolko neviem kto vsetko to tu cita 😉 kosta ty pridi teda na cajik kumne 😀 len na 12:00 idem prezut auto ale od 13:00 by som sa ti hadam uz aj mohla venovat 😉

kosta123
1. apr 2010

brisilda - ďakujem 🙂 ale rozhodla som sa že idem prať,skočím do sprchy a idem k tej svokre.

brisilda
1. apr 2010

no co uz s tebou 😀 tak ja po prezuti skocim do mesta a budem nadejne zhanat fixi na textil 😀 😀 😀 lebo eyya mi dala inspiraciu na FB 😉 a rozhodla som sa ze ak ich zozeniem tak jedne body obetujem a dam pocmarat aj samkovi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre