Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
11. apr 2010

no niki a kto sa obetuje a bude robit tu party prvu????ty kokos tolko deti.... 😲

eyya
11. apr 2010

uvidime v ako stadiu budeme so zubkami 🙂 ale isla by som

petka55555
11. apr 2010

ozaj brisilda a to si tu hmotu farbila normalnym potravinarskym farbivom???

brisilda
11. apr 2010

dominika ak mas rada party tak u nas jedna v maji bude 😀 mozes prist 😉 a inak moznoze aj ja tu milu stihnem lebo ja planujem rodit najneskor 5 maja 😉

nikiarudi
autor
11. apr 2010

no hlavne na treťom tá rodinka úžasných, čo si nevedia vlastné deti poriadne obliecť...a ani vychovať aby nerobili bordel.. 😠
a na prízemí ten jeden je teplý.. no nádhera.. 😠

brisilda
11. apr 2010

fihanormalne vam zavidim u nas o nikom nic neviem lebo ked sa krici tak to iba u nas na prvom 😀

eyya
11. apr 2010

brisilda mne to strasne tuhlo takze ted som chcela nieco vyrobit dala som to do mikrovlnky a po trochach modelovala a ked sa krajala tak sa nekrajala ale lamala 😅

brisilda
11. apr 2010

ano peta ved ako inak sa to da farbit??? ved sme to aj jedli 😉

nikiarudi
autor
11. apr 2010

peti - ja rada.. ak budeme do vtedy mať normálne sedenie a stolík konečne... 😀
bris - to chceš ako stihnúť? minimálne 3 dni budeš v nemocke, tak asi nepôjdeš s malým hneď prvý deň von..či?? 😀 a aj by som v máji došla, no to ešte bude len Samko tam..a s tým sa Tamy moc nepohrá.. a on s ňou už vôbec... 😀 😀 😀

brisilda
11. apr 2010

eli ja som to robila prvykrat v zivote a slo to ako po masle jednoducho a rychlo bola som prekvapena inak kuk stranku http://www.tortyodmamy.sk/?q=fotopostupy je tam toho vela zaujimaveho

eyya
11. apr 2010

no to sa mi najviac ratalo na velky piatok , najvacsi post v roku to vie snad kazdy na dverach : vYtajte na narodeninovej oslave....no konec a este ta tvrdka, hovori za vsetko....

nikiarudi
autor
11. apr 2010

no to aby tí priteplení trafili do správnych dverí.. 😀 😀 😀

eyya
11. apr 2010

inak by ste mohli niekedy prist aj k nam nech nie sme ako od macochy ☹

nikiarudi
autor
11. apr 2010

no to vieš Eli, oni sa už len kotúľajú, takže treba veľa miesta 😀, keď nás toľko bude a hlavne pozvať.. určite sa rady dokotúľajú, však?? 😉

petka55555
11. apr 2010

brisilda a ake cukriky si pouzila???lebo haribo robi vseliake farebne tak to mozno netreba farbit, ale zas to vyjde asi len tak jemno farebne...ste ma inak namotali, aj ja by som mala cosi urobit, ale ked mne sa nechce...ale taketo kravinky robim strasne rada...a chuti ta hmota ako marshmallovw????lebo ja to neznasam, alebo chuti len ako taka sladka hmota, lebo ved tam ide aj cukor a ten citron nie???

petka55555
11. apr 2010

eli jasne ze radi prideme, ved aj ja som ta volala, ale asi si to ani neprecitala, lebo casto sem nechodis.....tak niekedy nabuduce.... 😉
baby aj nam tu hulia drbli susedia, alebo nam sedia pred dverami so psami a to tu steka ako besne, lebo kazdy vo vchode ma psa a uz sme par krat pred dverami mali aj riadnu hnedu kopu, chapete vo vchode???a nik to neupratal, az ked ivo napisal velmi skaredy oznam 😀

eyya
11. apr 2010

oazj a cena tej hmoty vychadza na kolko?

brisilda
11. apr 2010

peti tak pouzila som cukriky marshmallow a poliala citronovou stavou ale mozes to poliat aj citronkou alebo citrodekom rozrobenym vo vode cim viac kysle tym lepsie chuti 😉 neni to az tak sladke 🙂 hodis to do mikrovlnky na cca jednu minutu premiesas pomaly kydnes pr. cukor a pridavas ho kym zmes neni husta 😀 no nesmie sa lepit potom to vyvaklas na solamile 😉 a obalovanie sa moze zacat 😀 dokonca sa to nai netrha ani nelepi a ani netvrdne 🙂

eyya
11. apr 2010

no tak napiste mi kedy mate volny termin, myslim ci nemate naplanovanu daku navstevu a ja sa anchystam , a co vam chuti ze co mam nachystat ? 😉

nikiarudi
autor
11. apr 2010

ok babule, idem už spať.. ide už aj Rudi a nerada chodím spať až po ňom lebo on chrápe a už potom neviem zaspať.. tak musím skôr zaspať.. 😀 tak pa zajtra...

brisilda
11. apr 2010

eyya tak treba ti minimalne 3 balicky cukrikov jedno stoji cca 0,50 € 🙂 + pr. cukor ten stoji 1 € 😀

eyya
11. apr 2010

tak dobru nocku asi uz pojdem aj ja bo mne tu zas Jozko uz haja... 🙂

nikiarudi
autor
11. apr 2010

Eli - nám chutili banánové muffinky... 😉
takže dobrúúúúúúúúúúú....

eyya
11. apr 2010

bris tak to je super no teda uz sa tesim az to vyskusam, na aky vykon ruru?

brisilda
11. apr 2010

eyya nie ruru ale mikrovlnku ja som to mala cca 1 min. treba to sledovat ono to napucneje pri topeni 😀 a ked to vytiahnes z mikrovlnky tak maj lyzicu v ruke a hned zacni miesat 😉

petka55555
11. apr 2010

jej aj ja to budem musiet vyskusat, zrejme na maxikove meninky, tie budu na konci maja, tak hadam sa k tomu vykokcem, na tej stranke torty od mamy su krasne torty.....aj postupy, tak sa bude vyrabat....

niki ja tiez nerada chodim spat ked uz ivo spi, lebo aj on chrape a funi a ja potom nemozem zaspat, ale co ked on chodi spat o 8 😠

brisilda
11. apr 2010

kocky to ako mozete zaspat tak nasilu???ja som vcera este do 3 rano citala knihu a ako narokom sa mi nedalo zaspat 😀

brisilda
11. apr 2010

ok idem zmyt podlahu 😀 mna to stale napadne tak neskoro vecer lebo tu mam klud ticho a poriadok vydrzi najdlhsie 😀

petka55555
11. apr 2010

boze brisilda ze podlahu 😝

brisilda
11. apr 2010

ty take nieco nepoznas co? 🙂))) ale neboj ja mam mop 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre