Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
11. apr 2010

no ja teda moc podlahu neumyvam, len stale vysavame, nam tu este nema kto zacapkat zem, ale neboj to sa zacne...ved aj ja mam mop vsech dob 😀 😀 😀 😀

brisilda
11. apr 2010

peti no ja som mop nikdy nepouzivala to az teraz ked sa uz ohnut nemozem 😀

nikiarudi
autor
12. apr 2010

dobré ránko... 🙂 🙂 🙂

eyya
12. apr 2010

dobre 😕 ....jaj som sa vyspala ale este by som....len skoda ze moja dcerka nie 😒 🙂

kosta123
12. apr 2010

eyya - no ja mám rada všetko čo je sladkéééééé a kávičku z mliekom 😀 😀 😀 😀 😀 a rada prídem. Tento týžden ideme k Mati tak možno ten ďalší.

Dnes tu nebudem ,asi až poobede idem k tatinovi a jeho žena moja macocha 😀 😀 😀 (strašnééé slovo) mi ide nachystať nejaké veci po chalanoch možno aj nejakú tú hračku tak sa tešííím a bežím na tesco bus,paaa

eyya
12. apr 2010

takze si mom nachystat sladky den 😀 ach zbohom stihlost 😀 no dobre tak vam nieco dobre upeciem a aj kavu mame mlieko sa tiez najde, ked nie dake isto mame ze Niki 😀 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
12. apr 2010

jassné.. načo sú susedy?? 😉 😀

nikiarudi
autor
12. apr 2010

no len kým sa vyhrabete k Eli, tak budete aj rodiť.. teda Kosťa ty nie..ale Peťa s Miškou.... 😀 😀 😀 a Eli nám stačí povedať a potom dojdeme aj skôr, aby sme pomohli... 😉

nikiarudi
autor
12. apr 2010

ozaj Eluš, prišla ti sms???

eyya
12. apr 2010

ano inak by som uz zvonila 😀 a dobre tak buduci tyzden u mna

nikiarudi
autor
12. apr 2010

tak prezvoním, keď odíde, že môžete, jo??? 😉

eyya
12. apr 2010

Domka spinka takze este sa neda 😉

nikiarudi
autor
12. apr 2010

ok, tak potom len prezvoň... že idete.. a do kedy asi bude spať?? 😕

eyya
12. apr 2010

no tak to ani nahodou nepoviem, neviemzaspala po 10 tej tak uvidime kolko bude 🙂

petka55555
12. apr 2010

eli hadam este buduci tyzden budeme pokope....ja chcem majove babatko, nie aprilove, takze musim drzat nohy pri sebe, ale 1. maja uz ma dovolene prist...... 🙂

kosta ty budes mat tych veci, ale zas to je po chlapcoch, takze moc ruzoveho asi nie ze 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
12. apr 2010

a koľko zvykne spávať??

brisilda
12. apr 2010

peta ved kosta ma rada modre veci 😀 inak mne je jedno kedy sa maly narodi len nech je prinas do 7 maja 😀 inak som citala ze maly je uz plne vyvinuty takze sa uz nebojim ale zase prehanat to s upratovanim nechcem aby sa mu nahodou nieco nestalo vysoky tlak je svina ☹ nedajboze sa mi zacne odlupovat placenta a mozem tym ohrozit aj maleho aj seba takze pekne pomalicky pracujem na jarnom upratovani a zaroven si obcas aj tlak pemeriam 🙂

eyya
12. apr 2010

Niki no uz je hore dopapame a dojdeme ak ste neni na odchode na prechadzku ...

nikiarudi
autor
12. apr 2010

nie je hnusné počasie, takže sa nám nechce... 😀

kosta123
12. apr 2010

Ahojte už som doma ale zase bežím,pomaličky na bus idem do prečína k tete,lebo by ma tu šlak trafil..No dostali sme stoličku na papanie,aj takú deku na hranie niečo ako má dominika ,a nejaké veci,je tam aj vela neutrálneho nakoľko nevedeli pri obidvoch čo čakajú, takže kupovali rozne farby,ale je tam aj modrééé,no čo po byte znosí aj také,nebude ničiť nové 😀 😀 ale veď to je jedno.Hlavne máme aj na zimu overaly,mikiny,tepláčky tak pohoda,začiatky nás finančne nezrujnujú 😀 dúfam,tak zase papa večer,dnes sme sami v noci doma 😖

nikiarudi
autor
12. apr 2010

tak potom hoď foto kosti..jo?? 😉

mata0312
12. apr 2010

ahojte baby ale ste toho popisali za jeden den čo som tu nebola 🙂

ja som dnes bola na poradni a mala som vysoky tlak a tak som tiez dostala tabletky tak dufam ze aspon teraz to bude dobre 😉
eyya kludne pridi aj ty len nevyhoda ze nebyvam na rozkvete 😒 , mala som urobit tu stretavku u mami 😀 😀 😀 bolo by to jednoduchsie 😀

a inak čo nove mne sa nechce ani paty vytiahnut z domu ked je take počasie a tak sme si s mm pozicali dvd a kukame 😀

petka55555
12. apr 2010

baby mna zas dnes bolia tie krize a aj brucho ako pri kramoch, aj minuly tyzden som to mala..... 😝

mati a co ti povedal na opuchy???ale ak sa ti to robi len ked je teplo, to je asi v pohode, to ma skoro kazda....

ja som zvedava co nam zajtra povie.....

kosta to mate super, ked si takto podostavala.....lebo na doma ozaj stacia starsie veci a ja som musela vsetko nanovo kupit a toho treba dost, nie ako jedny teplaky pre mna 😀 no ale co uz, ved budeme mat k dalsiemu babenu....vo stvrtok uz aj my budeme mat stolicku a pavuka....jupi

mata0312
12. apr 2010

petka ale ja opucham hned rano ked sa postavim na nohy a je jedno či je teplo alebo zima ☹ je to normalne ale nie ked je vysoky tlak a bielkoviny v moci tie tam chvalabohu nie su a o tyzden idem zasa na poradnu 😒

aj ja som vela veci dostala od segry je to super ked je viac deti v rodine 😀

petka verim ze vsetko bude ok 😉

petka55555
12. apr 2010

mati ale ja som myslela ze opuchas len ked je teplo, ved si to tak hovorila. ved ja viem ze je nebezpecne ked je k opuchom aj vysoky tlak a bielkovina, to uz preeklampsia a ta je riadne nebezpecna......ale nebojte isto nas ani jednu nepostihne....teda ja som si tlak dlho nemerala, ale ved necitim sa zle.....len mi ide rebra utrhnut 😀

ja som zacala dnes pit tu alchemilku na ten lahky porod 😉 ale s teplou vanou este pockam.....nemozem zacat vsetko naraz.... 🙂

brisilda
12. apr 2010

peta tak alchemilku si dam asi aj ja kupit 😀 hod info ako sa to presne vola lebo dole v cajovni ju nemaju ☹ kde si ju kupila?
mati aky si mala tlak??? inak pokial mas opuch a vysoky tlak tak budes sledovana a k tomu ked nedajboze sa pridaju aj bielkoviny tak ides do nemocnice a tam ta budu sledovat .pokial mas opuchy vyrazne a su aj na rukach a tvary sup do nemocnice vo vlasnom zaujme mna na to upozornuje stale moj doktor ☹ nastastie opuchy nemam .

nikiarudi
autor
12. apr 2010

juuuuuuuuj Miška, ešte raz ďakujeme krásne za vecičky.. sú super..tak doniesiem ten zbytok potom vo štvrtok Kosti.. ok???

petka55555
12. apr 2010

brisilda je to alchemilka zltozelena a ja ju kupujem v lekarni v tescu, normalne baleny porcovany caj.....ale teda ked som ju pila ked som chcela otehotniet tak mi chutila a teraz beeeeeeeeee.....chuti mi ako seno....ale este si chcem ked pojdem na cvicenie kupit malinik caj a aj ten velmi chvalila ta asistentka, lebo povedala ze ktora pije caje, tak porodi velice lahko....no som zvedava.....

a zajtra poradna.... 😉

brisilda
12. apr 2010

peti presne ten caj som si kupila aj ja no hladala som na nete nieco na ulahcenie a vyskocila mi ta alchemilka, malinikovy caj ci aky a lanove semiacka 🙂 tie su vraj dobre lebo sa robi vela hlienu a tym babatku ulahcuje cestu von 😉 inak je to smiesne lebo ja som pri prvom nic take nepoznala a porodila som pomerne lahko a rychlo 😀
nika neni zac ja tak ci tak tie peniazky za veci poslem sestre na ucet a ja som rada ze mi to tu nezavadza 😉 ale este velka varka krasneho oblecka pride 😉 ja sama som zvedava

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre