Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
12. apr 2010

ozaj kocky ja zajtra na 10:00 idem nieco vybavit do mesta a potom idem na poradnu co kebyze sa dohodneme ze sa tam stretneme o 10:30 v cakarni??? aspon tam nebudem kysnut sama 😀

kosta123
12. apr 2010

Už som doma,inak aj ja sa pridávam od dnes rána k opuchnutým nohám,som sa zobudlila o 5,00 ked išiel Miňo do roboty a hovorí mi ,že čo mám z nohami a ja nohy ako papuče 😅 🙄 ale ked som už ráno normálne vstala tak nič,takže neviem.

Brisilda my ideme s Peťou dole z rozkvetu o 11,00 skôr sa mi nedá lebo neviem či by som už mala auto doma,a ja som objednana až medzi 12-13 tak aby som tam zase dlho nesedela.Ale ak chce ísť peťa skôr tak v pohode.Ale ak nie tak normálne Peta prídi o 11 pred môj barák ako sme boli dohodnuté.
Idem si spraviť nejakú večeru 😉

kosta123
12. apr 2010

Nikiarudi - chcela som sa ešte opýtať či si si do nemocnice brala plienky od 2-3 kg alebo až 3-4 kg lebo ja mám len tie číslo 2. od 3-4kg a ževraj to budú ešte veľké tak neviem či si mám kúpiť aj tie najmenšie?????

nikiarudi
autor
12. apr 2010

kosti - my sme mali aj tie č. 1 a tie sme doužívali ešte aj doma, potom sme mali dva balíky tých č.2 a teraz už č.3

brisilda
12. apr 2010

kosta jednoznacne si kup tie najmensie dievcatka zvyknu byt malinke a do porodnice ti treba 40 az 50 ks. plienok 😀
ozaj ma ti nika vobec niest ukazovat tie dievcenske veci alebo nie? myslm ked pojdeme k mati na navstevu ak nie tak ja ich pohadzem na net 😉

nikiarudi
autor
12. apr 2010

baby, ja som v nemocnici ani tých 40 ks nemynula.. 😀

nikiarudi
autor
12. apr 2010

ok baby, zajtra má byť otrasné počasie.. a vy budete pol dňa u doktora, takže sa tu unudím, takže jediné čo urobím je, že zavolám tatinovi, aby pre nás prišiel a budeme tam.. aspoň mi to rýchlejšie ujde... 😉 😀

petka55555
12. apr 2010

brisilda ja pojdem zajtra az s kostou, lebo ja tam mam byt az na 12 a to by bolo moc skoro o 10.30. ale diki za pozvanie 😀

baby ja mam do porodnice pampers č. 2, ja som č.1 nekupovala, ved to je 3-6kg....ved hadam sa mucko v tom neutopi 😀
a mam ich asi 50, lebo tolko kazala....niki ty celkovo minas strasne malo plienok, lebo tebe mala do kazdej nesprtne a kaka si len sem tam, ale napriklad moj bracho a segra ako novorodeniatka mali vzdy sprtle....vek objem tej obrovskej kapsy to aj tak nezmensi.... 😀

bris a ake oblecko budes mat???nie ze by som mala toho malo 😀

kosta123
12. apr 2010

No jasné pôjdem kúpiť aj tie najmenšie 🙂
Dnes som sama doma 😒 ale aspoň si tu v klude posedím,lebo ked je MM doma tak mám niekedy výčitky že som len tu a na neho kašlem 😕
Brucho mám na prasknutie,teda myslím kožu,a pod naušnicou sa mi robí asi stria,dala som ju dole ale je tam taká červenkastá čiarka a štípe tak si to kremujem stále Kalciovou masťou, je to oveľa lepšie ako mám taký olej na brucho,a to som v 7 mesici čo potom v 9.mesiaci??? ja sa asi popraskám 🙄

brisilda
12. apr 2010

peta nic co by bolo vhodne pre nasich fesakov 😀 vsetko dievcenske veci
nika sestra mi dnes posle foto tych veci 😀 potom vam tu hodim foto 😉 ale nika tamte veci isto nebudu take lacne ako tie co som vam hodila teraz 😒

brisilda
12. apr 2010

kosta nic sa neboj mna na zaciatku ked mi rastlo brusko myslela ze prasknem a teraz ani neviem ze dajake brusko mam 😀 takze podla mna to kremuj nadalej tym nic zle neurobis no pokial mas mat strie tak ani kremovanie nepomoze

kosta123
12. apr 2010

Brisilda - čo su to za veci?? to ti segra poslala ked si ešte nevedela čo to bude???

brisilda
12. apr 2010

kosta ano su to malinke veci ja som ich ponukla nike lebo som si vsimla ze sa zucasnila na mojej aukcii tak ma to napadlo a dnes som jej to dala resp. predala za smiesnu cenu nakolko oni sa nevedeli rozhodnut a sestra s tym suhlasila 😉 no a nieco sa im aj zvysilo aj ked neviem co 😀 tak ak chces nika ti to moze priniest ukazat no neni to nic prenadherne 😒 tie najkrajsie si sestra nechala doma v GB nakolko sme nevedeli co cakam

katka.carska
12. apr 2010

Kosta, ja ked som riesila plienky, (som v tom uplny laik), tiez som chcela rovno vacsie, no docitala som sa, ze tie jednotky su speci upravene pre novorodencov, mali vacsie tie poriky, ci co to bolo, kvoli kake. Tie vacsie cisla to uz nemali. Tak som vzala jednotky, no minuli sme len 18 kusov, ostatne uz ma Brisilda - nech sluzia !
Ondrikovi boli i tie 1jednotky trochu velke, a to mal 3,3 kg.

brisilda
12. apr 2010

katka tak moj mrnus v brusku mal 3 kg pred 2 tt 😀 dufam ze nam nebudu male inak ich asi tiez dohodim koste 😀

kosta123
12. apr 2010

Brisilda ja v podstate na oblečko nejdem nič kupovať lebo toho mám aj po dnešnom dni veľa a isto to ani nevyužijem,len som bola strašne zvedava. 😀

kosta123
12. apr 2010

Baby toto je čistý zrúč času 😀 priznávam sa že som závislááááááááá na MK 😎 strašne rýchlo tu letí čas a to tu pozeram samé koniny,ale som aj na FB a MMB,no veď nám skončia dobrééé časy už čoskoro 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
12. apr 2010

kosta veru ja uz mam vyhliadnuty novy kociarik ktory zacvaka moj brat az nemusim vlacit na vychod ten nas 😀 da sa dat do uplneho lahu 🙂

petka55555
12. apr 2010

kosta aj ja mam niekedy pocit ze mi utrhne brucho a koza stipe....ale zatial ani jedna stria, ale to moze este stale popukat....a teraz ma hlavne strasne tlacia rebra....ved som si nemohla nohy oholit, nabuduce uz bude musiet asi ivo....lebo to sa uz fakt neda ohnut 😀

brisilda peknucky kocarik....a ved si povedala ze nebudes kupovat na vychod...ti to nedalo ze 😉

kosta123
12. apr 2010

Brisilda no paráádny 😀 také niečo by som brala,teraz ma napadlo že som mohla kúpiť len hlboký,ale zas za tie prachy za čo sme ho kupili môžem byť rada 🙂

kosta123
12. apr 2010

Peťa čo nohy ale pipinu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petka55555
12. apr 2010

kosta no u mna je skor problem s tymi nohami 😀 😀 😀 😀 😀 ved pockaj....

eyya
12. apr 2010

no uz som sa sem dostala, som sa prudko pustila do malovania 😀 , ale uz mam po ....

bris dakujem za moznost spestrit Dominike satnik 😀

baby ako citam zacinate poslickovat, no co nevidiet budeme kocikovat 😉 sa tesim 😀

mati ak bude skaredo tak asi nepridem bo sa mi uz z domkou blbo ide, aj ked by som rada...snad nabuduce 😉

a ktory den by sa vam dalo bud.tyzden?

prikladam foto mojich vytvorov

petka55555
12. apr 2010

jej eli ty si inak sikovna, ja tiez velmi rada kreslim, ale mne sa nechce...ale veru by som mohla cosi maxikovi pekne nakreslit...ale to bude ako aj s tou tortou 😖

kosta123
12. apr 2010

eyya - no teda zííííram na tvoje výtvory krááásne ,robíš to aj normálne na objednávku??? to by podla mňa išlo.Ja by som bola aj prvá zákazníčka.

kosta123
12. apr 2010

eyya - no ja zatial nemám nič na další týžden tak mi to je jedno 😉

kosta123
12. apr 2010

že to je kravina že to plastových flias sa nemôže dávať mlieko????? ved aj ty niki do tej TT dávaš a v pohode,to zas švagrina mi hovorila

kosta123
12. apr 2010

Pošlite mi prosim nejaké dobré stranky na tie aukcie čo chodíte 🙂

petka55555
12. apr 2010

eyya aj mne bude na buduci tyzden zrejme jedno, uz sa nikde tak nechystam, len mozno budem mat v utorok poradnu, teda mala by byt....
kosta mne len mamina vravela ze do termosky nemoze ist mlieko, ale teda neviem preco by nemohlo ist do plastovych flias, ved uz vacsina su len plastove nie????

brisilda
12. apr 2010

kosta tvoja teta to myslela asi tak ze dopredu si ho nemas pripravovat ved ked si vsimnes tak aj nika ho pripravuje tesne red krmenim no materske mlieko sa moze davat do flias ved ani tt ani aventky neobsahuju bifidol ci ako sa to vola 😀
peta veru ja som maniek do kocikov mala som kupit jeden poriadny a nie take palky co mam 😖 ale ten abc sa mi stale paci 😀 horsie to je s tou loolou tu predam hed ako sa maly nezmesti do autosedacky 😉 ten modry by bol nadlhooooooooooo kedze bude na vychode 😉
eyya ja dufam ze bud. tyzden budem lezat v porodnici s malym na ciciku 😀
inak peta ja si nohy oholim v pohode ale ako pise kosta tam dole to je horsie 😀 😀 😀 a pred porodom sa na to vykaslem len na poradni sa hanbim 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre