Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
20. apr 2010

jasné.. a kedy chceš ísť do toho mesta??

eyya
20. apr 2010

ked sa domka naobeduje

nikiarudi
autor
20. apr 2010

čas...???

nikiarudi
autor
20. apr 2010

a hlavne do kedy tam chceš byť? potom by sme šli hore pešo či ako?

eyya
20. apr 2010

tak myslim okolo 12tej pol jednej, no a nie dlho jojovi dam nakup do auta on pojde do sverepca okolo pol tretej no a potom mozme ist domov

nikiarudi
autor
20. apr 2010

ok.. lebo o pol 4 nám dojde návšteva... tak fajn o tej 12tej pol 1 sme dohodnuté... 😉 baby tehulky, nechce sa vám niektorej? či už asi nie..že?

brisilda
20. apr 2010

nika ja by som sla mile rada lebo vonku je krasne pocasie no idem na 12.tu na poradnu a zase sa vomne budu sprtat 😀 len chuda manzel sa k tomu akosi nemoze dostat 😀 😀 😀 uz ani neviem kedy ma videl v sprche 😉

petka55555
20. apr 2010

caute baby 🙂
dnes mi uz naskocil 38tt, to je strasne, ako to leti......inak vcera ze mi robila to ctg PA pri ktorej som sa aj ja naridila....lebo sa smialy ake velke babo je so mna 😝 😀

niki ja by som aj isla do mesta, ale zrovna dnes ivo je v blave a neviem kedy pride a kto by ma vyteperil na Rozkvet???pesi nehrozi a autobus tak poobede ked je natrieskany isto nie....inak by som sa aj presla.... 😉

petka55555
20. apr 2010

boze ani pisat neviem oprava: narodila a smiali 😲 a zo mna....pekne 😲

petka55555
20. apr 2010

brisilda asi sa k tomu ani nedostanete...ozaj a davas si tie teple vane ci nie????

fialllka
20. apr 2010

no dievcata, aj Terezka stvarala v brusku hotove majstrovstva sveta vo futbale ... takze s tymto to nemozete porovnavat 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝

a mne intuicia hovori, ako aj pri Terezke, a Dominike, ze Eli??? 😉 ze to bude dievca .... ved chcem este vytahovat veci z vriec a nekupovat novu garderobu 😀 😀 😀

my sme vcera stravili skoro cele doobedie v meste, pred Priorom Terezka citala bilbordy, vyklady, pobehovala po pesej zone a pekne cupitala domov peso popri rieke ... a potom este hodku sme boli na pieskovisku a ihrisku 😉 prisla som taka zbita a unavena, ze som bola rada, ked zaspala a spinkala ... a ja som si mohla nohy vylozit 😉

nikiarudi
autor
20. apr 2010

Peti, včera sme sedeli v Tescu v kaviarni a videla som na parkovisku tvojho mm.. stretol sa s nejakým kamarátom... 🙂

petka55555
20. apr 2010

no niki vravel mi...

baby privitajte ma vo vasej 😒 streptokokovej partii 😒 😠 ....sestricka mi povedala ze ked som stale o nom hovorila, tak som si ho vysnivala....ze mne jedinej vysiel....no pekne 😝 😲 😝 😲

eyya
20. apr 2010

peti hlavne ze o nom vies 😉 to je ok

fialllka
20. apr 2010

peti: to je ok ... neboj, daju ti atb pri porode a bude to .... ziadny strach .. lepsie o nom vediet ako nevediet 🙂

petka55555
20. apr 2010

boze ved ked sa vo mne vsetko zmiesa....stale mam mykozu, ktora sa nechce vyliecit, na toto atb...a este aj akusi inekciu lebo som RH-..... 😲

nikiarudi
autor
20. apr 2010

bože Peti, ja som ti to hovorila, mysli pozitívne a nestresuj sa... ale ty nie... tak vidíš aká silná je psychika.. 😒

eyya
20. apr 2010

ale co peta neboj uz si presla tazku cesticku a toto zvladnes 🙂 hlavne sa nestresuj dobre ? 😉 🙂

petka55555
20. apr 2010

ale baby ved ja sa nestresujem, ved to neni nic, ved to ma vela bab.... 😉

petka55555
20. apr 2010

teda neni to nic vazne ked sa podaju tie antibiotika 4 hod pred porodom... 😉 takze ziadne cakanie doma na poslednu chvilu 😉

nany100
20. apr 2010

peta, aj ja som mala streptokoka a tiež mi po pôrode pichali Rhegu lebo som Rh- a mm Rh+ a malá má krvnú skupinu po ňom, tak preto...ale to sa dáva až po narodení bábätka, keď mu vyšetria KS...lebo ak by si bola znova tehu, tak by sa ti mohli začať tvoriť protilátky voči tomu druhéme bábätku, keďže prvé bábo má inú krvnú skupinu a tvoje telo si to pamätá 😉

fiallka, gratulácia k pohybom...juj, pamätám si to celkom presne, to šteklenie 🙂

mata0312
20. apr 2010

ahojte baby tak konecne som vas docitala fuuuu dva dni som tu nebola a ste toho popisali 😀

ja som dnes zasa cela opuchnuta doktor mi vcera povedal ze by mi mohol dat tabletku na odvodnenie ale ze vtedy by sa mohol maly pridusit ze to radsej nebude riskovat a tak zahlasil ze ma radsej necha po svete behat ako balon alebo ze ma posle do nemocky aby ma odvodnili 😒 no tak uvidime ako dopadnem
vcera som bola aj na prietoky tie su chvalabohu ok 😀 😀 😀

brisilda
20. apr 2010

peta pozor ja uz nesom v klube streptokoka 😉 a uz si davam pozor ale to ci mi daju alebo nedaju ant. vraj zalezi od lekara v porodnici no 2 krat mi vysli vysledky neg.
teraz sa napchavam zmrzlinou 😉 kupila som si cely velky pohar mnaaam len ta koza mi sanovala dat kornutky 😠
mata to zavodnenie nezavidim a ver tomu ze s pribadujacimi teplotami to moze byt este horsie asi by si vazne mala ist do nemocky tam je super 😉 ak chces ja si tam pojdem polezat namiesto teba 😀

mata0312
20. apr 2010

bris beriem ta za slovo 😀 😀 joj keby to slo mne sa tam tak strasne nechce 😖 😖

mata0312
20. apr 2010

ozaj a teraz som dostala chut na zmrzku aj ja 😀 mnam 😀 😀

brisilda
20. apr 2010

no tak sadaj do auta a supito do mesta 😉 ja kupujem tam kde je to zlte oplotenie ako je detsky svet
inak s opuchmi neni sranda ☹

mata0312
20. apr 2010

no ked mne chuti len z bytče 😀 😀 od nej som teraz zavislak 😀 😀 ale myslim ze mam nejaku rusku zmrzlinu v mraziaku tak postaci zatial aj ta, ja som dnes este nevstala z postele ale asi sa pojdeme prejst lebo uz sa mi nechce lezat 😒

petka55555
20. apr 2010

tak prepac bris ze som ta zaradila do klubu 😝

baby ti nasi susedia su fakt uplne prijeb..... lezim si na lehatku a zrazu take buchoty, a zas nejaky koko.... nam hodil o markizu surove vajce, viete ako to buchlo a som sa zlakla, predvcerom tiez tam bolo cosi pohadzane...ako sibnuty, nemam slov, uz je aj skaredy oznam na dverach, a neviem co mame robit, ivo povedal ze dnes pojde robit po susedoch poriadky....ako super mam na markize rozplestene surove vajce, ako to dame dole, keby asopon zaprsalo...nie ze sa mi tam prazenica spravi.....ty kokos bola draha ako slak.....

a bris ako bolo na poradni????ja idem az o tyzden a to mi da bohac aj teraz nejake atb, alebo az pri tom porode?????, a co ked budem mat rychly porod a nestihnu mi ich dat, lebo som citala ze ked sa to prenesie na novorodenca, tak to moze velmi zle dopadnut, tak radsej uz na to nemyslim....

brisilda
20. apr 2010

peta ver tomu ze oni aj kebyzetebe daju antibiotika tak preventivne aj malemu 😉 inak to moze sposobit zapal priedusiek a zapal pluc co je nebezpecne preto take opatrenia 😒 doktor ti nic neda ale skus sa nato popytat ja som uzivala tabletky lebo som mala aj iny zapal no podla mna ked tam raz bolo poz. tak isto aj mne nieco slahnu a nebudu riskovat 😠
inak bud taka zlata a zisti mi nieco o epiduralke lebo moj doki povedal ze pokial bude volny anesteziolog tak neni problem a daju mi ju no pokial nie tak si to musim odrodit normalne a ja by som nerada mala zle spomienky na posledne tehotenstvo

brisilda
20. apr 2010

a musim sa priznat ja som tak nestresovala pri prvom ako teraz normalne sa zacinam podvedome bat 😢 asi preto ze vviem co ma caka a ked tam poniektore vraveli ze mali aj 30 stehov tak ma skoro so stolicky prekotilo 😀 do frasa ja mam 4 von. stehy a to som myslela ze som fest nadstrihnuta 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre