Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
27. apr 2010

vidis to a ja som rada ze si tu zmrzku vtedy u mna odmietla 😀 aspon mi teraz viac ostalo 😉 inak rodit sa nechystam nic to somnou nespravilo 😠

brisilda
27. apr 2010

kosta jejda a to je akoze ostrihana? 😀 ved to na nej ani nevidiet este stastie ze pri tvojej dnesnej smatlavosti si jej neodstrihla usko 😀 ja som dnes uvarila vajickovu polievocku mnam vynikajuca a pecena klobaska k tomu zeleninovy salat a chlieb mnaaam lahodka 😉

mata0312
27. apr 2010

no kosta presne viem o com hovoris ja uz druhy den varim pre mm hrachovu kasu dnes to bol druhy pokus lebo vcera mi prihorela a musela ist do zachodu ale dnes sa podarila konecne 😀 neviem ci sa mi to vobec niekedy stalo 😉

je peknučka a ako si spinka 😀 ako moj carlos vedla mna

kosta123
27. apr 2010

Fuj akú ju mala chlpatú 😝 😝 ale nezvládla som to celé ble 😲

mata0312
27. apr 2010

boze ja som zasa hladna 😠 😠

brisilda
27. apr 2010

ozaj a zajtra bude komedia s nasou Jessy 😀 😀 😀 lebo som jej nasla frajera 😉 len ci si padnu do oka je otazne 😀 a mm sa smial 😀 nakolko kebyze sa to zadari tak mame plodny rok 2010 😀 😀 😀

kosta123
27. apr 2010

Ja som jej strihala len také škutky čo mala okolo nožiek,a len trochu zospodu a chvostík trošku lebo ona to neznáša a ušla mi a skovala sa medzi topánky a nie a nie ísť von 😀 😀 😀

mata0312
27. apr 2010

ozaj bris zajtra je spln a zevraj vtedy sa detom chce ist na svet 😉 tak mozno 😀

kosta123
27. apr 2010

Bris a ktorý frajer ten od zici????

brisilda
27. apr 2010

kosta ty jej strihas aj susulu? 😀 ble 😝

kosta123
27. apr 2010

Zica a ty ku komu chodíš na gyndu?? asi do nemocky že lebo my máme boháča väčšina teda a tam sme ťa ešte nevideli.

brisilda
27. apr 2010

kosta ano s nou sa mam stretnut tak som zvedava inak jej hafinko na fotke je krasny normalne som zasla 😉 ja si neviem predstavit zeby nasa jesy bola tak vystrihana ved by vyzerala ako potkan 😀 ale ich je krasny 😉

kosta123
27. apr 2010

Bris nie - - iba jej to skrátim nad zadnými labkami

kosta123
27. apr 2010

No veru je krásny a to prečo majú pod očkami také červené,to majú maltenzáky???

brisilda
27. apr 2010

no ano je to hnede a je to od slz 😠 mne sa to nepaci a vystrihujem jej to lebo s vodickou sa mi to nechce robit 😀 no vraj ked to robis 2 krat dodna ze to tym psom zmizne 😉 tak neviem ja som na take veci leniva ja sa ledva ohnem 😀 ved cesat ju ceseme len raz do tyzdna aj to ked sa okupe 😀

eyya
27. apr 2010

dievcata dako nestiham tukat tu do temy...uz som navarila takze budem mat zajtra volno... 😀

kosta123
27. apr 2010

eyya - no keď máš také zákazky na body sa ani nečudujem 😀

brisilda
27. apr 2010

veru veru inak pocitaj aj s mojou zakazkou 😀 ale az ked porodim az viem co za valibuk to bude 😀 😀 😀

eyya
27. apr 2010

aj to 🙂 ale nieje toho az tolko to len tak vyzera ...ale aspon sa zdokonalim v technike, budem lepsia nez sietotlac 😀 😀 😀 😀

eyya
27. apr 2010

bris tesim sa 😉

brisilda
27. apr 2010

no vidis to takze ja uz budem mat potom hotove um. dielo 😀 taklen sa pekne zdokonaluj 😉 inak sestra na 100% v sobotu posiela balicek 🙂 takze sa tesiiiim 😀

kosta123
27. apr 2010

Toto je kočík našej budúcej krsnej,keby mám chlapca chcem ho aj ja 🙂

mata0312
27. apr 2010

eyya myslim ze zachvilu nevudeme mat ani mi tolko casu tu byt tolko 😀 😀

mata0312
27. apr 2010

kosti krasna farba aj ja som na tyrkysovu 😉

brisilda
27. apr 2010

jejda krasny 😉

kosta123
27. apr 2010

No a za 136 libier no nekúp to 😀

brisilda
27. apr 2010

ty kokso inak super cena 😀 ja uz kocik ani neobzeram asz po porode 😉 lebo uz teraz si nasi myslia ze mi sibe 😀

mata0312
27. apr 2010

iny rozdiel ako u nas 😠

mata0312
27. apr 2010

tak ja idem do postele tak dobru... 🙂

kosta123
27. apr 2010

aj ja idem 😵 k havovi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre