Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
29. apr 2010

brisilda - no čo viem tak v tescu boli po 1,50€ čisto biele krátky rukáv.

brisilda
29. apr 2010

jaaj ozaj a chcem dat aj pre sestru s napisom este neviem ☹
😀 ale necham sa inspirovat elou co mi poradi 😀 😉

nikiarudi
autor
29. apr 2010

pozrite čo som našla... http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8321578&tab=4
kosťa - nie mm bol pomôcť Eli s pc, teraz je v sprche a pôjdeme za chvíľku...prečo?
bris - kuk IP

brisilda
29. apr 2010

kosta no ja potrebujem velkost na 4 r a 7 r. deti to je velkost 116 a 128

nikiarudi
autor
29. apr 2010

miška zapni si stv 1 dámsky magazín, rozoberajú zajakávanie...

brisilda
29. apr 2010

nika tak kebyze moj mm ide susede pomoct s PCa potom sa supne do sprchy tak neviem neviem 😀

nikiarudi
autor
29. apr 2010

😀 😀 😀 Miška, to bola len Eli... a tej verím... 😉 že Eli ty by si mi nič také neurobila, či???

kosta123
29. apr 2010

nikiarudi - ja len tak.......ty kokso dobrá vec na tie ruky 😀

brisilda
29. apr 2010

nika dik kukla som si to u nasho Samka to zacalo v 5 r. ked chodil tu do skolky na Rozkvet kazde rano sme sli do skolky s placom a to co bolo v skolke bolo hrozne ☹ nikomu neodporucam !!! pristup uciteliek bol neprofesionalny !a to co mi povedal a co som videla ma donutilo razne konat a menit skolku! na rozdiel od uciteliek v novej skolke 🙂tam su ucitelky uplne ine a maju iny pristup k rieseniu problemov 😉odvtedy sa maly do skolky stale tesi 🙂 no nebudem tu rozpisovat detilne vsetko zajakavanie nam ostalo niekedy to je lepsie inokedy horsie ja som si uz zvykla a riesime to s logopedičkou a psychologickou 😉 hadam nam s toho vyrastie len nam bolo povedane ze ho na to zajakavanie nemame upozornovat

brisilda
29. apr 2010

inak my sa doma nikdy nehadame !!!

brisilda
29. apr 2010

nika to je idealne na zimu 😀 ja som to uz videla 😉 no na moju loolu sa to nehodi 😠

kosta123
29. apr 2010

brisilda - no čo už prišli tí roboši???? 😀

brisilda
29. apr 2010

kosta oni uz aj odysli a hovno spravili lebo ten muderlant co zameriaval okna zabudol napisat ze nam treba zaluzie na 3 sklo 😔 sakra aj s takou firmou no zajtra vraj pridu ale az vecer cize znova budem mat doma vystavisko

kosta123
29. apr 2010

brisilda - no akože väčšie hovadá som nezažila 😀 😀 😀

kosta123
29. apr 2010

Idem sa natiahnuť na balónik svieti mi tam slniečko a idem niečo čítať 😉

brisilda
29. apr 2010

kosta ja prezmenu idem umyt vlasy a pojdem po maleho nasledne skocim do tescka ci budu mat tie tricka a potom brknem ele ci mi to spravi 😀 tak dufam ze ano 😀

zica1
29. apr 2010

bris - ak budes chciet, tak mozeme tak na vecer vybehnut s havkacmi ako vcera

brisilda
29. apr 2010

zica ok budem rada nasa jessy sa aspon vybeha 😉 takze sa stretneme tam ako vcera na tom ohradenom pri skolke OK? 😉 ja ti prezvonim ked pojdem von no asi to bude az o 7 vecer 😝

zica1
29. apr 2010

dobre bris, ja budem len doma.Tak kludne prezvon a ja tam zbehnem. 🙂 Gucci prisiel vcera taky ubehnay, ze hned zaspinkal 😀

brisilda
29. apr 2010

no tak nasa prezmenu nie 😀 ona ma v sebe strasne vela energie 😀

kosta123
29. apr 2010

Holky ak budem doma tak vybehnem aj ja von sa prebehnúť. 😀

brisilda
29. apr 2010

kosta tak pridi 😉 dame schodzku vecer na 7 :00 😀

kosta123
29. apr 2010

Ak budem doma tak prídem,idem totiž z kolegyňou a jej maličkým von do mesta 😉

brisilda
29. apr 2010

kosta tak hadam sa do 7 vecer vtŕatis nie? 😀

brisilda
29. apr 2010

ok tak ja idem teraz po Samuela 😀 a potom do tesca cize eyya tes sa na objednavku uz viem co chcem 😀

zica1
29. apr 2010

Kosta -Pridi ak budes doma 😉

brisilda
29. apr 2010

eyya naviem ci by si vedela nakreslit toho simsona ak ano tak by som ho chcela ale s inym napisom to si dohodneme osobne 😉 to druhe chcem aj pre maleho aj pre setrinu malu 🙂 a to tretie je pre inspiraciu to nechcem 😀 😀 😀

eyya
29. apr 2010

bris jasne bude simson ale neviem ci aj on nema ochrannu znamku 😉
a mas tricka?

niki jasne ze nic ty trdlo 😀

brisilda
29. apr 2010

eyya ano mam ale nezohnala som rovnake no nevadi mam 3 ks pre malu a 2 ks pre maleho 😀 daj vediet kedy budes mat cas a ja ti tricka prinesiem 😉 inak jednofarebne silty nikde nemali ☹ no bola som len v tescu 😀

brisilda
29. apr 2010

kocky tak ja dnes nejdem so psom von nakolko mm ide s kamosom na pivo a ja som s malym doma ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre