Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
4. máj 2010

ty brisilda nestresuj, lebo ti tlak vyleti na 200......

baby neviem ci je pravda ze ziarlia len male deti, ja som na segru strasne a to som mala uz 10 rokov.... 🙂

a niki to chcela svagrina pri sekcii fotit????a to je jasne ze ju posunuli, vzdy sa najde nieco akutne a potom tieto planovane musia cakat, ani o 9 to nemusi byt, ale ved to trva len chvilku..... 😉

ja cakama segrenku aj s malinkym mesacnym babenkom, tak sa tesim, na malu buchticku....tiez ma take licka chutne... 🙂

petka55555
4. máj 2010

aka krasna 40-tka nam svieti..... 🙂

nikiarudi
autor
4. máj 2010

Peti, ale to letí.. že 40tt.. ty kokos.. si pamätám, keď si mi to hovorila ty, že ako mi to letí a mne to vtedy ani tak neprišlo..ale teraz... 🙂
nie pri sekcií ani nemôže byť, ale až potom keď pôjdú malú vážiť a merať, tak tam už môže byť...aj pri Radkovi to tak bolo... 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

a ktorá segrenka ti má prísť? to tá Monošíková??

petka55555
4. máj 2010

no ved to je jasne ze ho na sal nepustia, tu sme neni v americe....
no a cas leti, toho som sa nemohla dockat tej 40tky....
a isto nie tá ktoru si napisala....haha 😀 😀 😀 taka ina, sme sa na priprave stretli po strasne dlhej dobe, lebo ona tu uz nebyva... 😉

nikiarudi
autor
4. máj 2010

ahaaaaa... šak mi to hneď bolo divné.. 😉 😝 😀 ja sa už teším na návštevu tých vašich malých drobcov... dúfam, že sa budete aj ty aj Miška cítiť fajn čím skôr po pôrode, aby sme vás môhli vidieť čo najskôr, pretože naša zvedavosť nemá konca kraja... 😅 😅 😅

nikiarudi
autor
4. máj 2010

tak máme malú Karolínku, 52cm a 3370g 🙂

nikiarudi
autor
4. máj 2010

Bože baby, dnes je čudný deň... ☹ najskôr som sa radovala, že sa nám narodila sesternička, no a teraz mi mm volal, že v práci umrel našej bývalej kolegyni otec na srdcovú príhodu a sanitka došla až po 20min. debili!!!!!!!! 😠 😠 😠 😠

brisilda
4. máj 2010

nika pocuj ty nam tu tesne pred porodom take hlasky nedavaj jasne? ved ja som uz teraz vystresovana 😠
inak blahozelam k malej karolinke 😉 mala super vahu 🙂

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no a s kým sa mám o to podeliť.. veď to nieje o pôrode.. 😒

kosta123
4. máj 2010

Čaute baby,
kokso ja som sa až teraz zobudila 😕 asi som dospávala spánkový deficit zo včera 🙂 takto dlho som už dávno nespala,no čo aspoň mi újde rýchlejšie čas,ked som dnes sama doma 😠

Niki - Denisa sa mi ešte neozvala kedy máme prísť presne.

brisilda
4. máj 2010

kosta denisa bola vcera na facebooku musis jej asi zavolat vtedy to mas najistejsie 😉
nika je viem ale predsalen je to o nemocnici a o zdravi 😒 dobra novinka strieda zlu taky je uz zivot 😔
eli dufam ze mate menovku na zvonceku teraz idem na poradnu a potom k tebe skocim s tymi trickami 😉 takze poprosim aby si bola doma 😀 😀 😀

eyya
4. máj 2010

miska ano mame a ala by so byt doma o kolkej asi prides?

brisilda
4. máj 2010

eyya tak asi o hodinku 😉

eyya
4. máj 2010

ok tak to sme isto este doma

peti a tebe ako tie body uz tu na teba cakaju 😀

fialllka
4. máj 2010

niki: blahozelame ku Karolinke ... krasne meno, to sa aj nam paci 😉 😉 😉 😉

dievcata, to je co za pocasie? neprsi, ptoom zasa prsi a tak dokola ... ved to nemozeme ani na chvilu vybehnut von ... hruza 😖 a takto ma byt do konca tyzdna, ved sa s Terezkou doma zozerieme 😀 😀 😀 😀 😀

fialllka
4. máj 2010

eli: potom daj vediet ako s tymi vakmi ... lebo mne uz velmi suria ....tak aby som vedela 😉 okuliare si uz objednala??? a ako Dominika a zubok?

eyya
4. máj 2010

ozaj tie okuliare nechcete teda? idem dnes objednavat chce niki ak este niekto tak rychlo napiste 🙂

eyya
4. máj 2010

fialllka no stale mastime tak je lepsie ale dufam ze uz budu coskoro vonku ... 😒

nikiarudi
autor
4. máj 2010

baby, to je hrozné s tým počasím.. úplne ma to deprimuje.. ☹ ešteže mám doma moje malé slniečko.. 😵 😵 😵

eyya
4. máj 2010

este ze mame co to v chladnicke 😀 😀 😀 😀 😝

eyya
4. máj 2010

len by na taketo pocasie mali dat lepsi program v telke 😒

nikiarudi
autor
4. máj 2010

no aj my máme kopec vecí v chladničke, no mňa nebaví robiť si pre seba samú.. 😒

nikiarudi
autor
4. máj 2010

a čo porábate?

fialllka
4. máj 2010

eli: pozerala si ten tovar na maj? tusim su tam susienky Hami safari akciove 😉 ak ma pamat neklame 😀

fialllka
4. máj 2010

eli: beriem spat 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
4. máj 2010

Huráááá, už máme na stene zarámované fotočky našej žubrienky... 😵 😵 😵 júúúúj ale to je krásne

brisilda
4. máj 2010

kocky ahojte tak ja kym do 6 maja neporodim tak sa musim nedobrovolne hlasit na porodnici 😀 ja len dufam ze maly si to rozmysli a este dnes tam poputujem 🙂

nikiarudi
autor
4. máj 2010

Miška, to ti povedal doki na poradni?? aj mne povedal, že ak neporodím do pondelka, tak tam mám ísť no a malá sa rozhýbala ešte v piatok... 😉 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre