Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

mata0312
7. máj 2010

niki ja som sa tiez akurat najedla a tak odfukujem, draheho mamina robila karfiol a tak som sa dojedla...moj mm si vymenil cize robi zajtra a v pondelok bude mat obdenku ☹ ☹ budem tiez zasa sam... ☹

eyya
7. máj 2010

ahojte ja mam dnes daky nakocku den, asi ma chyta daka depka 😒 potrebovala by som sa vyvrieskat ako kedysi davno za"mlada" ked som sa chodila vyvrieskat s kamoskou do hory ...mozno si niekto myslel ze tam je daka zver s besnotou 😅

dufam ze vy ste na tom o 300% lepsie a dufam ze sa ja z toho vyspim...

petka55555
7. máj 2010

oj coze ste dnes vsetky akesi prdiace obedy mali?????
moj ivo ma crevnu chripku, tak sme izolovany, lebo to by bola galiba, keby som ju chytila 😝

a eli ved si chod zavrieskat......ved to pomoze.... 😲

mata0312
7. máj 2010

no peti to by nebolo dobre 😒 len nech nejdes teraz rodit lebo by nemohol byt pri tebe 😠

nikiarudi
autor
7. máj 2010

Eluš, keby je dnes mm doma, tak by som s tebou do tej hory šla rada.. aj ja by som si zaziapala... 😅 😀 😀

petka55555
7. máj 2010

no mati, ved prave, a ja chcem aby tam bol, ale zas by som sa bala aby potom malinky hned neochorel....no musime teda este vydrzat ako kinderko.... 😉

fialllka
7. máj 2010

ahojte kocky

bris drzime palec 😉
eli: coze ta chyta depka???? ja som mala vcera na pikacu den a ledva som dychala na obed, kvoli malej ale dnes o 100% lepsie ....

sme boli v TN na sone, babatko sa ma super, ma 274 g, krasne kopkalo, kyvalo nam rucickami, mame asi 12 minutove video a na 70-80% vieme, co sa skryva v brusku 😉
pootm som stravila tri hodky u kadernicky, takze super 😉 nova zienka 😉

nikiarudi
autor
7. máj 2010

no baby, práve som došla na to, že našej Tamy idú asi prvé zúbky....strašne slintá a je nervózna aj keď je napapaná na spodu jej aj niečo biele presvitá a aj ručičky si stále pchá do pusinky... 😒

nikiarudi
autor
7. máj 2010

nieje to nejak skoro??? 😕 😨

fialllka
7. máj 2010

niki: no moze uz slinit, aj mne Terezka slinila od troch mesiacov a prvy zub sa ukazal az po 2 mesiacoch ... ono to dlho trva aj ked sa moze uz beliet .... a vravi sa, ze zubky sa nezacnu skor drat, ak nie su dobre vyvinute jadierka .... najskor sa tie musia dobre vyvinut, vsetok calcium a fosfor ide do nich a ptoom zubky ... 🙂

nikiarudi
autor
7. máj 2010

no takže bude taká mrzutejšia dlhooooooooo.... ☹

petka55555
7. máj 2010

baby prisla vam sms od misky?????maly uz je po 3 hod. na svete a teda riadny macik...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 srdecne gratulujeme a samozrejme v dobrom zavidime......teraz som na rade ja 😝 😝

zica1
7. máj 2010

🙂 🙂 🙂 Jeeej, pripajam sa ku gratulacii 🙂 🙂 🙂 tak uz to ma pekne za sebou, dufam, ze su obaja v poriadku. Este raz gratulujem!

fialllka
7. máj 2010

jeeeeeeeeeej, tak blahozelame 😉 😉 😉 a slo to supom a lahko? vyvolavacka, si sa sam nakoniec rozhodol? 😉 hod blizsie info ... rozmery atd 😵

petka55555
7. máj 2010

no neviem nic viac...a dufam ze sa nenahneva ked napisem miery.....4760g a 54cm...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

groka
7. máj 2010

Ahoj,volam sa Sebastian Jan a vazim 4760g a 54cm,mamicka ma porodila za 3 hod.

nikiarudi
autor
7. máj 2010

to faaaaaaaaaaaakt, no supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer.. tak prišiel presne na termín?? paráda, gratulujemeeeeeeeeeee... 😵 😵 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
7. máj 2010

a o koľkej sa narodil???

nikiarudi
autor
7. máj 2010

Peti,tak už teraz preberáš štafetu ty.. 😉

petka55555
7. máj 2010

niki neviem, lebo mne prisla taka ista sms, ako sem napisala ta groka, to je asi brisildina kamoska.....

no ved viem, ze teraz som na rade ja.....ale az ma zamrazilo ked som videla tu vahu a brucho rozbolelo 😀 .....ale zas nam taka velka hadam nehrozi..... 😲 😲 😲 😲

groka
7. máj 2010

petka sme zo snaziliek baby zosukromnej temy 😉 nevedela som ze ci uz mate avizo

mata0312
7. máj 2010

joj bris gratulujem... normalne som ostala dojata... iny valibuk 😀 😀 jéééé dnes ma moja sestra meniny 😀

nikiarudi
autor
7. máj 2010

no maťa, nechcela som to sem písať, pretože som už neni tehulka, tak mi je divné byť taká precitlivelá, no ja som aj slzu vyronila od dojatia, čo som tu čítala... 😅 😵 juuuuuj už sa veľmi teším na všetky vaše deťúrence... a doknca som včera videla našu malú Karolínku a normálne som neverila, že aká je malinká oproti našej Tamy, no keď si predstavím, že pred 3 a pol mesiacom to tak bolo aj u nás až mi je smutno... 🤐 😵

mata0312
7. máj 2010

verim ti niki lebo aj moja sestra to takto vnima sme stretli kamarata s malickym babom a tiez hovorila ze boze kedy radko tak vyrastol ze to uz neni ani pravda ... a teraz sa tesi na alexa ze na chvilu vymenime 😀

nikiarudi
autor
7. máj 2010

bože, keby to nieje tak finančne náročné a ťažké v dnešnej dobe...tak by som mala malé bábätko aj každý rok... 😵 😵 😵

mata0312
7. máj 2010

tak to ta obdivujem nika 😀 no uvidim ako to budem vnimat ked bude maly na svete 😀

nikiarudi
autor
7. máj 2010

vieš, možno som až príliš sentimentálna, no mňa materstvo neskutočne napĺňa... v živote som krajší pocit nezažila... možno je to aj tým, že som v znamení Raka.. 😉

mata0312
7. máj 2010

no je to mozno aj vekom ze vy mladsie beriete vsetko tak inak ako my stareny 😀 😀 😀 vidim to aj na sestre ona tiez chce o rok dva dalsie ... 😀 a vsetko zvladala aj v tehu tak inak ako ja s takou lahkostou 😀 chapes čo chcem tym povedat..... 😉

nikiarudi
autor
7. máj 2010

hej, vy to beriete už skôr zodpovedne a vážne.. a my to berieme ako spestrenie nášho života, no ja som vyrastala medzi dospelými a veľmi ma to ovplyvnilo, takže ja to skôr beriem vážne a aj zodpovedne.. 🙂

mata0312
7. máj 2010

nehovorim ze to neberiete zodpovedne to nie myslim ze si perfektna mamina a aj sestra 😉 myslim ze mat dieta sa ani neda inak brat ako zodpovedne, neviem ako to bude s malym lebo ho este nemam posudzujem to len podla toho ako ste zvladali vy tehu a ako ja ... 😀 😀 a obdivujem vas v tom 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre