Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

zuzume
3. aug 2009

hej to ano uz som aj to pocula ze nebolo nic vidiet ale my sme pri prvom pekne videli tak dufam ze aj teraz sa nam ukaze tak ako ma 🙂

nikiarudi
autor
3. aug 2009

a odkedy sa tam dá objednať, tak aby bolo pekne všetko vidieť...a zhruba cenu vieš?? 😨

nikiarudi
autor
3. aug 2009

ozaj môžem sa spýtať, ku komu chodíš (myslím MUDr.)???

miselin
3. aug 2009

Babulky boli ste kráásne nevesty 😵 😵
Niky inak tvojho MM poznám z videnia, býval na Lánskej pri nemocnici, že? Aj ja som odtial, sme sa tam k nim chodili sánkovať 😀 A vybrali ste si krásne meno pre maličkú 😵

Jajkar držím ti palce nech ti pôrod dobre dopadne a nech je maličká zdravá a dobručká ako med. A to meno čo ste vybrali pre maličkú sa mi strašne páči aj ja by som chcela také 😵 😵 😀

zuzume
3. aug 2009

niki najlepsie je okolo toho 20,21 tt ked tam budes volat tak sestricka ta tak aj objedna opyta sa ta kedy mas termin.. ked som tam bola 1 krat tak to stalo 1600,- Sk a boli sme tam asi 2 hodiny bola som spokojna, doktorku mam Zuberovu..

nikiarudi
autor
3. aug 2009

ahoj miselin, ty si Zuzana, že?? hej aj manžel si ťa pamätá...aj teraz bývame na lánskej, ale pri Hypke u našich... 😀 😀 😀

miselin
3. aug 2009

No vidíš aký je svet malý 😀 😀 Hej som Zuzana 😉

nikiarudi
autor
3. aug 2009

no tak si dobre pamätá.. sranda.. 😀

hasleerka
3. aug 2009

nany krásne fotečky 🙂

nikiarudi
autor
3. aug 2009

zuzume asi sa nechystáš na predpôrodnú prípravu, že??? 😅 😅 😅

jajkar
3. aug 2009

ahojte PB, aj mamicky aj tehulky,
takze este som 2v1 😀
Mishelin, dakujem za povzbudenie...........uz sa taaaak tesim, vcera sme boli vecer za dr. Simonidesovou, bola totalne super a mila, fakt klobuk dole, urobila mi prietoky, ozveny srdiecka, komplet sono ako ma byt, k tomu ma kukla z dola a povedala, ze som otvorena na pol palca, uz to moze veeelmi rychlo prist kazdym dnom. Tak to ma potesila, uz len cakat.............tak cakam 😀 😀 😀

Kocky, objednajte sa cim skor na to sono, najlepsie vidiet do toho 24tt, potom uz je babo velke na ten monitor....ale je to paradny zazitok!!!!

No idem buvat, zajtra mam rano este poradnu, u Zuberovej, tak tam stvrdnem zase min. hodinu, dufam ze je posledna...............ta poradna 😉

jajkar
3. aug 2009

niky, a ty sa chystas???? chod, odporucam, je to velmi naucne a dozvies sa tam fakt vsetko a velico zaujimaveho............ja som chodila do Nsp, a odporucam!!!

nikiarudi
autor
4. aug 2009

jajakar, jasné že sa chystám.. chcem vedieť čo najviac a hlavne aj to čo ma čaká..ako to tu vyzerá a tak.. a aj na to 4D sa chystám..objednať...njeak po dovolenke v septembri asi.. tak uvidíme čo mi tam povedia...už teraz sa teším, že maličkú uvidíme.. 😵 😵 😵

jankabambulka
4. aug 2009

ahojte ja by som nešla do pruského ani zadarmo keby to tam robil !!! ☹ 😠
tie soná sú aj inde a myslím profesionálnejšií prístup,opatrný prístup....!!!!!!!!!!!!!!!!!
my sme boli síce na súkromnej klinike v brne skrz to že katuške povedali , že má na mozgu myomy ... tak sme si radšej priplatili a a a ale pravdou je aj keby sme nešli do brna tak do pruského by ma nedostal nikto ani párom koní 😔

zuzume
4. aug 2009

niki, nie kedze som uz rodila..

nany100
4. aug 2009

hasleerka, ďakujem 🙂
niki, tá príprava je super...hlavne sa zoznámiš aj s inými maminami, to je super vymeniť si zážitky (my sme sa potom aj v pôrodnici zišli asi 4, tak to bolo fajn, keď sme sa už poznali), doteraz sme v kontakte a niekedy aj pokočíkujeme keď je dobrá konštelácia 😉 ...inak neviem či mi to pomohlo pri pôrode, hlavne asi to, že som sa snažila spolupracovať čo najviac a nepanikáriť od bolesti, to nám prízvukovali, tú spoluprácu s lekárom a sestričkami...dýchanie som si tiež spomenula, ale pri tlačení moja pamäť a telo zlyhali 😠
...na 4D sme neboli, lebo som absolvovala amnio a tým pádom sme vedeli pohlavie, tak som už neriešila ďalší ultrazvuk...
jajkar, kukla som tvoj album...také isté ružové šatôčky s bodkami mala Adelka na krste, ako princeznička bola 🙂

nikiarudi
autor
4. aug 2009

miselin- prajem malinkej krásne meninky... pekne oslávte... 😉 🙂 🙂

miselin
4. aug 2009

Niky ďakujeme 😵 😵 😵

jajkar
4. aug 2009

Mishelin, všetko najlepšie k meninkám malej Dominičky!!!!!!!!!!!!!!!

Nany100, hej hej ja uz som davnejsie kukla vas albumik, som ich videla na malej, fakt ako princeznicka 😉 je zlata, dufam ze robi iba radost a je dobrucka. Aj som citala, ked si prisla z porodnice, co si pisala o porodnici!

nany100
4. aug 2009

jééj, miselin Dominičke všetko najlepšie

jajkar, Adelka je zlatá aj keď začiatky boli uplakané a s kolikami v brušku...aj teraz ešte často spustí sirénu, ale to je väčšinou hlad alebo horúco...inak už komunikuje, smejká sa a vyžaduje spoločnosť inak sa nudí 😉 ...no je to spoločenská babuľka 😀

miselin
4. aug 2009

ešte raz ďakujemeeee 😵

jajkar
4. aug 2009

Aj ja uz chcem taku spolocensku babulku ☹ , aj ked aj ja ocakavam tie zaciatky tazke, ale to patri k tomu a myslim, kazda jedna to prezije...................ved ja vam napisem, aku mam ja babulku!!! 😀 😀 😀 😀

Ty Nany, nie si ty zo SNP? Ta poznam z videnia, ale nie som si ista ci zo SNP 😀

brisilda
4. aug 2009

jajkar nemala si uz nahodou lezat v porodnici 😉 chceme vidiet babulku 😉
takze prajem lahky a rychly porod a mala nech je zdravucka spolu s tebou az vsetko dopadne tak ako ma ...........

zuzik1180
4. aug 2009

Ahojte, neviem ako často toto niekto číta a či sa mi dostane odpovede, ale chcela by som vás opýtať na nejakého dobrého gynekológa v Považskej alebo v jej okolí? Chcela by som totiž toho svojho vymeniť, ale neviem za koho.Ďakujem

miselin
4. aug 2009

Jajkar ja som sa tiež nemohla dočkať, rodiť som chcela hneď ako som ostala tehotná aby som už mala Domču v náručí 😀 A teraz by mi niekedy veru bodlo keby som ju mohla dať naspäť do bruška aspoň na jeden deň aby som si trošku oddýchla, lebo keď mi ju prídu povoziť tak nič iné nerobím len behám z okna do okna, že kde sú už toľko a takto by som ju mala stále pri sebe a aspoň by som nepočúvala to mrnčanie😅 Ale neboj každá z nás to zvládne, ja som mala tie začiatky až do 9 mesiaca úplne hrozné a strašne ma mrzí, že som si ju nemohla tak užiť ako som mala v pláne, lebo druhé bábätko si tiež nebudem môcť zase užiť, lebo už budem mať dve tak zase nebude kedy tak ma to strašne štve ☹

jajkar
5. aug 2009

Mishel, to isto aj ja budem mat take stavy, ze by som ju hned supla do bruska, hlavne ked bude zla a plakat a nebudeme vediet preco.........ale to patri k tomu! Podelim sa potom o zazitky, mozno sa tu na konikovi vyrozpravam a vyplacem..... 😀 😀 😀

Zuzik, no ja mam Zuberovu, ale co som pocula, dr. Kardos je dobry, dr. Durkech, a uz neviem! Mozno kocky este ti tu daju nejaky tip. Vies kazdy ma iny nazor, takze vyskusaj a mozes kedykolvek dr. vymenit!

nany100
5. aug 2009

jajkar, som pôvodne zo Stredu a už 11 rokov bývam na Rozkvete...takže zo SNP to nebude 😀
zuzik, ja mám Dr. Boháča, som spokojná, ale ako som tu už kedysi písala, nikdy mi nič nebolo, okrem tehotenstva (ale to nie je choroba 😀 ), takže neviem posúdiť ako by ma liečil...čo sa týka preventívnych prehliadok a tehu nemám nejaké výhrady

jankabambulka
5. aug 2009

ja mám tiež boháča a som spokojná a ja som mala veľa krát problém aj počas tehu. napr. chodila som aj ku kardošovi ale asi len pol roka a a t.j. tisíc ľudí tisíc chutí... ťažko radiť

miselin
5. aug 2009

Nany aj ja bývam na Rokvete ako to, že som ťa tu ešte nestretla? 😀
Ja mám tiež Zúberovú a som s ňou zatiaľ spokojná, ale pokiaľ človeku nič vážne nieje tak je každý doktor dobrý 😒

Jajkar mne veru veľmi MK pomohol a hlavne to, že som sa tu mohla vyrozprávať a porozprávať s mamičkami, čo mali rovnako uplakané dieťa ako ja 😉

zuzik1180
5. aug 2009

Diky baby.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre