Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
1. sep 2009

kočky kuknite čo som našla... 😒 a to som rozhodnutá, že si quinny speedi kúpim.. 😠
http://www.babyweb.cz/Clanky/a3546-Sokujici-tes...

petka55555
2. sep 2009

ale ved teraz najdu vsade skodlive veci....

nikiarudi
autor
2. sep 2009

no keď ja nevieeeeem... ☹

petka55555
2. sep 2009

a o caualplay tam nic nebolo???lebo som nenasla, to boli vacsinou akesi nezname kociky...ale quinny na poslednom mieste...ale zas je bezpecny...

nikiarudi
autor
2. sep 2009

no ja už fakt neviem.. ale S4 som tam nevidela...som z toho ☹ 😢 ale už máme fotečkuuuuuuuuu.. aa aa a..sme úúúúúúúúúúúúúúúúúplne v poriadku, že vraj malá bude riadny športovec 😀 😀 😀 lebo sa stále hýbala a naťahovala... 😵 😵 😵 moja pekná.. a aj všetky výýýýýýsledky či krv alebo moč..všetko je ok...jupííííííííííííííí... 😵

petka55555
2. sep 2009

som rada niki...lebo si nepisala...tak hod foto

petka55555
2. sep 2009

uz som ju videla, krásna...sa podoba na teba... 😀

nikiarudi
autor
2. sep 2009

no jasné.. aj to čo povedal doki, že bude to nejaký športovec, tak to isto po mne 😀 😝 😀

miselin
2. sep 2009

Niky to s tými kočíkmi je teda fakt úžasné 😠 Ale teraz je všetko škodlivé 😒

To je super, že všetky vyšetrenia máš v poriadku tak už len nech to rýchlo ubehne a šup šup rodiť 😵 Aj mne doki vždy vravela, že budem mať športovca a aj mám 😅 To moje decko nesedí na zadku ani keď papá a ani spávať nechce lebo nemá kedy, ešte v jej 16 mesiacoch k nej v noci vstávam od 10 do 30 x takže doki mala pravdu 😅 Tak držím palce, aby sa tvoja mýlila 😀 😉

nikiarudi
autor
2. sep 2009

miselin, ďakujem a bodaj by si mala pravdu.. 😉 😅

kosta123
3. sep 2009

Ahojte ja som taká predsnažilka či snažilka 🙂 ja už ani neviem 🙂 na rok máme mať svadbu ale normálne neviem či nechcem skôr dieťa ale zas rušiť svadbu ?? asi divné obdobie 😒

nikiarudi
autor
3. sep 2009

vitaj kosta, to je jedno nemusíš byť snažilka, aby si prispela.. aj maminky sem píšu.. 😉 😀 a kedy máš mať svadbu??

kosta123
4. sep 2009

Presne takto na rok 4.9.2010, v študente

kosta123
4. sep 2009

No dnes meškaju 7 deň tak asi cez víkend testnem.

nikiarudi
autor
4. sep 2009

no testni a daj vedieť.. budeme radi, keď pribudne ďalšia tehulka.. 😉 🙂 a do vtedy čauuuuuuuu

adrykaa
4. sep 2009

Ahojte je tu aj niekto okolo 3O tyzdna?A hlasili ste sa na tu predporodnu v nemocnioci?Mne dal doktor cislo na mobil tam ale hlasi mi to,ze cislo sa nepouziva. ☹ A prepacte,ze sa Vam sem sackujem len tak

nikiarudi
autor
4. sep 2009

adrykaa to je ok.. môže prispieť ktokoľvek..ja som tu momentálne jediná tehulka.. 😒 ale keďže som v 20tt tak som sa do nemocnice ešte nenahlasovala, ale ak potrebuješ číslo tak tu je na spodu stránky napísané: http://www.gynpb.sk/priprava.htm

adrykaa
4. sep 2009

Dakujem za info.Ja sice nie som prvorodicka ale vazne rozmyslam nad tou pripravou 🙂

kosta123
5. sep 2009

No takže som testla a len 1 / ☹ no neva.

nikiarudi
autor
5. sep 2009

no mne ju tiež nasjkôr nechcelo ukázať.. 😀 len nejaký duch a o týždeň tam boli krásne // 😵

kosta123
5. sep 2009

Mne sa to stalo presne aj minulý mesiac meškali mi 25 dni,bolo mi zle,nafuknuté brucho,.......3 testy negatívne,,na sone nič,krv O.K, tak mi pichol vyvolávačku a po týždni som dostala,tak dufam že sa to neopakuje znova....v decembri som vysadila HAK a chodila mi mrcha normálne tak neviem čo sa to teraz serka 😨

kosta123
6. sep 2009

dnes 9 deň meškania a mám nejaký výtok 😖 ,opakuje sa to ako minulý mesiac......nebolo nad tabletky a mrcha presná ako hodinky 😀

kosta123
8. sep 2009

No tak dnes na mi prišla mrcha 😒 hnusa hnusnáááá,,,,2.10 idem k boháčovi dám si znova tabletky

nikiarudi
autor
8. sep 2009

a načo si ich ideš dávať znova, keď chceš mimi..??? 😕

kosta123
9. sep 2009

No pre istotu,vieš kôli tej svadbe co mame na rok,sa bojim že otehotniem,aj ked velmi rada 😀 ale potom neviem čo by sme robili zo svadbou,takže si dam tabletky tak do juna 2010 a potom sa už nebranime ničomu.A ešte aj kôli tomu meškaniu a bolestiam čo mávam ,som toho na prášky ☹ a len dúfam či som či niesom tehotná,,,,takže tak..už som sa objednala na 2.10. dufam že na rok sa sem prídám zas 😀

nikiarudi
autor
9. sep 2009

no to tu už dúfam, budeme samé maminy.. 😉 🙂

nikiarudi
autor
22. sep 2009

ahooooooooooj kočky, tak už som konečne po týždni strávenom v nemocnici doma...jupíííííííííííí... 😀 😀 😀

nany100
23. sep 2009

Fúha niki, čo sa dialo, že si musela byť v nemocnici? ☹ . Dúfam, že si aj s malinkou OK 😕

nikiarudi
autor
23. sep 2009

hej hej sme ok.. len som si minulý týždeň v útorok ráno našla krvavý výtok, tak som sa zľakla.. tak som šla na pohotovosť a si ma tam rovno aj nechali.. našli mi taký výrastok na krčku a volajú to POLYP..a z toho som krvácala..tak si ma nechali na sledovanie a už sme konečne doma..bo som myslela, že ma tam porazí.. a som ešte týždeň na PN...a bez vychádzok, takže sa šetríme... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre