Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

kosta123
13. okt 2009

adrykaa - Jáááj ja kača ja že je november 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry

adrykaa
13. okt 2009

nic sa nedeje kosta stava sa dnes ma ale potesil povedal ze on (doktor)to vidi max.na 10 dni ja by som bola normalne rada uz 🙂 a ozaj aj ja som zahlasovala hadam aj cosi vyhram 😉

miselin
14. okt 2009

Vo Včielke bude kurz masírovania bábätiek ak by ste mali niekto záujem, bude to rozdelené na dva dni po dve hodiny a naučia vás tam ako sa má správne masírovať bábätko, malo by to stáť okolo 30 eur

nikiarudi
autor
14. okt 2009

miselin a tá Včielka je kde???
adrykaa ďakujem 🙂

miselin
14. okt 2009

Niky Včielka je tu na Rozkvete 😉

iljanka
14. okt 2009

Ahojte babenky. Pridávam sa k vám. My sa ideme snažiť zaciatkom decembra, ak uz nebude neskoro 🙂Bude to nase prve mimi. Teraz som vysadila tabletky a zacala brat kyselinu listovu. Som zvedava ako to cele dopadne. Nemali by sme mat ziadne problemy, ale jeden nikdy nevie...

nikiarudi
autor
14. okt 2009

vitaj iljanka - no ak to bude ako u nás..tak sa vám zadarí skôr ako v decembri..ja som otehu hneď po vysadení HAK..

brisilda
14. okt 2009

ilojanka dufam, ze sa vam zadari cim skor mne sa zadarilo na 3 mesiac po vysadeni HAK no podla mna december nieje vhodny na plodenenie kedze k nam ma prist chripka a prvych 12 tt je najhorsich 😖 a potom ak sa to malinke narodi bude september a to zase uz neje najteplejsie pocasie + cele leto sa vlacit s bruskom juuj 😝 Ale inak podla mna sa vam zadari hned na 1 sup 😉 takze drzim place 😉

kosta123
14. okt 2009

Môžem si kupiť tu kyselinu listovu aj ked niesom tehu???či to môžu len tehotnééééé???a načo to vlastne je???nejaký vytamín? 😉

brisilda
15. okt 2009

kostka kyselina ôistova sa odporuca uz 3 mesiace pred otehtnenim , v skratke pomaha k zdravemu vyvinu dietata je velmi dolezita pre este nenarodene dieta hlavne pocas 1 trimestra niektore kocky uzivaju femibion 800 😉

kosta123
15. okt 2009

čo to stojí ?????

iljanka
15. okt 2009

dufam, ze u mna nebude ziadna chripka... december preto, lebo nechcem cakat dlhsie a teraz som prave vysadila HAK, takze radsej nech sa da telo do normalu. Inak dnes som bola na gynde, takze tehotna nie som a vsetko pracuje tak ako ma 🙂 Doktor sice povedal, ze nemusim cakat, ze to nema ziadny vplyv, no ale predsa... Ale nijako extra sa nechranime, takze co nie je moze byt uz aj zajtra 🙂

kosta.. stoji to cca 6 EUR, aspon moja tak stala...

nikiarudi
autor
15. okt 2009

Ja užívam kyselinu listovú a nestojí ani 6€.. volá sa to Elasti-q a stojí ani nie 1,5€ a keď som ležala v nemocke, tak mi aj doktorka povedala, že ju môžem brať počas celého tehu...a je to na tom obale aj napísané... 😀 😀 😀

A inak mám dnes super deň, len včera sme objednali postieľku pre malinkú a už dnes ju mám doma..super,že?? sa teším ako malá.. 😀 😀 😀 už sme ju s mm aj pekne poskladali a je kráááááááásna..neskôr pridám aj real foto.. júúúúúúúúúj už aby som do nej mala koho dať... 😵 😵 😵

kosta123
15. okt 2009

diky za info 😉
aj aj by som si rada detskú chystala,drahý mi povedal že mi už načisto šibe 😒 😒 😒 nechápe to,no čo muži 😀

nikiarudi
autor
15. okt 2009

a foto už aj sú v albume.. 🙂

brisilda
15. okt 2009

niki viem si predstavit tu radost 😀 spominam si ako som takuto pripravu robila ja 😀 no ja som vsadila vtedy na postielku s prebalovacim pultikom co bolo super lebo neskor sa dala postielka prerobit na postel 😉 takze uzivaj si to 😀 tie nejvacsie radosti estelen pridu 😉
kostka aj ja som uzivala elastin to ti pred otehotnenim uplne staci neskor som to vystriedala za femibion 800 ale cenu si uz nepamatam no na nete ju najdes 😉

ludka_r
15. okt 2009

Ahojte babenky..
tak som si dnes robila test a mám // čiaročky.. Som z toho aj trochu v šoku, lebo sme sa snažili len jeden jediný krát a to štyri dni pred ovulkou a hneď to vyšlo. Sa mi tomu ani veriť nechce... 😀
Ja užívam už asi 5 mesiacov Calibrumbabyplan, tak dúfam, že to stačí... Či si mám ešte aj kyselinu listovú dokúpiť???

nikiarudi
autor
15. okt 2009

Ludka, ten bp ti podľa mňa stačí.. pokiaľ ti to dr. nepotvrdí...ale kyselinou nič nepokazíš.. a inak gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.. aj nám sa zadarilo na prvý šup, ani sme nevedeli ako.. 😀 😀 😀 aj keď tesne po vysadení HAK, takže asi aj to urobilo svoje..

kosta123
15. okt 2009

ludka_r - jééééé paráááda 😀 ,ako vidím vám to ide na prvý šup,to sa o mne nedá povedať.

Inak dnes som mala skoro srdcový kolaps,keď som príšla domov lebo:

Môj drahý povedal: že on tak v robote rozmýšla l,že nech si nedávam znova HAK(kôli svadbe),a necháme to len tak na náhodu,že keď to príde tak to príde,že ved bývať máme kde,sme už spolu dlho.....no baby čistý INFARKT som skoro dostala.

Takže môj drahý sa dnes po dlhom-dlhom čase zlomil 😀

kosta123
15. okt 2009

No pôjdem ja kupiť tu kyselinu listovú,teda 🙂 no a ten Calibrumbabyplan neviete koľko stojí??

brisilda
15. okt 2009

ludka srdecne blahozelam si jedna s tych stastnych ktorym sa to zadari na 1 sup 😀 takze hor sa do tehulkovania 😉 a vitam ta v klube tehuliek 😉
inak podla mna ti stacia iba vitaminky tam tak ci tak musi kyselina listova byt ak nahodou neni tak si ju potom dokup 😉
kostka mrkni na nete ale zda sa mi, ze calibrum neni drahy 😉 Ja si budem musiet ist taktiez uz kupit femibion 400 lebo ten co som mala prave dosiel 😉 popripade kupim ine aj ked si myslim, ze pokial ma zena v tehotenstve pestru a vyvazenu stravu tak jej ziadne vitamin ani netreba

ludka_r
15. okt 2009

Ahojte,
ďakujem za želania... Len aby mi to ešte lekár potvrdil.. 😒
Tak ja asi budem naďalej užívať len ten Calibrum... Kyselinu listovú si asi zvýšim zeleninou, myslím, že to bude vhodnejšie, ako tabletky.
Veru, som rada, že to vyšlo na prvý šup. Pri synovi nám to vyšlo na tretí mesiac po vysadení HAK a pozit. tes my vyšiel až po piatich týždňoch meškania menštruácie. Tak som sa naplakala, a to som ešte veľmi krátko snažilkovala.
Kosta, zatiaľ sa mi podarilo natrafiť len na malé balenie Calibru, a to stojí okolo 5€.

kosta123
16. okt 2009

Ahojte ,
tak ja som si dnes kupila tu kyselinu listovu - Elasitq,čo mi nikiarudi poradila,stála len 1,65 €.

brisilda
16. okt 2009

😀 super kosta zatial ti to staci a ked si na testiku najdes // tak si kup ten femibion 800 😉 Inak ak mas problem s otehotnenim tak je dobre uzivat aj vitamin E ten napomaha k dozrievaniu vajicka 😉 popripade caj na plodnost da sa kupit v PB zdravy svet 😉

nany100
16. okt 2009

čaute babule, ja len na skok...gratulujem všetkým tehulkám a držkajte sa aj s pokladmi...my sme mali včera pol roka (kuk album)...pekný dníček všetkým 😉

kosta123
16. okt 2009

brisilda - a prečo potom femibion 800,ved ten Elastiq sa môže užívať celé tehotenstvo??

nikiarudi
autor
16. okt 2009

presne tak brisilda, prečo by mala potom ten elasti-q meniť?? ja ho užívam celé tehu..a v pohode.. 🙂

brisilda
17. okt 2009

tak mne kocky tehulky odporucali femibion 800 inak som uzivala iba kyselinu listovu a vitamin E ide o to ze v prvom trimestri potrebujete vysoku davku kyseliny listovej a ten elastin myslim vitamin Elastin pre tehotne ho obsahuje iba 10 % no tak ci tak to je jedno pokial mate pestru stravu 😉 Inak femibion 800 obsahuje vsetko co potrebujete v 1 trimestri no jasne , ze ho nechcem chvalit ja som pri prvom tehu uzivala maternu a to az ked som bola v 3 mesiaci a maleho som porodila neurekom velkeho 😀 a zdraveho 😉

nikiarudi
autor
17. okt 2009

brisilda, hej len 10% ale to ten multivitamín.. ale je aj zvlášť len kyselina... 😉

kosta123
17. okt 2009

Zajtra testnem 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre