Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
17. jan 2010

no tak vidis bud potom v klude po pravde ja som rastep nestudovala ako to vlastne je no viem ze velakrat vychadzaju vysledky zle a nakoniec je to iba zbytocne vysresovanie tehulky 😒 nakolko na vysledky sa caka 3 tyzdne 😔 podla mne sa clovek moze znepokojovat az ked je problem na svete dovtedy by som si s toho tazku hlavu nerobila

nikiarudi
autor
17. jan 2010

peti - ešte nerodím.. ja zatiaľ asi nebudem ani.. ale isto ti dám vedieť potom SMS..až ste v obraze..a na tú poradňu uvidím kedy pôjdem, ako sa zobudím... 😀

brisilda
17. jan 2010

niki jednoducho musite mat dnes v noci s manzelom vasnivu noc 😀 lebo potom si uz tak skoro neuzije 😀

lubca137
17. jan 2010

Zdravím, som tu úplne nová. Nedávno som sa presťahovala do PB. Poradíte mi schopného a hlavne ľudského gynekologa/gičku? Díky

kosta123
17. jan 2010

lubca137 -ja poznám len doktora Boháča a som s nim veľmi spokojná,na všetko mi odpovie a nedíva sa na mňa ako chlípnik ako niektorí iný.

petka55555
17. jan 2010

brisilda pecina este robi aj sluzi v PB, zrovna dnes robil 😉 co ho oblubujes???

brisilda a isto neni mozgova obrna dedicna???lebo moja sestrenica ju ma...ale ona moze vzniknut este v brusku alebo pri porode, ta po narodeni by uz nemala byt, lebo proti nej sa ockuje nie????ja som sa na to bohaca nepytala, ale on sa ani mna nepytal na choroby v rodine....u nas su skor vsetci sisi 😀 ako chori 😀

brisilda
17. jan 2010

peti ja ho neoblubujem no vraj je "zly" porodnik ☹
ahoj lubca ja tiez poznam iba Bohaca 😀 cize ho aj odporucam 😉 ordinaciu ma na mladeznickej ulici
peti mozgova obrna neni dedicna na 100% lebo po porode som s malym chgodila na neurologiu a tam mi to doktorka povedala .po vatsine ju mavaju deti ktore su predcasne narodene maju nizku porodnu hmotnost , tehulky mali komplikovane tehotenstvo a co ja viem co este a ano ockuje sa na to takze ziedne strachy 😀 U nas v rodine ju ma manzelova sestra.

petka55555
17. jan 2010

no ja pecinu nepoznam, ale pocula som...ale radsej tu nic nepisme, keby si to nahodou cital 😀 😀 , ale ked rodis v sluzbe, tak tam su vacsinou len mladi dr. dnes som akurat posielala niki, kt. teraz robia, len sami mladi...ti starsi su len v pripade, ked je viac porodov, lebo oni su skor na gynekologi ako na porodnici...dufam ze sa nam neujde, ja by som chcela ml. bohaca, simonidesovu, zboranovu a keby sekciu tak kristofika, som zvedava kto sa mi ujde....dufam ze niekto z tychto, lebo oni su velmi sikovni a mili.... 🙂 ale ked tolko bab caka babo v takom termine ako my, tak dufam ze sa nam ujde apon postel 😀 😀 😀

brisilda
17. jan 2010

no aspon nas skor pustia domov 😀 ale hadam to az take plne nebude 😉

lubca137
17. jan 2010

Baby díky za vaše odporúčania 🙂

brisilda
18. jan 2010

tehulky kdeze ste???
niki myslim na teba 😀 dufam ze uz rodis 😀 😀 😀 alebo aspon lezis na porodnom stole 😉 prajem ti tak uzasny porod ako som mala ja 😉 alebo ak sa da este jednoduchsi 😉

petka55555
18. jan 2010

boze ja tiez na nu stale myslim...a ta si isto lebedi doma 😀

brisilda
18. jan 2010

😀 😀 😀 no podla mna keby to nanu prislo same bolo by to ovela lepsie ko keby jej mali davat vyvolavacku 😝 cize niki mi vsetci ti chceme iba dobre preto ta uz posielame rodit 😀

brisilda
18. jan 2010

sorry my

brisilda
18. jan 2010

inak myslim aj na kostu 😒 dufam ze to nebude nic vazne a doki ju zbytocne nebude stresovat

petka55555
18. jan 2010

no jasne ze nech to radsej na nu pride samo...nechcem jej vypisovat, a vypytovat sa, lebo takych otazok isto plne zuby...tak musime cakat, kedy sa ozve...
no a jasne ze myslim aj na kostu, nechcela by som taky stres zazit, ale isto to bol len plany poplach a vsetko bude mat ok

brisilda
18. jan 2010

no ja si to tiez myslim inak ja idem zajtra na interne takze sa normalne bojim aby mi nieco vazne nenasli lebo moja doktorka mi ako preventivku nikdy nerobila poriadne 😒 no a tieto vysetrenia su kompletne a neviem ci sa sestricka trafila vobec do zily lebo mna cim castejsie pichaju tym sa mi zily tratia 😠 a dnes to bolo naslepo

petka55555
18. jan 2010

ja tiez nemam zily, vecne ma dopichaju...ja idem zajtra na tu glukozu 😝

kosta123
18. jan 2010

Ahojte baby, ĎAKUJEM za podporu,že na mňa myslíte,do 12,00 som v práci a na 12,15 tam mám byť,mám to na skok od roboty tak to v pohode stihnem,aj keď tam isto budem čakať,veď viete ako to u Boháča chodí 😒
Večer sa ozvem.

mravcica
18. jan 2010

ahoj kosta 123, som tu prvy krat,a ani sem nepatrim, len ta chcem podporit, co sa tyka tych AFP vysledkov. Pred rokom som prezivala presne to iste, tiez chodim k Bohacovi. Mala som zle vysledky, bola som aj v Ziline, a z tych, co sme tam boli, som mala vysledky najhorsie. A po odbere bolo vsetko v poriadku, maly by sa narodil uplne zdravy, keby nebol problem pri porode, takze nestresuj sa kvoli AFP, aj ked viem, ze sa to lahko hovori. Presne si spominam na ten den, som volala sestricke a ona, ze nech radsej pridem osobne a to bolo v piatok, takze ten vikend bol pre mna nekonecny. ak by si mala nejake otazky k tomu, kludne napis.

kosta123
18. jan 2010

mravcica - ďakujem pekne

No takže vyšlo nám to pozitívne na downov syndróm 1 k 30 😢

Zajtra ráno idem do ZA na ďalšie vyšetrenie 😔

petka55555
18. jan 2010

kosta a to je velka pravdepodobnost alebo mala...ako sa to pocita????neboj ja poznam dva pripady, ked matke povedali ze po vsetkych vysetreniach ze na 100% bude mat babeno downov, ale ona si ho aj tak nechala a narodilo sa jej uplne zdravy dnes uz 7 rocny syn....a druhy pripad je podobny...neboj

kosta123
18. jan 2010

petka55555 - no neviem či veľká alebo malá,švagriná mala 1 k 200 tak sa mi zdá že 1 k 30 je dosť ☹ ani neviem čo mi budú zajtra robiť,okrem sona 😒

petka55555
18. jan 2010

tak som to nevydrzala a zavolal niki, a stale nic... 🙂

petka55555
18. jan 2010

kosta asi hlavne krv nie???a pojdes na tu amniocentezu alebo si este nad tym nerozmyslala???a co ti este k tomu bohac povedal???

kosta123
18. jan 2010

No isto pôjdem na tú amniocentézu to sa uvidí zajtra,neni to nič hrozné a ako inak by sa mi to potvrdilo?bola by som nervozna ako pes do pôrodu,a neviem či by som také dieťa zvládla 😔

petka55555
18. jan 2010

kosta ja neviem ako sa to zistuje...hlavne by mali tie APF asi najskor zopakovat, az potom tu amnio...teda si mylsim...ved sa kludne mohli seknut...

kosta123
18. jan 2010

petka55555 - veď to aj robia ale až v ZA,čiže zajtra a podľa toho sa rozhodne ak to bude zle tak mi dajú možnosť isť na ten odber plodovej vody.

petka55555
18. jan 2010

a to ti povedia vysledky zajtra???asi....ale na tie vysledky toho odberu sa tusim az 3 tyzdne caka...no skutocne ti to nezavidim, je mi to strasne luto...ale pokial neni riziko 1:1, tak stale mas este velku sancu ze bude vsetko uplne ok....co samozrejme aj bude... 😉

kosta123
18. jan 2010

petka55555 - výsledky budú hneď,mám to aj doniesť zajtra boháčovi a povie mi čo ďalej,hej na tie odbery z plodovej sa čaká 3.týždne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre