Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
8. mar 2010

no brisi - to by bol super nápad, mať nejaké pekné spoločné foto.. 😉 len neviem ako sa všetky dohrabeme k Denis domov do Nosíc... 😒

petka55555
8. mar 2010

brisilda nevyzliekal sa, moj sa zase bal, ked som si tam niesla organzu ze chcem jeho do nej zamotat 😀 😀 😀 , obliekol si rifle a koselu a to mame par zaberov a potom len pozical ruky....a to bolo vsetko, ved to by neprezil, keby mal byt na viacej foto...
a kedy idete???

ja chcem malinkeho dat tak nafotit ked bude mat tak mesiac a pol, dokedy bude este taky gumeny a bude sa dat vseliako naskrcat 😀 a potom tak pred vianocami, nejakeho maleho santu... 😀 a inak sa chysta manzel, ved mame zrkadlovku, tak dufam ze narobi nejake peknucke fotky...a ja ho budem fotit asi stale... 🙂

kosta123
8. mar 2010

nikiarudi - no nejako by sme to hádam zládli 😀
Peťa - no ono to je vidno hlavne podla toho čo mám oblečené 😅

Ja som ešte nič dnes neurobila,len som dala prať a sedím tu ako kôčka 😀 chcela som si upratať skriňu a vyradiť čo nosiť už nebudem,ale kašlem na to.

mata0312
8. mar 2010

no kosta sme na tom podobne cakam dokial doperie pracka ale nic ine sa mi nechce 😀 som akasi leniva boze moja skrina by tiez potrebovala upratat 😒

petka55555
8. mar 2010

baby skirne sa upratuju az v 9. mesiaci, aj ja to mam tak naplanovane, kazdy den si upracem nieco....som zvedava ci sa mi bude chciet... 😒

petka55555
8. mar 2010

ozaj brisilda ty mas v albume na jednej foto maleho odtlacok nozicky, aku si pouzila farbu???lebo ja by som si to tiez chcela do fotoalbumu odtlacit, len neviem ci maju v papierkach nejaku taku farbu...

nikiarudi
autor
8. mar 2010

baby mne sa viac páči taký fotorámik na jednu stranu sa dá foto a na druhú sa urobí taký odtlačok nožičky alebo ručičky...je to krásne..Eluša to má a je to úúúúúúžasné.. 🙂

mata0312
8. mar 2010

petka no ja to budem musiet zmaknut skor ale este to chvilu počka 😀 lebo musim urobit miesto pre maleho veci a fakt mam plnu skrinu veci ktore vobec nenosim iba zavadzaju 😒

vačšinou čo si naplanujem tak to tak neurobim 😀 😀

petka55555
8. mar 2010

aj ja mam plnu skrinu, teda nemame skrinu ale satnik, ale sa nechystam nic vyhodit, neviem kde to podavam...ked mame u ivovej babky asi 3 velike krabice veci.... 😠 akosi sa nam ten byt zmensil 😀

nikiarudi
autor
8. mar 2010

peti pôjdeme s Eli na prechádzku len niekde tu na ihrisku, nechce sa ti vybehnúť..a kosť aj ty by si mohla..veď to máš rovno pod oknom..hmmm??? len ešte neviem presne kedy...no dala by som vám vedieť.. 😉

mata0312
8. mar 2010

hovor mi o tom, mne by sa tiez šikla ešte jedna skrina 😀 tiez to bude zaujmave ked sa do toho pustim a či to tam vobec pomestim no budem musiet 😀

teraz by sa zišiel ten 4 izbak čo?? 😀 😀 😀

kosta123
8. mar 2010

nikiarudi - hoci-kedy stači prezvoniť a ja kuknem z okna či ste na ihrisku a prídem za vami,ale dnes idem preč,takže nemôžem,ale inak hoci-kedy 🙂

petka55555
8. mar 2010

niki dnes som leniva, sa mi nechce, ked je zima a idem si varit papat, nabuduce 😀 😀 😀

mata, no sikol by sa, ale aj toto staci, ved uz viac sa nakupovat nebude....mne sa tu dobre byva... 🙂

nikiarudi
autor
8. mar 2010

ok, tak niekedy sa ozveme.. 😉 Peti a ty čo?

petka55555
8. mar 2010

niki no ved ti pisem ze dnes som ako lekvar a sa mi nechce...nabuduce...
idem ja citat moju mudru knizku o tehotnestve, lebo ju do porodu nestihnem docitat a nebudem nic vediet 😀

nikiarudi
autor
8. mar 2010

:D ok.. 😉

ludka_r
8. mar 2010

Zeby som aj ja prišla prepadnúť na Rozkvet?? 😀
Keď ja tam poznám len tú Včielku.. 😀
Brisilda, izbička je krásna..
Kiežby sme aj my mali toľko miesta, aby sme mohli aspoň Vilka z izby vyhodiť.. 😀
ťažko po upratovaní býva aj mne,ale ja sa zas toľko nepretrhnem... 😉

brisilda
8. mar 2010

ludka v pohode pridi neni problem 😀 ja mam byt velky 😉 no aspon si to myslim bodol by aj rodinny dom 😀 😀 😀
niki ak chces ja ti poslem vonku mojho Samka aby sa vyvencil 😀 😀 😀 inak je hrozna kosa brrrr 😨
pocujte vy tu uz skrine upratujete tak pridite aj kumne mne sa nechce 😝 taktiez mam kopu na zehlenie a pod postelou poschovavane veci co nenosim mam to tiez riadne napraskane esteze aspon tu skrinu Slavko porobil lebo inak by maly sebastian nemal miesto na oblecko 😉 a inak ten 4 izbak je vazne super lebo tak nemusim mat deti pri sebe v spalni 🙂 ved oni pribehnu aj sami ked budu chciet sa tulkat 😀 😀 😀

mata0312
8. mar 2010

no to ti brisilda uprimne zavidim ten priestor my mame dvoj nehovorim ze nestači ale keby bola este aspon jedna izba navyse tak by som nenadavala 😀 😀 a mozno sa raz dozijem a vymenime za vačši nateraz som rada ze vobec nejake svoje byvanie mame no nie nemozem byt taka narocna 😀 😀

nikiarudi
autor
8. mar 2010

petiiii - no kde sú tie fotoooooo.. som veľmi zvedavá... 😅 😅 😅

brisilda
8. mar 2010

mati tak my sme zo zaciatku chceli 3 izbak a nukal sa nam 4 izbak v ziline 😀 a ked sme mali podpisat zmluvu tak majitel od zmluvy odstupil 😠 a potom sme potrebovali nove byvanie narychlo cize sme brali narychlo co prislo 😒

kosta123
8. mar 2010

Peťa tam isto bola taká kočka na tých fotkách, že sa na seba nemôže vynadívať a nechce sa nám ukázať 😀

nikiarudi
autor
8. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
8. mar 2010

kocky ja neviem kade sa to dievca flaka lebo na facebooku je jej brat a ja jej tam pisem ako keby to bola ona 🙂))) 😀

brisilda
8. mar 2010

kosta a ty sa co nepochvalis ? uz mas doma postielku??? dufam ze je uz aj zmontovana 😉 mne by mali zajztra doviest detsku ohradku na hranie 😉

kosta123
8. mar 2010

brisilda - nieje ešte doma,to len zajtra príde,to som si tam dala foto od tej baby čo ju predáva 😀
A akú máš tú novú hupačku od sestri?už vieš??? ja sa poserem keď ti všetko predávaš 😀 😀 😀 😀

brisilda
8. mar 2010

vies mne sa stale pacci nieco ine 😀 a tu hupacku od sestri mam ten prales od fiserky 😉 inak sama sommprekvapena ze sa mi este kocik nezhnusil 😀 😀 😀 co uz to som cela ja 😉

brisilda
8. mar 2010

inak uz mam v albume tu co mi kupila sestra

kosta123
8. mar 2010

Brisilda no veru aj tá vyzerá byť dobrá.
Som strašne hladná a nemám doma ani rožky čo by som si dala????krupicu???puding???

mata0312
8. mar 2010

brisilda ale nakoniec nebanujes ze ste kupili byt tu nie?? to by si nas nepoznala 😀 😀 😀
kosta treba zjest čo najdes 😀 aj ja rozmyslam ze idem niečo zhltnut 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre