Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
22. mar 2010

peta neboj monk s teba bude ked sa Maxim narodi to uz poznam u nas bolo stale vyluxovane a aj teraz umyvam podlahu dezinfekcnym prostriedkom ktory kupujem v lekarni vola sa ajatin 😉 a riad davam umyvat na protibakterialny program 😉 no odkedy bol maly casto chory tak som s tym prestala a podlaha sa umyva uz iba 3 krat do tyzdna popripade podla potreby 😉
mata ten kolotoc nad postielku si potom kupila dobre ja uz vsetko mam doma cize ja aj kebyze idem do polska tak asi okukavam plienky sunar a aventky flase popripade tomerky 😉

brisilda
22. mar 2010

mati moja svokra stale hovori ze najlepsie si to clovek urobi sam 😀 ten moj sa tiez snazi mozem sa pochvalit ze ruky nema krive a praca mu nesmrdi cize nekruti nosom ked potrebujem povysavat navarit povesat saty atd. 😉

fialllka
22. mar 2010

brisilda: jaaaaaaaaj, uz som fotky videla ... krasne .. si ich tu nemala este minuly tyzden ked som kukala na zaciatku tyzdna, a ptoom som sa ku tomu uz nedostala a tento novy kon ma akosi trosku metie :O))))

mata0312
22. mar 2010

bris aventky som kupila tiez si myslim za dobru cenu jedna 125ml a druha 260ml za priblizne 180 SK, plienky pampersy vychadzali priblizne 360 sk a nutrilon okolo 260 SK a tiez som pokupila kase... 😀

brisilda
22. mar 2010

mati tak dufam ze si si pozerala aj zarucnu dobu neze kym maly bude mat vek na tie kasisky uz budu po zaruke 😀 a aventka jedna ta vysla na 180 sk? ved to aj na naete tak kupis a mozno aj lacnejsie 😀

mata0312
22. mar 2010

nie obidve vysli za 180 Sk a na nete su za 210 a plus postovne čize sa to oplati 😀 neboj zaruky som kukal to bolo prve 😀 😀

kosta123
22. mar 2010

Baby a kolko stoja pamperky u nás,ked niesú v akcii??

brisilda
22. mar 2010

no vidis to tak si mohla tie flase kupit aj mne 😉 ak pojdes nabuduce tak namna mysli ja sa tam mozno dostanem az po porode teraz uz je neskoro nakolko mne otrasy v aute nerobia dobre ☹ tvrdne mi brucho 😠

brisilda
22. mar 2010

kosta okolo 15 az 17 €

mata0312
22. mar 2010

och keby som vedela tak ti kupim ☹ ale segra by mala ist znova tento tyzden tak jej poviem a isto ti ich kupi 😀 😀 lebo ja uz tiez nepojdem az po porode

brisilda
22. mar 2010

mati tak ak by sla tak nech mi kupi tie velke 260 ml 3x a male 125 ml 2 krat 😉 ak som dobre pocitala tak jedna flasa ta vysla na 90 sk vsak? ak chces mozem ti dat aj peniaze dopredu 😉 budem ti velmi vdacka ak mi ich kupite nakolko mam odsavacku a tam pasuju prave aventky 😉

petka55555
22. mar 2010

brisilda bud rada ze nemali aj cigarety 😀 😀 😀

mata0312
22. mar 2010

bris to bolo balenie spolu mala a velka dokopy odelene boli drahe toto bola akcia, ak ich este budu mat tak ti ich isto kupi neni s tym problem, peniaze mi das potom to je v pohode 😀

brisilda
22. mar 2010

mati tak moze kupit 2 krat to belenie cize 2 velke a 2 male 😉 peniazky ti mozem dat piatok na cviceni 😉
peta no veru ktoho vie ci aj gigarety nemal ten chalan 😀 ked ja neviem on sa stale nalepi na kadejakych galganov 😠 lebo jemu sa nesmierne paci ked robi nieco zakazane 😠 inak izbicka je krasna 😉 len mi tam chyba macko Pu 😀

kosta123
22. mar 2010

brisilda - a načo ti bude toľko flašiek???? a čo ak budeš kojiť??? to si aj ja mám tolko kupiť? ja mam zatial 3.

kosta123
22. mar 2010

petka55555 - budeš zajtra 9:50 pred nikinim barákom? ja a brisilda áno

mata0312
22. mar 2010

ok bris ale nejdem na cvicenie lebo cestujeme prec vsak potom sa nejako dohodneme ak ich kupi 😀 😀

kosti ja mam 4 ale jednu som si kupila len z rozmaru lebo sa mi hrozne pačila bola taka mila zelena s macikom zn. Canpol tu som tiez kupila v Polsku to len na cajik 😀 😀

brisilda
22. mar 2010

kosta ja mam doma umyvacku riadu cize potrebujem vela flasiek ja som aj pri samkovi mala vela flasiek 😉 a obcas sa mi stane ze aj tanierov mam malo 😀

brisilda
22. mar 2010

ozaj mati este stale si opuchnuta? mna nato doktor stale upozornuje aby som si davala pozor nakolko ja mam aj vysoky tlak 🙄 pokial si velmi opuchnuta tak si radsej zavolaj dokimu

kosta123
22. mar 2010

a z čoho he to puchnutie??to akože nohy,ruky či čo puchne?je to nebezpečné?

mata0312
22. mar 2010

akurat som vam chcela pisat ze mi opuchli ruky, nohy trochy odpuchli ked som ich mala vylozene ale ruky mam stale ale nie moc ale prstienky na ruku nedam iba tak do polovice☹
dnes som bola na poradni a tlak som mala dobry a ani som nemala bielkoviny v moci tak dufam ze to neni nic vazne ☹
kazal mi obmedzovat sol, aj slane veci a tiez mineralky a bublinkove veci ☹ takze pijem len caje 😖

brisilda
22. mar 2010

mati a ja mineralky pijem stale 😀 a asi by som tiez nemala 😉 opuch ako taky neni nebezpecny horsie je ked sa k tomu prida vysoky tlak a bielkoviny v moci vtedy sa jedna o zavazne ochorenie a zena musi ist do nemocnice 😒 ja musim poklopkat sa drzim ale pri malom som bola tiez opuchnuta a nestrasili ma tak ako teraz 😠 inak treba si vykladat nohy na vyvysene miesto a relaxovat co v mojom pripade neni mozne 😝

mata0312
22. mar 2010

no presne toto som si precitala na nete tak dufam ze sa nemam čoho bat a bude to dobre 😉 nemam doma tlakomer ale hned zajtra si ho idem kupit 😒 aby som bola pokojnesia
nohy mam vylozene od poobedia a chystam sa tak aj spat 🙂

brisilda
22. mar 2010

mati pokial tvoj tlak nepresahuje 140/90 je to dobre 😉 ja mavam tak 130/70 jedine vtedy som mala aj 150/80 tak som hned volala dokimu 😒 no asi to bolo tou alergiou

brisilda
22. mar 2010

kocky ja sa idem hodit do sprchy a asi zalahnem tak sa majte krasne a tiez uz utekajte sa tulkat k svojim polovickam 😀

mata0312
22. mar 2010

boze baby to uz je tolko hodin idem ja spat lebo by som musela ist urobit najazd na chladnicku 😀 😀 ostala som hrozne hladna 😖

mata0312
22. mar 2010

bris jedine tak ku carloskovi drahy pracuje 😀 😀 😀 😀 dobru

kosta123
22. mar 2010

a ja mám taký pocit že mám zase toho streptokoka lebo mám ten hnusný výtok(od dnes rána) čo som mala aj predtým ako ma nechali v nemocnici,a prsne aj tak zapácha fuj 😖 😖

mata0312
22. mar 2010

kosti aj ja mam zasa vytok tak som dostala aj cipky aj mast 😠 asi sa toho nezbavime ☹

kosta123
22. mar 2010

Mne zostali aj také tie žlté čipky na vkladanie tak si idem asi dať,a idem búvať pa dobrúúúúúú

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre