Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
27. mar 2010

no tu na MK...ale tá kočka je náhodou z PB, ale býva v MT...ale poslala mi ho po jej bratovi, kt. býva tu na Rozkvete...tak mi ho doviezol dnes..lebo ich bol kuk v MT...takže som mala kuriéra zadarmo... 😀

nikiarudi
autor
27. mar 2010

ok.. ideme my spať.. sme unavení..tak využijeme to, že malá zaspinkala...tak dobrú a papa zajtra.. 🙂

kosta123
27. mar 2010

Jááj už viem si to spomínala,no super 😀 teším sa keď ho vyskúšame

januska11
27. mar 2010

ahojky???som vám sem na chvíľú vliezla, sa akosi neviem vysomáriť z tej novej verzie koníka??? Maťa už aj ty začínaš byť závislá na konovi?

kosta123
27. mar 2010

Čau Jani,čo by si vliezla ved aj ty si snažilka skoro nie? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 moja závislosť nemááá hraníc

nikiarudi
autor
28. mar 2010

Dobré ráno kočky, tak ako sa máte??

kosta123
28. mar 2010

Čawte ja som zasa ťahala nočnú 😖 tak som za zobudila až teraz a ešte je aj o hodinu viac 😠 kurňa.

nikiarudi
autor
28. mar 2010

no my sme si tiež ešte zdriemli...a práve sme vstali..ideme upratovať a niečo aj navariť by sme mali..no nie a nie vymyslieť, že čo... 😠

kosta123
28. mar 2010

Ja som navaríla včera tak na rýchlo.
A kdeže máme zbytok báb??Môj Miňo je u svokri a maká,ja raňajkujem 😀 ešte len,a pojdem ku kamoške na kaffe.

brisilda
28. mar 2010

kocky ahojte mam dobru spravu pokial ma bude tlak pocuvat v pondelok som doma uvidime co povie primar 😉 dnes bola na vizite sranda 😀 😀 😀 normalne som az plakala od smiechu 😉 niki pekne lehatko 😉 aj aj uz mam to svoje krasne 😉 len mi ho nasi musia poslat ved to ma cez 10 kg 😠 sakra somzvedava ake bude postovne 😖 inak dufam ze aj somnou skocite na pizzu 😉

nikiarudi
autor
28. mar 2010

bris - jasné... vy musíte každá povinne ešte pred pôrodom zjesť celú pizzu ako ja... 😀 😀 😀

brisilda
28. mar 2010

niki no pokial viem tak my sme ta ju jest nenutili 😀 ale inak ja s tym problem nemam 😀 😀 😀 ozaj mala je fesanda s tymi nausnickami 😉

eyya
28. mar 2010

no napapana ako take male cuna 😝 ufff zas som to neodhadla, bodol by slofik...skoda ze nemozem ...
dnes navsteva, a ja som daka off, no co idem chystat

nikiarudi
autor
28. mar 2010

no veď ja vás tiež nebudem nútiť.. 😝 ale určite si rady dáte.. 😉

eyya
28. mar 2010

... tie moje zlatka tak krasne spia a ja cakam navstevu s plnym stolom ... je mi ich aj luto vyrusovat taky su krasny... 🙂

nikiarudi
autor
28. mar 2010

tak daj foto.. ja som ich tiež tak pekne odfotila.. tie momentky mám najradšej... 😉 🙂

kosta123
28. mar 2010

Zohnala som jedno lehátko,kuk na foto,najskôr ho mala za 10€,ale nakolko nevybruje som ho stiahla na 6€ 😀

kosta123
28. mar 2010

Baby tak v stredu prídite ku mne na návštevný maratón,dohodnite sa o ktorej,môžete aj zrána,alebo poobede,to je už na vás,rozmrazím svadobnú tortu 😅 tú najkrajšiu a najväčšiu čo sme mali 😀

nikiarudi
autor
28. mar 2010

juuuuuuuuj kosti, ani nevieš ako rada by som si dala tortičku, no ak je s čokoládou, tak mám smolu... ☹

petka55555
28. mar 2010

jej baby zas ste toho popisali, mne sa tu akosi nechce sedavat....kosti tu stolicku a pavuka sme objednali a pridu tak za tri tyzdne....a to kde si take lacne lehatko zohnala, ze za 6€ to je super...niki a tvoje idem kuknut....
joj ale ste pizzove maniacky.... 😀 😀 😀
niki a skusala si si dat trochu tej cokolady????podla mna ti to nic neurobi, ja som nikdy nepocula o tom ze sa nemoze ☹ ved malej dopraj, bude mat sladucke mliecko...
miska dufame ze zajtra si doma 😉 a v stredu ideme na maraton, som zvedava kedy sa vykokcete ku nam 😀

petka55555
28. mar 2010

niki super a to je lehatko ci ta hojdacka, lebo to neni vidno,???a aj vibruje????ake to je???lebo my este stale nemame don baterky, takze som ho este nevyskusala....a lubi sa malej v nom?

nikiarudi
autor
28. mar 2010

no je super, je to aj lehátko aj hojdačka..a vibruje tak jemnulinko...ale je krásne.. a malej sa v ňom zatiaľ páči..tak uvidíme časom.. 😀 😀 😀

petka55555
28. mar 2010

super, hlavne ze si zohnala....a kolko stalo???a ake ti tam idu baterky???take velke hranate???

nikiarudi
autor
29. mar 2010

tak to ani neviem aké baterky tam idú.. lebo ona mi ich tam nechala.. a vyšlo nás 33€ a doviezol mi to jej brat až pred dom.. 😀

kosta123
29. mar 2010

Lehátko som zohnala tu na MK,aj ked nevibruje neva za tie prachy parááda,pohúpe a povibruje sa u vás kočky 😀 😀 😀 😀
Čo tá streda??? o ktorej teda??
ja budem tu čokoládu isto jesť,veď to by bola moja smrť 😀 😀 😀 včera som ešte o 21,00 jedla čokoládový puding 😀

nikiarudi
autor
29. mar 2010

no ja v stredu môžem kedykoľvek.. len dúfam, že sa dostanem do vášho výťahu.. 😠

kosta123
29. mar 2010

niki ja si myslím že hej,a ked nie je to tak vysoko ako k tebe 😎

nikiarudi
autor
29. mar 2010

no tak to je super... 😀

petka55555
29. mar 2010

kosta mne je jedno, lebo ja sa rano budim o 7, takze je jedno kedy sa dohodneme, dufam ze brisildu uz pustili....
ja som bola na odbery, fuj 3 velke skumavky krvi a mam riadnu modrinu, krava som si slabo na to tlacila a hlavne kratko....
kosta, ved nemusi vibrovat, ved mozno sa to tym babenam ani nepaci..... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre