Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
2. apr 2010

no kocky spalnu ideme aj my premiestnovat nakolko mame postel pod oknom a na mm v noci fukalo 😀 takze s tym suhlasi no ktovie ako menit v spalni nic nemozem lebo mame v stene TV takze to musime nejako vymysliet aby sa nan dalo aj pozerat 😀

kosta123
2. apr 2010

brisilda -fúkalo?? a nemáte tam už plastové okná?

kosta123
2. apr 2010

Toto som našla v aprílovkách 😢 😢

Strašné,človek fakt nevie čo sa môže všetko stať 😢

Ahojte takže sa hlásm po strašných dnoch

31.03. som dostala z ničoho nič bolesti a ked som prišla do nemocnice už bolo neskoro... moja mala Nellinka sa obmotala 2x pupočnou šnurov a teda sa udusila.. prepáčte ale cítitim sa hrozne... a nedokažem s nikym komunikovat
hned na to ako som porodila malinku tak som začala krvacat až ak že ma museli ihned preniest na saluna čistit všelijake lbosti mi tečú... a aj krv... proste som v nemocnici a mam chut umret

kosta123
2. apr 2010

Kto si chce robiť pekné foto 🙂
www.imikimi.com

kosta123
2. apr 2010

Ja a Tamy 🙂

kosta123
2. apr 2010

Druhý pokus 🙂

brisilda
2. apr 2010

kosta mema plastove ale vies ja som mala otvorenu vetracku naplno 😀 😀 😀 inak na tej stranke co si dala sa treba registrovat alebo nie?

kosta123
2. apr 2010

Hej treba sa zaregistrovať je to po anglicky ale dá sa to aj preložiť celá tá stránka 🙂

brisilda
2. apr 2010

kosta ja tu kocku co to pisala poznam pisala som si s nou v inej teme boze je to nieco hrozne ved ona uz mala mat termin porodu a na malu sa strasne tesila velmi chcela dievcatko dokoncsa bola aj na 3D alebo 4D ultrazvuku a bolo vsetko OK ja sa inak tiez bojim tej pupocnej snury asi aj preto je dobre lezat v nemocnici a byt pod dohladom

brisilda
2. apr 2010

kosta a kde sa to da prelozit? ja sa nechcem registrovat naslepo ☹

kosta123
2. apr 2010

brisilda -no veď to človek nevie kedy sa to malé môže zadusiť ☹ ale myslime pozitívne 😉
zas musím čosi zjesť 😀 ešte že nemám doma váhu

kosta123
2. apr 2010

Každá stránka keď si ju vyhladáš cez google.sk má na kraji napísané: Preložiť túto stránku.
Ty na to klikneš a máš to v slovenčine 🙂

brisilda
2. apr 2010

no az to idem skusit 😀

kosta123
2. apr 2010

Brisilda no ako to ide????
Ja som sa rozhodla že idem upiecť bábovku,veď mi nemáme čo jesť 😅 😀

brisilda
2. apr 2010

kosta a ja idem prave kuknut recept na bublaninu 😀 inak skusala som ale som leniva budem rada ked mi to niekedy ukazes dufam ze si namn anajdes cas a pribehnes niekedy 😀

kosta123
2. apr 2010

jasné aj v týždni ked sa budeme doobeda nudiť tak ti to ukážem ja som bola z toho dlho debil,moc s tým neviem robiť,je tam veľa funkcii ale vložiť fotku je základ 😀 😀 😀
Kdeže máme baby???

brisilda
2. apr 2010

baby sa flakaju alebo spia 😀 kosta tak treba si zato sadnut a to ja teraz nemam cas a hlavne ak je to v anglictine 😀 uz za tym sedel mm takze mi povedal postup aky je len to chce vela casu a ty kedze to uz mas tak mi hadam poradis rychlejsie 😀 😀 😀

kosta123
2. apr 2010

jojo ja o tom viem už dávno len som na to zabudla,pred svadbou som si cez to chcela urobiť oznamko,ale kedže je to v angličtine tak sa tam nedalo napísať napr.Maťa,í, ľ, č, š......tak som sa na to vyprdla.

brisilda
2. apr 2010

no ja by som rada chcela pozvanku ked bude mat maly 7 rokov k narodkam 😉

kosta123
2. apr 2010

Aj to sa dá ale nesmú tam byť mäkčeňe

kosta123
2. apr 2010

No ale dávam tej slovenčine 😀

brisilda
2. apr 2010

kosta je s teba siknem 😀 😀 😀 😀 😀

brisilda
2. apr 2010

obcas je dobre pisat bez diakritiky 😉

mata0312
2. apr 2010

no cauete baby to je hrozne čo sa deje vsak kazdu chvilu sa zadusi nejake babatko ☹ boze nech uz mame po porode a vsetko je ok
no tak z tej stranky som totalny debil 😠 kedze po anglicky neviem ani slovo 😉
baby aj vas tak dnes bolela hlava? mna hrozne musela som zjest aj paralen ☹ ale tlak som mala ok teda najvyssi som mala 130/85

petka55555
2. apr 2010

no baby, len pisete kto to ma stihat citat???
kosta to je strasne co si sem dala...ja sa toho tiez bojim....keby bol uz radsej maly vonku.... ☹ ale to sa zas budem bat isto este viac...
kosta ja som isla spat o 24tej a zobudila som sa o 12tej, az som kukala...nechapem, ved uz nemozem spavat, vzdy sa rano zobudim o 7....a maly tiez buval ani sa nepohol, ale ako som si dala termix, tak uz sa zacal tesit a skakal.... 😀
no ja sa idem osprchovat...uz sa tesim ked si napustim tak o 2 tyzdne teplu vanu a polezim si tam, lebo tie krize dost bolia....ale este teraz nechcem pokusat teplym kupelom, nech cosi nevyvolam....

brisilda neboli ta panva???teda tie kosti, lebo mna od vcera dost, ako keby som ich mala narazene...ked sa postavim, dost to ciitit, to sa asi roztahuje nie???alebo tak talci hlavicka???

mata0312
2. apr 2010

petka aj mna to bolieva ale skor tie klby na bokoch ale len sem tam ☹

mata0312
2. apr 2010

kde ste vsetky???? 😉

brisilda
2. apr 2010

mati aj mna rano bolela hlava no dala som si bezkofeinovu kavu aby som si aspon namyslala ze pijem kavu a ono to zabralo 😀 inak mna bolia obcas klby ked lezim na pravej alebo lavej strane no nie stale ale pri chodzi ma nic neboli no ide mi roztrhnut prave rebro 😠 ani podpiru nemozem mat ako ma tam maly tlaci 😝 😀 no nestazujem sa co uz 😉
inak to s tym priskrtenim pup. snurov je normalka stava sa to pomerne casto ale nema to az tak casto dragicky koniec ako teraz ☹ no mna na nieco take doki tiez upozornil ze stat sa to moze ☹
inak teraz si balim tasku do porodnice kocky uz po 3 krat 😀 😀 😀 tak hadam tentoraz uz plienky s tamat vyhadzovat nebudem 😉 a teplu vanu si dam aj ja nabuduci tyzden 😀

nikiarudi
autor
2. apr 2010

kosťa, tak to je brutál ta aprílovka.. ja si neviem predstaviť ako by som takú vec prežila... ja by som sa určite psychicky zrúúútila, ani si to nechcem len predstaviť. ako by som to len rodila.. ☹ no najhoršie je vraj keď baba dvíha často ruky hore, ako napr. pri vešaní prádla na balkóne..že vtedy sa to vie zamotať... ale baby, myslite pozitívne, predsalen vám sa to nemôže stať... jasné?? budete mať krásne a zdravučké detičky ako ja moju Tamy.. 😵 😵 😵

ozaj držte palce pečieme s mm náš prvý chlebík.. resp. pekáreň pečie... 😀

m.p.
2. apr 2010

Ahoj ty si Bystricanka a ja som Puchovcanka ako sa teraz zije v tej rusnej bystrici ked ma male dieta?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre