Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
18. apr 2010

juuj kocky takze ja som si krasne pospala 2 hodky ako mimino 😀 o chvilu pride mm na navstevu a ma mi priniest zmrzku , vonku je horuco ☹
peta vcera som mala tlak po tom magnezku v infuzke 140/95 dnes mi ho merala sestricka tak 120/80 bez infuzky ani krce v bruchu nemam kdezto po tom ich magnezku somich mala cize aj keby mi ich este dnes chceli dat tak by som ich uz odmietla 😠 lebo mne to pripadalo skor ako vyvolavacka nie infuzka na zastavenie krcov 😀 inak nosia mi aj magnezko v tb .takze nika ja tak skoro neporodim 😀

petka55555
18. apr 2010

inak mozes opuchat aj z tych infuziek, mamina po operacii bola ako balonik.... 🙂 ale ako naco ti davaju magnezium??oni ako stale oddialuju porod???ved je hadam normalne uz teraz porodit, ved vsade sa pise ze babeno je uz donosene a je v termine rodit od 38tt a ty uz si.....nechapem...a hlavne ked maly je dost velky....

brisilda
18. apr 2010

peti vraj beriem magnesko na znizenie tlaku ale je jasne ze v tab. ho neuzivam ved tlak mam dobry aj bez toho 😉 kebyze vidim ze mam tlak nad 140 tak aj tab. uzivam no tak ich schovavam do vacku 😀 ale psssssssst 😉 infuzky uz neberiem 😀 vypila som alchemilku a hned na to tvrdnutie bruska a bolest na mm no a teraz staci ked brusko pohladkam a je tvrde 😀 sestricka vravela ze je to dobre znamenie no a mam sv. hnedy vytok 😠 no uz s tym nejdem za sestrickou lebo s tym ajtak nic neurobi pockam si na vizitu 🙂

petka55555
18. apr 2010

no ty vyzeras ako keby sa tam naozaj nieco chystalo....nejaky vybuch sopky 😀
mne brucho netvrdne, ani nijaky vytok....len tie krize a obcas tie kramove bolesti...no uvidime... 😉

eyya
18. apr 2010

bris uz pocujem babo 😉
davaj si pozor a nech je vsetko v najlepsom poriadku 😉 😀

baby mali by stat okolo 20eur takze ste mali za 50% 😀

petka55555
18. apr 2010

jej konecne nam ktosi napisal kolko stali ti plysaci...dakujeme...no dobre sme usetrili....ale aj tak su neni az taky drahy, kedysi stali 1500Sk

brisilda a ta panva ta boli???lebo mna stale uz viac ako dva tyzdne a to kazdy den... 😉

kosta123
18. apr 2010

Čaute krásky 🙂
včera na rozlúčke bolo fajn,ak jed som si pripadala ako sopka ktorá vybuchne,opúchajú mi už aj lýtka,aj nohy no fuj,včera som mala také legíny čierne obtiahnuté, a bola som ako jelítko v tom natlačená,v noci mávam strašné krče len do pravého lýtka no strach,to prečo majú tehotné????aj cez den ma bolí lýtko 😠 ale len pravé,MM mi ho dnes skúsi rozmasírovať alebo čo,lebo už aj čapcem,včera v noci som mala divné stavy,strašne ma bolela kostrč a v bruchu kŕče jak sviňa normalne som si myslela či nejdem rodiť 😀 😀 😀 ale to boli asi len také šoky.
Dnes sme boli na zmrzke v BY tak som sa dožrala 😅
Drahého mám doma až do stredy tak sa dúúúúúfam nudiť nebudem no a v piatok ho idem zaviesť skoro ráno do Martina na výcvik a celý táždeň doma sama ☹ tak dúfam že bude dobré počasie a budeme niekde vonku a môžeme íst aj na zmzku.

petka55555
18. apr 2010

no kosta to uz neni po krcmach behat 😀 😀 neboj este dva tyzdne a budes sa citit ako slon, brusko ti riadne narastie a budes krasna...
ja neviem preco su take krce, ja to mam v noci, ked si narovnam nohy....na to treba to magnezium, ale ja ho uz neberiem....
oj tak ty na nete teraz nebudes, budes sa manzelovi venovat.... 😉

kosta123
18. apr 2010

petka55555 - veď ja beriem to magnezko,mala som brať 3 krát denne 1tab.ale dávala som si len 1 tab.na celý deň,no po tých krčoch asi budem brať ako mám 😒

brisilda
18. apr 2010

peta tak mne to uz prestalo 😀 ale tlak som si namerala 150/80 😕 cize 2 tab. magnezka putovali dole hrdlom 😢 ono moze byt ze ked mi vysadili infuzku a dali tab. ktore som neuzivala ze tlak vyletel no kaslat na to ved hadam porodim aj s magnezkom ved budem mat epidural 😀 no kebyze tlak siel prudko hotŕe a budem mat bielkovinu v moci tak mi hned vyvolaju porod a nebudu cakat ja len dufam ze ma este na jeden den stihnu pustit domov az si poperiem a pozehlim vecicky 😀
eyya to placuce babo neni Dominika? 😀

kosta123
18. apr 2010

brisilda - no jasné že ta pustia domov pochystať si veci 😀 😀 😀 😀 😀 😀
a ty chceš epidurál???ja si myslím že ty raz zatlačíš a je vonku a bolesť ani nestihne prísť 🙂 bodaj by!

Ja som dnes dožehlila všetko oblečko malej ,tak je skrina nachystaná,len treba vybrať to najmenšie do pôrodnice,vy ste si tam baby kolko a aké veci brali pre krpčekov???,

brisilda
18. apr 2010

kosta do porodnice ti treba iba plienky a vl. utierky jedine oblecko ked pojdes domov si nachystaj mne ho kupila svokricka 😀 ale vybrala som si to ja sama cize budeme cely v bielom 😉 a ano chcem epidural ja si neskazim porod bolestami

kosta123
18. apr 2010

to ja viem že 1 oblecko ale neviem či tricko a teplácky alebo celé body.......kosielku,ked aby jej nebola zima

brisilda
18. apr 2010

kosta ja mam pripravene body s dl. rukavom pancusky plienocky ort. nohavicky ciapocku kabatik a polodupky 😉 k tomu deku a to je vsetko 🙂 a kebyze bola zima mam aj cisto biely overalik na spinkanie ktory supnem pod to biele oblecko

kosta123
18. apr 2010

brisilda - no super to som chcela,a aj panšusky??? to sa dáva novorodencom??? to som este nepocula,

brisilda
18. apr 2010

kosta ja mam take mini pancusky 😀 ale tvoja mala sa narodi v lete do slaka tak naco ju chces tak naobliekat tebe stacia iba body a nieco pekne na vrch + capicu 😀

nikiarudi
autor
18. apr 2010

peti - tá baba čo som ti posielala link na ten žltý kočík je ochotná ho predať aj samotný športiak za 333€ je to dobrá cena??

kosta123
18. apr 2010

No ved ja som jej ani pančušky nechcela dávat,to by sa uvarila 😀 😀 som si myslela že novorodenci to nenosia ked su aj v zavinovačke

kosta123
18. apr 2010

baby to čo sú za haluze s tými pokutami na FB??? to je nejaká hra?

nikiarudi
autor
18. apr 2010

kosti pošlem do IP... 😉

kosta123
18. apr 2010

no to je iná haluz som hriešna ale mám len 125 € pokutu v pohode nie?

petka55555
18. apr 2010

kosta ty si dobra ze pancusky, ja som take male ani nevidela....aj ked brisilda take ma, to musi byt inak prtave.....ja mam aj teplejsie aj tensie oblecko, lebo maj je este taky, ze clovek neviem ako bude...

niki neviem aka je to cena, pretoze to uz je kolekcia 2008 a bohvie kolko je v skutocnosti pouzivana....a preco nechces radsej inu farbu???? 😠
lenze neviem ci si videla tu kolekciu 2008 z boku, mne sa teda vobec nepaci, ona ta strecha je taka akasi pretiahnuta a tucna....moj je uplne iny, aj 2009.....

nikiarudi
autor
18. apr 2010

no ja som nikde nenašla tie 2009.. 😒 a keď tak v modrej alebo zelenej farbe.. 😠

petka55555
18. apr 2010

ono sa asi malo este predavaju....

toto je ta strasne krasna farba, ja som ju chcela aj maxikovi kupit, lebo ich male nove v akcii v tom pre deti za 365€

kosta123
18. apr 2010

Peta prečo som dobrá 🙂 (koli tým pancuchom) ved to som jej nechcela obliecť do Miška 😀 😀 si berie do porodnice

petka55555
18. apr 2010

ale to bola sranda, neboj ja mam tiez nervy z toho, ci ho budem vediet dobre obliect, aby to nebolo malo, alebo zas naopak vela, nie ze chudatko dostane hned potnicky.... ☹

kosta123
18. apr 2010

no tie isto budú v lete 😠

brisilda
18. apr 2010

kosta tak ja do zavinovacky dieta nedam aj keby mi pod nohami horelo 😀 ja mam speci deku do autosedacky bielu 😀 a vies zac. maja moze byt skaredy ale aj pekny no predsalen je to novorodenec 🙂

nikiarudi
autor
19. apr 2010

baby, tak ja som už hodinku a pol hore, pekne som si pospala..osprchovala som sa a chystám si veci na fotenie... no mm včera ostal v krčme s chalanmi a oslavoval meniny, ani neviem kedy v noci prišiel...ale štrajkuje, že on s nami na fotenie nejde..a že nemám ísť ani ja... ☹ no ja sa chystám aj tak.. 😝

brisilda
19. apr 2010

nika pocuj tvoj rudi chce asi preplesk co? po krcmach to chodit vie a na fotenie nie? asi si ho s jiecim muesela nasierkat 😖 priznaj sa 😀
juuj koceny takze asi ma pustia dnes domov 😀 este to nemam na 100% ale drzte palce ja potrebujem doma poprat detske veci 😀 a potom sa mozem vratit 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre