Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
19. apr 2010

Miška, tak teraz si ma odhalila... 😅 no nakoniec povedal teraz, že ok.. tak ideme celá rodinka... jupíííííííí... 😵 😵 😵

brisilda
19. apr 2010

nika tak moj mm kebyze sa flaka po krcme a pride domov v podnapitom stave tak by som sa netvarila akoze sa nic nestalo ale neboj treba byt ticho lebo aj my chceme vypadnut na disco nie? 😀 tak az mu mas potom co vyhodit na oci kebyze ta nebude chciet pustit 😉 u nas sa stvrtok oslavuje Slavomira 😀 tak ja len dufam ze dovtedy porodim az mam pre mm pekny darcek 😉

petka55555
19. apr 2010

brisilda ja som citala ze ho niki musela niecim postriekat 😀 😀

niki a kedy idete???ja som strasne zvedava....aj ja uz chcem ist....dufam ze mala sa bude pekne tvarit 😀 ako modelka....

brisilda ty chces ist domov nie prat ale aby manzel vyhanal nie???moj ivo nechce, ze on vydrzi az po vsetkom takze u nas sa vyhanat nebude, mne ostavaju jedine caje, semienka a ta tepla vana, ku ktorej som sa este neozdvazila....ale mna uz ta panva inak boli aj teraz rano....a vcera som mala tak brutalne krive brucho, ze z jednej strany uplne makke a ta druha bola aj o 10cm vyssia a uplne natlacena az neviem kde...a nie a nie sa pohnut.... 😀 to som nezazila....

petka55555
19. apr 2010

baby mne dnes ostava uz len 22 dni.....mozem si spievat... 😀

nikiarudi
autor
19. apr 2010

no čaute baby, tak už máme po fotení... boli sme tam o 10tej... tak som zvedavá.. malá ma stihla ocikať aj ovrackať.. 😀 😀 😀 ale už sa teším na foto... 😉
Miška - mne nevadilo, že mm chce osláviť, lebo on len tak fakt raz za čas...no on ma čosi vytočil, tak som mu nadala a on sa hneď ohradil tým, že nebude teda žiadne fotenie, tak preto sme sa trošku povadili.. ale už je ok... 😵

nikiarudi
autor
19. apr 2010

ozaj, tak kedy sa stretneme u Eli...??? vo štvrtok o koľkej?

eyya
19. apr 2010

baby takze konecne som doma idem si vas precitat 😀

brisilda
19. apr 2010

no eyya citak citaj lebo ja sa uz sama pozivam na navstevu 😀 😀 😀 som ja ale drza co? 😉

eyya
19. apr 2010

dalo sa... este ze ste toho vela nepopisali 😀...
okolo 9 tej Domka ide hajat spinka tak do pol 11 najviac do jedenastej takze mozme to dat o takej 11tej?

petka55555
19. apr 2010

eli mne je jedno, ked tebe je vhodne o 11, tak prideme o 11...dufam ze sa nas mala nebude bat, taka tlupa velkych bruch... 😀

brisilda uz si doma????tak ja som dnes tiez bola na tom ctg a skoro 50min 😲 uz ma tam inak vsetko bolelo...malinky vobec nechcel kopnut, stale mi tam bruchom natriasali a on nic...asi sa moje chudatko balo.....ale asi bolo vsetko ok, lebo nic nepovedali.....

niki som zvedava na foto, kedy budu????

brisilda
19. apr 2010

peta ano uz som doma mata bola taka zlata ze tam somnou pockala na papiere a odviezla ma domov 😉 musim jej to jedneho dna vynahradit 😉 inak 50 min. tam byt je hruuuuuza 😠 ja som len len vydrzala 45 a uz vtedy som bola ako dolamana normalne ma cele telo bolelo 😔 inak to ze sa maly nevrti je hrozne oni ho musia budit chudatko 😀 ale co uz ja uz aspon viem ako to funguje lebo tam boli skolaci a ucitelka im vsetko vysvetlovala na mojom ctg 😀 inak aj ja uz ma kociarik doma 😀 a vytesujem sa ako mala 😉

kosta123
19. apr 2010

brisilda - no jasné do zavinovačky normálnej asi ťažko,ako by sme ich zapli do autosedačky 😀 aj ja som si ju chcela kúpiť,len by sa asi načisto uvarila,ale mám až na zimu taký fusak do autosedačky.

Eyya - ok tak vo štvrtok o 11,00 môže byť.

Ty kokso baby ja ak chcem mať doma 8 dní auto ked MM pôjde na výcvik tak ho musím ísť o 3,45 rááááááno 😨 😨 zaviesť do Martina,no mňa šlahne,takto vstávať,ale kôli autu to urobím,lebo by ma samú doma šlahlo8 dní, a takto budem labzovať 😀 😀 😀

kosta123
19. apr 2010

My sme dnes neboli celý deň doma 🙂 boli sme s kamošmi v ZA na nákupoch,potom v O2 kôli paušálu a zo psom,tak som normálne unavená.

fialllka
19. apr 2010

ahojte dievcata

tak vam to teda pekne ubieha tie tyzdne ...
my sme dnes boli na poradni, vsetko je ok, brali mi tri skumavky krvi a mam modrinu ako svet, taku som nemala ani ked som chodievala darovat krv ... hruza

ale odvcera zazivam opat ten krasny pocit, ked dava drobec o sebe vediet 🙂

nikiarudi
autor
19. apr 2010

ahojte.. aký ste mali deň? ja fajn... a Peti foto neviem kedy budú, Deniska povedala, že sa ozve..a že sa bude snažiť čo najskôr..takže som celá nedočkavá.. 😀

eyya
19. apr 2010

niki no som mala fajn den bola som u maminy a potom u Lenky ubehol pekne len domka nechcela moc spat tak sme trosku bojovali...
maci tak to je super takze uz motylikuje 🙂

nikiarudi
autor
19. apr 2010

juuuuuuuj Macka, aj ja by som prijala také tie motýliky..sú to krásne pocity.. (samozrejme ešte nie teraz, rada si na to ešte počkám)... 😉
eli - ešte raz ti veľmi pekne ďakujeme za bodyčko... je skvelé a už teraz sa teším na foto..

brisilda
19. apr 2010

fiallka blahozelam k pohybom dufam ze to bude dalsi chalan az nazbierame futbalovu 11-cku 😀

fialllka
19. apr 2010

eli: toto nie je vobec motylikovanie .... to je riadne bombardovanie ... uplne ine ako pri Terezke, ked som nevedela ako to budem citit 🙂

brisilda: dievca, dievca, ziadny chlapec 😀 my chceme dievca 😀 sestricku ku Terezke 😀

petka55555
19. apr 2010

brisilda ale mne maleho ani nezobudili, ale len som odisla, tak samozrejme zacal kopat a hrce robit...sa zatajoval.... 😀
a aj ste mi s matou volali???lebo ja som si tam vypla mobil...ked tam bol taky oznam 🙂
no a co ti povedali????ako to vyzera????mne dnes mamine kolegyne vraveli ze isto budem mat skor, lebo mam uz brucho trochu dole, ale mne sa nezda....ale ta panva boli dost....uvdime.... 🙂
fialllka gratulujem k motylikom 🙂 🙂 🙂

fialllka
19. apr 2010

dakujem dievcata 🙂 ono to motyliky vobec nie su ... ale pekne kopance 😀 skoda, ze ich este Majko nemoze citit .... ☹

brisilda
19. apr 2010

fialka no len si myslis ze to bude baba 😀 ale ved pockame a uvidime 😀
peta veri mata ti volala 😉 inak zaklad je ze malemu bilo srdiecko 😉 a pokial ti doktor nic nepovedal je to ok inak by to museli zopakovat 😀

eyya
20. apr 2010

macka no ked tak kope to bude chalan 🙂 😉

nikiarudi
autor
20. apr 2010

no veru macka, to bude riadny futbalista... 😀

nikiarudi
autor
20. apr 2010

baby, ja som si pridala foto do albumu a ono mi ho tu neukazuje ako aktualizovaný... 😠 😠 😠

eyya
20. apr 2010

blbne to ....

kuk ba moj bazar su tam poukazky do dmky ak chcete ozvite sa.... 😉 😉

eyya
20. apr 2010

nejde niekto dnes do mesta? my ano ak niekto chce sa moze pridat 🙂

nikiarudi
autor
20. apr 2010

moja, rada by som šla dole do mesta, no musím ísť tu do obchodu..už nemáme vodu pre malú a tak.. a hlavne poobede nám majú prísť na návštevu kamaráti, tak by som musela do vtedy byť späť...

nikiarudi
autor
20. apr 2010

tak ak by si so mnou skočila potom tu do obchodu, tak by som šla..ak budeme do takej 15tej späť...hmmmm???

eyya
20. apr 2010

to nie my pojdeme az na obed, idem tiez do obchodu musim viac pokupit aj na ten kolac co chcem urobit na stvrtok 🙂 a tiez vam tu vodu na vratenie 🙂

ozaj donesies mi tie prstove farbicky? chceli by sme domke urobit nove otlacky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre