Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
21. apr 2010

ano ano kosta kto ju vie kade sa flaka 😀
peta nika uz kocikuje 😀 ved jej brnkni 🙂

petka55555
21. apr 2010

ved nedviha.....no co uz....

kosta123
21. apr 2010

Baby ja som doma,len som nebola na PC,lebo som upratovala balkon po tom farbený,aj okná som umyla,presádzala kvety.

Peťa,ale ja mám mobil stále pri sebe a nemám ani zmeškaný hovor od teba.

petka55555
21. apr 2010

kosta ale ja som volala niki, lebo chcela ist kocikovat a tu uz vobec neodpisala a ani mobil nedvihla...asi je napita....

a ty kosta co okna umyvas???chces dostat....vies ze sa to nema.... 😲

brisilda
21. apr 2010

peta co by sa nemalo moze v pohode ja aj zaclony vesam 😉 ked sa na cviceni mozu ruky dvyhat hore a natahovat sa s jednej strany do druhej tak neviem preco by sa okna umyt nemohli to sa nesmie len preto aby tehulka nevypadla von oknom kedze ma zataz v predu 😀

petka55555
21. apr 2010

ved prave, nebojis sa ze ta vykoti?????keby dociahnem zo zeme tak v pohode, ale nedociahnem, my mame moc vysoko okna....

kosta123
21. apr 2010

Miška - ja idem v pondelok o 13,00 z domu,takže prakticky by som mohla k tebe prísť,ak to bude teda v pondelok,ale Maťa isto nepríde má poradnu.

kosta123
21. apr 2010

Jáj ja že ten telefonát bol na mňa smerovaný 😀 😀 😀 ja som bola od 10,30 na balkone a až skoro doteraz ale NIKI tam nekočíkovala.

petka55555
21. apr 2010

kosta nemenis sa na blondinu????? 😀 😀 😀 😀 😀
ja neviem kam isla.....ved pisala ze chce ist ku kaplnke....mozno ju niekto ukradol..... 😲

kosta123
21. apr 2010

NO veru približujem sa k tomu 😀
Nika išla asi k mame,alebo niekam do mesta.

brisilda
21. apr 2010

kocky treba vyhlasit po nej patranie 😀 😀 😀
inak ja mam kocky poradnu v utorok takze o kolkej tam nabehneme? 😉 ja som nezmar mna sa len tak lahko nezbavite 🙂 jdenie ze porodim potom uz na poradnu chodit nebudem 😒 😀
inak mata ide o kolkej na poradnu? ved nech tam nakluse rano o 8 a do 10 sa vybavi nie? 😉

kosta123
21. apr 2010

brisilda - ja pojdem asi 10:15 autom dole v utorok.

nikiarudi
autor
21. apr 2010

ahojte baby, sorry ale zaspala som.. akási som bola unavená... 🙄 no Peti som ti akurát písala sms, tak prečítaj ak si tu a daj vedieť..

brisilda
21. apr 2010

juuj kosta tak to tam ides skoro ja pojdem az na 11:00 popripade na 12:00 😉 chcem sa vyspat a je tam vtedy aj malo ludi hlavne u ob.lekarov

kosta123
21. apr 2010

brisilda - len ja som tak na pol 11 objednaná a Peťa je predomnou ešte,tak preto,tak sa tam stretneme 😉

brisilda
21. apr 2010

kosta neviem ci sa tam stretneme lebo mne sa nechce vstavat ale poklebetila by som si mile rada s vami v cakarni 😀 takze este uvidim 😉

mata0312
21. apr 2010

baby ja ked pojdem rano tak by som to mohla stihnut 😀 😀 😀

kde ste vsetky? 😀 😀

brisilda
21. apr 2010

mati ja som tu 😉 inak mala by si sa pondelok posnazit aby si o 10 az 11 bola u mna neviem ako to bude vyhovovat eyyi a nike ale tak o 11:00 by bolo hadam OK nie?

brisilda
21. apr 2010

kocky lebo ja utorok idem rodit 😀 😀 😀

mata0312
21. apr 2010

ahoj bris mne je jedno ja ked pojdem na 8 tak by som sa mala vybavit do desiatej 😀 😀 😀

brisilda
21. apr 2010

no super tak sa zajtra dohodneme na presnom case 😉

mata0312
21. apr 2010

a zajtra ako? o 11 vsak? len neviem kde eyya byva ☹

brisilda
21. apr 2010

mata eli byva presne v tej bytovke ako nika 😉

mata0312
21. apr 2010

bris ja neviem ani kde byva nika 😀 😀

brisilda
21. apr 2010

ok tak kuk ip 🙂

petka55555
21. apr 2010

kosta a ved ja idem na poradnu az 11.30, ale ved aj minule sme prisli inak ako sme boli objednane....a brisilda zas uz si si posunula termin porodu??? 😀 😀 😀 ved chces teraz v piatok....ved pod na cvicenie a rovno tam ostanes.....

baby a idete cvicit???ci zas sa vam nechce.... 😠

mata0312
21. apr 2010

petka ja pojdem cvicit 😀 😀 nemam skolu a drahy bude po nocnej cize nevidim problem 😀

brisilda
21. apr 2010

peta nie ja by som mala porodit zajtra no ale ako mam prehovorit krpca? 😀 takze idem az v utorok dovr´tedy si budem uzivat sexicek 🙂

nikiarudi
autor
21. apr 2010

no baby, zajtra oslavujeme..jasné??? malá Tamy má 3 mesiace.. 😵 😵 😵

brisilda
21. apr 2010

waaw ale ten cas leti 😀 nika napis mati IP kde to byvate ja som to tak skomolila ze ona sa s mojej spravy asi nevyzna 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre