Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
24. apr 2010

kocky ja stale neviem pochopit co vam na tej zmrzline v bytci chuti ved s mm som tam bola min. rok a bola normalna 🙄 nic vynimocne

brisilda
24. apr 2010

kade sa flakate?

eyya
24. apr 2010

na grilovacke 😀

nikiarudi
autor
24. apr 2010

my sme boli tiež vonku v meste... keď bolo tak pekne... 😉

nikiarudi
autor
24. apr 2010

no ideme už aj spinkať.. ja som k.o. 😝 tak dobrú...

brisilda
24. apr 2010

nika aj ja som ko ale musim vydrzat do polnoci nakolko beriem vtedy tabletku 😝

nikiarudi
autor
25. apr 2010

no mohla by som sa na to vieš čo... kašlať na tabletku.. 😝 mimochodom dobré ráno prajem

mata0312
25. apr 2010

no a mame dalsi krasny den az na to ze moj mm je v praci a zobral si aj auto 😠

a vy co na dnes chystate? 😉

mata0312
25. apr 2010

http://www.aktuality.sk/clanok/161926/britska-m...

tak toto by som nechcela 😀 😀

nikiarudi
autor
25. apr 2010

tak to je brutál... 😝
no ja dnes idem k našim a poobede ideme gratulovať k mojim krstným, pretože krstný má v útorok meniny a bratranec dnes... 🙂

mata0312
25. apr 2010

no u mna to vyzera ze by som sa mohla niečo aj ucit len ci sa donutim 😠 😠 fúúúú to bude tazke 😕

nikiarudi
autor
25. apr 2010

no ako sa poznám, tak ja keby sa mám učiť v takomto krásnom počasí, tak sa určite nedonútim... 😀

kosta123
25. apr 2010

Ahojte 🙂
tak ja som bola včera na opekačke v kostolci,inak tam pražilo tak som sa aj slnila 😎 teraz idem k svokre na obed,a bol by hriech byť doma,keď je vonku tak krásne.Pôjdem z partiou asi na zmrzku do bytče, a niekam si posiedieť 😉 tak pa večer.

brisilda
25. apr 2010

kocky nam konecne dorobili okna ale bez zaluzii 😠 😠 😠 to je uz hrozne ale nastastie nepytali peniaze takze som zvedava ci si pohnu z dodavkou zaluzii 😠
inak je vonku krasne chalani sli na zahradku a ja sedim doma konecne som pozehlila nekonecne dlhe zehlenie a momantalne sa napchavam zmrzkou 😉

eyya
25. apr 2010

no a uz je zas po vikende 😒 ale aspon ze bol krasny 🙂

nikiarudi
autor
25. apr 2010

ahojte, tak to bol veru krásny víkend.. len škoda, že malá Tamy je ešte maličká..sme chceli aj niekam ísť na opekačku a tak..no počkáme si na leto..u budeme väčšie, tak to bude fajn.. 😉

nikiarudi
autor
25. apr 2010

ozaj ako teda zajtra??? Miška platí pozvanie k tebe?? ak tak o koľkej a idete všetky?? 😨 😨 😨

eyya
25. apr 2010

a o kolkej?

nikiarudi
autor
25. apr 2010

no ak pôjdeme k tej Miške, tak prídem skôr a vezmeš Domku v nej??? či ak ju chceš vziať??

brisilda
25. apr 2010

kocky tak pokial vam nevadi neporiadok tak pridite 😀 ale nie vazne pozvanie plati 😉 ja stiham vsetko 😀 aj piect pokial dovtedy neporodim 😉 no a pridite na 11:00 hod. dovtedy sa hadam aj mala Dominika vyspinka 😉 a Tamy to prespi aj u nas 😀 😀 😀 inak ak mate niejake zvlasne prianie co chcete na pitie alebo na hami papi dajte vediet 😉

brisilda
25. apr 2010

pozvanie plati pre kazdu s Vas tak hadam nemusim pisat kto ma prist 😉 ved vy to dobre viete 😀

mata0312
25. apr 2010

ahojte baby ok bris no uvidim ako to pojde na poradni ale hadam to stihnem 😉 ale davaj si pozor neprehanaj to

petka55555
25. apr 2010

cafte baby, bola som leniva sediet pri pc, tak az teraz....ja som sa tiez trosku slnila ale len nohy, lebo sa moc na tom slnku neda vydrzat, nerobi mi to teraz dobre, inak by som bola od rana do vecera na lehatku vycapena a opalovala sa....

brisilda a neni to blbe, ked vam robila okna, isto si chces zajtra pomaly porobit a my sa tam dohrabeme??? 🙂

brisilda
25. apr 2010

peta ja stiham vsetko 😉 ved okna sa umyvat este nemozu to spravi zajtra mm nakolko nam ich dnes zakazali otvarat 😀 ale zaclony poprate mm povesal ja som len zmyla podlahu a cakam na mm kedy da naspat nabytok 😉 potom este reaz zmyjem podlahu a mam tu cisto 😉 ale nebojte do kuchyne vas nepustim lebo tam isto vybuchne bomba 😀 😀 😀

petka55555
25. apr 2010

tak ak ti to naozja nevadi, tak radi prideme.....a specialne zelanie je vodka s dzusom, alebo fernet.... 😀 😀 😀 😀

eyya
25. apr 2010

ale co ved pomozeme nemam problem 😀

nikiarudi
autor
25. apr 2010

ok,tak aj ja mám želanie.. nejaké super mojito 😀

petka55555
25. apr 2010

eli hahaha

eyya
25. apr 2010

ja si prosim pecene koleno 😀 a na pitie pivo 😀 😀 😀

mata0312
25. apr 2010

boze baby vy ste nejake narocne 😀 😀 😀 😀 to aby miska nesla ani spat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre