Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
3. máj 2010

mata tak ja by som uz aj dnes sla rodit ale ked je malemu v brusku tak dobre tak az tam bude 😉 zaklad aby do 7 maja isiel von 😉

petka55555
3. máj 2010

no 5.5. si rezervoval moj ivo a este aj bracho, stale hovoria, ze sa vtedy narodi.....my mame radi taketo datumy.....svadba 8.8., II na teste 9.9. tak mozno sa naozaj narodi 5.5. 😉

no mati klby bolia aj mna, tie bedrove, ked lezim na boku....

brisilda
3. máj 2010

peta ty ma vazne predbehnes 😠 😠 😠 dufam ze ma aspon stiahnes so sebou 😀 inak ja neviem preco ale pri samkovi som bola nedockava a hovorila si kedy sa uz naridi a tak dalej a teraz nic 😒 chcem aby sa narodil lebo sa bojim ale na druhej strane som rada ze je este v brusku 😉 a ja si mozem pospat 😀 😀 😀

petka55555
3. máj 2010

no to ivo rezervoval, mne je to uz jedno, hlavne nech je vsetko ok.....mam aj strach, a neviem si predstavit ze mam ist rodit 😲 ale zase uz sa ho neviem dockat....strasne som zvedava na mojho pampusika..... 🙂
brisilda a ozaj chces ten nadstandard????

mata0312
3. máj 2010

presne bris aj ja chcem aby sa narodil lebo sa onho hrozne bojim ☹ ...presne ta chapem .....
peti skoda ze to nejde ovplyvnit 😀 😀maly si vyberie sam datum 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
3. máj 2010

Mati - čo to tu čítam?? dúfam, že všetky vyšetrenia budú ok.. a držím palce, aby bol malý v poriadku.. 🙂
Peťa - neboj malý bude rásť ako z vody...určite bude krásne a zdravo tučnučký, taký na spapanie.. 😉 😵
Miška - a kedy sa chystáš rodiť??? 😀
Kosti - a kedy ideš teda na to fotenie??? 😅

Ja som dnes bola u Denisky pre fotky a sú ešte krajšie ako v PC... 😵 a aj nejaké malé úpravy v byte sme urobili.. tak mám celkom fajn deň...až na to strašné ráno... 😒

kuk na foto... navod ako byt pripravena na 1.interview po materskej 🙂

eyya
3. máj 2010

vsimli ste si ze mi zrusili album? 😠

eyya
3. máj 2010

niki co si chcela?

brisilda
3. máj 2010

mata no ale ten moj strach potrva uz iba kratúcko 😉 ja uz mam dost od 28tt 😒 uz som rada ked vidim cielovu ciaru 😀
peta kaslem na nadstandart tam budem sama ako kol v plote ne ne ja si pojdem na klasiku izbu ani neviem ci chcem rooming 😒 tam budu aj ine deti a ja v tom horku nevydrzim lebo ja musim mat otvorene okno

brisilda
3. máj 2010

eyya tak si treba dat inzerat 😀 lebo to najskot ta koza z bess ti ho dala zrusit

eyya
3. máj 2010

ja to aj tak beriem bo do vteda tam dost dlho bol a nic sa nerusilo...

nikiarudi
autor
3. máj 2010

Eli už nič.. ako sme boli v Tescu, tak potom sme šli ku svokrovcom a začalo strašne pršať... tak sme sa zdržali, no a chcela som, aby si mi vytiahla chlebík z pekárne.. no už sme ho vybrali.. ale ďakujem

mata0312
3. máj 2010

niki dakujem aj ja dufam ze vsetko dobre dopadne 😉 a malicky bude zachvilu na svete ... bris viem o com hovoris ja sa bojim od 18TT ako som krvacala a doky ma pripravoval na to najhorsie na potrat 😠

petka55555
3. máj 2010

no tak ja sa straaaaasne bojim o maleho od 8tt, takze uz dost dlho, tak nech je uz tu a nech sa mozem bat este viac a cely zivot 🙂

petka55555
3. máj 2010

mati a ozaj preco ta vtedy strasili potratom????
ved aj mna, to bolo to najhorsie v mojom zivote a najhorsie ze clovek ani plakat nemohol ☹

mata0312
3. máj 2010

petka teraz si trafila do cierneho 😉

nikiarudi
autor
3. máj 2010

no to sa veru ešte len budete báť.. každú jednu noc či dýcha a pokaždé keď sa zobudí s plačom, že čo sa deje...

brisilda
3. máj 2010

jaaaj peta cely zivot nie ked vyrastie a bude velky uz ten strach taky nebude 😉 aj ked stale sa budeme obavat no najhorsie to je ked su deti male a nevedia rozpravat vtedy nevies co mu je ☹ ale zvladneme to 😉 ja uz mam aj kocik na chodbe a nie na balkone 😀 poctivo kocikujem 😀 😀 😀

mata0312
3. máj 2010

no lebo som krvacala, mala bolesti v podbrusku a hrozne mi tvrdlo brucho ☹ 😠 😠 bolo to najhorsie obdobie ☹ ☹

petka55555
3. máj 2010

inak tie osmicky su akesi zakliate, ja 8tt, mata 18tt a bris 28tt a tusim aj kosta lezala v nemocke v 18tt nie???

petka55555
3. máj 2010

vidite a mne keby sa to nebolo stalo tak uz som mohla mat doma dve bublinky....

brisilda
3. máj 2010

peta no veru tak sa vyhybajme datumu 8 maja ☹

mata0312
3. máj 2010

petka ty si cakala dvojicky???

nikiarudi
autor
3. máj 2010

no ja som bola v nemocke okolo 20tt a tiež som sa zľakla, keď som ráno našla krv na gaťkách... ☹ naozaj je to strašný pocit!!!

petka55555
3. máj 2010

mati ano 😔

ale uz bolo dost melancholie......baby ste zahradkarky???????co mam urobit s krtkom?????ale samozrejme nie zabit, len ho vyhnat.....

mata0312
3. máj 2010

vidim ze sme si to prezili vsetky ... ☹ ☹

nikiarudi
autor
3. máj 2010

vy máte krtka???? jeeeeeeeej... odfoť ho.... 😀

petka55555
3. máj 2010

zatial ma sused uplne blizko nasej krtince, takze isto pride ku nam.....a to co mam akoze potom robit????

eyya
3. máj 2010

peti no nasi vo sverepci dali na kovovu tyc kus plechu a ako fuka tak tuka vraj to ma krta odohnat zo zaciatku isto ale mozno si na to po case zvykne a mozno uz bude na susedovej zahradke 😀

eyya
3. máj 2010

dala so viac inzeratov aspn s inym nazvom dufam ze aj tie mi teta da zrusit 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre