Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

fialllka
28. máj 2009

jajkar

nevola sa tvoj manzel Lubos??? 😉 som si pozrela teraz tvoj album a konecne som videla aj teba a aj manzela ... a kocik je krasny 😉

jajkar
28. máj 2009

No toho pozna zrejme kazdy, ale neni cudo v tomto meste 😀 Diky......
Petka diky, si ho aj natieram a natieram.......a poslem ti link, kde sme ho mi isli kupit, to je snad najlacnejsi, a carbon tu 63tis., tam cca 43tis. http://www.price-killers.com/
Lacnejsi som nenasla ani v PL, tak kuknite s Ivom.

fialllka
28. máj 2009

jajkar: to je moj spoluziak zo ZS 😉 tak uz viem aj tvoje priezvisko 😉

petka55555
28. máj 2009

ok, dakujem. a aku kozmetiku pouzivas na natieranie?ja mam uz teraz strie takze mne sa potom isto urobia dalsie. a to si pekne malicko pribrala 9 kilov, boze ja mam nervy, vcera som si citala jednu temu a tam tie baby take astronomicke cisla pisali, ze 30 aj 36 kilov, to je strasne. aj moja kamoska, najskor schudla 11 kilov do piateho mesiaca a potom pribrala za 4 mesiace 36 😒

nikiarudi
autor
28. máj 2009

uuuuuuuf Peti nestraš... dúfam, že aj ja tak nedopadem ako taký malý slon.. 😖
jajak aj mňa by zaujímala tá kozmetika... a inak som počula, že to pokiaľ má žena nábeh na strie, tak ich bude mať aj keď sa bude natierať...tak to by boli zbytočne vyhodené peniažky, nemyslíte???

fialllka
28. máj 2009

niki: nemyslim, ze vyhodis zbytocne peniazky .. a ak mas aj nabeh na strie, tak ak sa budes natierat, tak ich nebudes mat v tehu take brutalne ... ja som sa natierala od cca 12tt, este ani brusko som nemala a klopy klop, ziadne strie ...

fialllka
28. máj 2009

jajkar: a teraz neviem, ci som si tvojho manzela nepoplietla, lebo som kukla na fb a on uz ma 6 rocneho synceka filipka a ty mas v pase, ze cakate babatko a predpokladam, ze prve .. tak som z toho jelen 😖 😀

miselin
28. máj 2009

Niky blahoželáááám 😵 😵 😵

Jajkar krásny kočiarik , držím palce už to máš veru za pár 😉

Peťka ja som si brucho natierala asi 5 krát denne lebo mám veľmi suchú pokožku a natierala som sa už od 6tt hneď ako mi to doki povedala, že to vyzerá na bábätko a v šiestom mesiaci sa mi urobili tak strašné strie, že sa nemôžem ani do zrkadla pozrieť ☹ Ono keď máš na to nábeh tak sa tomu nevyhneš ale si neviem predstaviť ako by to dopadlo keby som sa nenatierala vôbec ☹ a to som nemala ešte ani nejak moc veľké brucho a mám ich všade aj na stehnách a aj na bokoch a na prsiach sa mi urobili asi v treťom mesiaci a to mi tie moje kozy podrástli asi len o jedno číslo ale strie tam mám jak keby som tam mala melóny napchaté 😒

petka55555
28. máj 2009

tak ja asi puknem, lebo ja som v anglicku strasne pribrala, tak mam tiez vela strii na bokoch, prsiach a stehnach, ale len biele, neboli vobec fialove, takze isto sa budem natierat hned aby sa to aspon zmiernilo. moja mamina nemala nikdy ani za mlada, ani pocas jedneho tehotenstva, skoda ze ja ten pripad nebudem. ale ved to ma skoro kazda baba. a ktora kozmetika je na to najlepsia. lebo ja mam strasne suchu pokozku.

miselin
28. máj 2009

Peťka ja som vyskúšala rôzne krémy, šak som za ne dokopy za tých 9 mesiacov vyvalila asi 3000sk a bolo mi to na prd, nakoniec som si brucho natierala modrou indulónou a po tej sa mi tých strií urobilo už len pár, možno keby som sa s ňou natierala stále tak by som ich možno toľko nemala, lebo aj tie krémy proti striam ti tú pokožku nejako nepremastia ale po indulóne máš to bruško mastné dosť dlho, ale každému vyhovuje niečo iné treba poskúšať, ale mne tie krémy na strie vôbec nejako nepomohli

jajkar
28. máj 2009

cauki cauki,
ja som sa tiez natierala hned od zaciatku, a zacala som z Avonu tym fialovym kremom proti celulitide a striam, to som sa natierala do 6teho mesiaca, a potom som chcela nieco este mastnejsie a maslovejsie, tak som si kupila v DM drogerii od Dermacolu maslo pre tehulky. A aj tiez mi prsia podrastli asi 2,5 cisla, tak tie natieram tiez intenzivne
😀 😀 😀 Uz mam veru 10kg viac, a asi prsia iba 3kg 😎
Fialllka, je to on, on je rozvedeny, a ma 6 roc. Filipa, takze to pasuje ze my cakame prve 😉

jajkar
28. máj 2009

ozaj Peti, kukala si ten Carbon??? Ten je naaaaaadherny, videla som ho v ZA a je na paradu.....
A baby, len si nelamte hlavy zo strii, ked som minuly rok videla na kupku tie 14rocne baby so striami.........mozno aj mne sa nejake vytvoria, este mam 2 mesiace... a myslim si ze na prsiach mi nieco ostane, ved teraz nosim Dcka, a ja taka mala a tenka, a tolke prsia mi hadam neostanu ☹
Len aby sme boli zdrave, a drobci tiez, to je pre mna teraz nejdolezitejsie...

nikiarudi
autor
28. máj 2009

miselin - Ďakujem veľmi pekne.. už len čakáme na potvrdenie od dokiho...

petka55555
28. máj 2009

no jasne ze indulona je najlepsia na vsetko, ale ked mne smrdi...
no a ked si predstavim ze mi maju kozy podrast o 2 čisla, tak to neviem, ze niki 🙂 , bola si minule so mnou kupovat podprdu a nic pekne velke nemaju, len take stany....v anglicku kupis aj E aj F v pohode a tu...
jajkar kukala som tam ten carbon, ale ktohovie, ci je to cena len za sportak, alebo cely set?je nadherny, aj my sme ho obzerali v ziline, ale mne sa najviac paci casualplay..to je moj favorit....

fialllka
28. máj 2009

ja som na brusko pouzivala klasicky zakladny olej na masaze znacky eone, je to z ceskej stranky a od nich som amal aj prvu kozmetiku pre Terezku, len olejcek do vody na privitanie, a potom takeho delfinka, ktoreho sme jej pridavali do kupela a nemuseli sme ju nicim po kupani natierat, lebo pokozka jej ostavala po kupani taka prijemna akoby bola nakremovana 😉

jajkar: tak tie Dcka som mala aj ja a to som bezne nosila B ale teraz som sa uz zasa dostala do normalu, teda do B-C ... skor mam teraz pocit, ze mam prsia mensie a to este stale dojcim ale uz to nie je take intenzivne ako to bolo na zaciatku .... takze tie prsia vam isto neostanu 😉

jajkar: aha, tak uz mi to je jasne .... tak pozdrav odo mna Lubosa 😉

jajkar
28. máj 2009

fialllka, to je fajn, ze este kojis, ale malej davas iba na noc mliecko, inak cez den normalne jedlo, ci??
A s tymi prsiami ja vobec neratam do buducnosti, takze nech si ani u mna moc nezvykaju 😀 😀 😀

fialllka
28. máj 2009

jajkar: ona si aj cez den vypyta mlieko, takze my sa kojime aj cez den aj ked niekedy je to len o prituleni a dudlani a maznani a niekedy zasa o utiseni bolesti pri prerezavani zubkov ale zvycajne si aspon zapije, teda potiahne predne mlieko a zadne od hladu byva malokedy, lebo Terezka je iny papkac normalneho jedla, len tak sa za nou zaprasi, co jej ponuknem, to zosrotuje 😉

jajkar
28. máj 2009

to je celkom fajn, poznam deti a hlavne dievcatka, co strasne malo papkaju a nechcu papat, ze maminy maju z toho traumu....
pokial vam to vyhovuje, tak je super, ale ako to riesite na verejnosti, al. niekde na navsteve??? Alebo je zvyknuta iba doma sa mojkat a tulkat?
mala je zlata, a ty si zo SNP???

miselin
29. máj 2009

Jakar tak ja patrím zrovna k tým maminám čo im decko nechce jesť a ti poviem, že som z toho už na prášky, do mojej malej niečo dostať je teda zázrak 😖 Prajem Vám aby ste mali všetky dobré bábätká aby ste si ich mohlo poriadne vychutnať, lebo ja si to moje dietko moc nevychutnám, lebo väčšinu času prereve a ešte ani jesť nechce takže celý deň ju len vkuse napomínam a tak ďalej. Musím si tiež urobiť ešte jedno a dúfam, že bude trošku lepšie aby som sa s ním mohla aj ja poriadne pomojkať, lebo Dominika sa moc nechce dať stískať, lebo nemá kedy 😀

jajkar
29. máj 2009

miselin, tak vravis, ze mala je hyperaktivna?? a dufam, ze sa Vam to papanie napravi, lebo aj z rodiny mame dievcatko rocne, co neschce papat, a fakt je to na prasky, a aj ta mala ako sa jeduje....boze ved musi papkat.
Dufam, ze ta moja malinka bude dobrucka a bude papkat, ale co uz ked si dietky nevyberame a hlavne ich povahy. Misselin drzim palceky a vela sily, nech sa ti mala coskoro napravi a veeeela napapa. 😉

miselin
29. máj 2009

Jajkar dúfam, že budeš mať dobrú maličkú, lebo ti poviem, že ja sa zatiaľ len stresujem od jej narodenia a poviem ti , že je to na palicu, už som z nej niekedy tak strašne vyčerpaná a želám si aby bola aspoň jeden týždeň vkuse dobrá aby som si oddýchla, lebo už mi začínajú praskať nervy 😅 A aby som aspoň vedela ako to je mať usmievavé dievčatko, lebo u našej Dominiky si musíš aj úsmev vydreť 😒

fialllka
29. máj 2009

jajkar: hej som zo snp ale byvam vo sverepci u svokrovcov 😉
jajkar: tak na navsteve to riesime tak, ze sa niekde zavriem do inej izby .... pohodicka ... a vonku na verejnosti je to tak, ze nemam problem jej dat mliecko niekde na lavicke .... ale ked je vela ludi naokolo, tak to riesim tak, ze sa ju snazim zabavit niecim inym a ponuknut jej nieco ine alebo jednoducho len odputat pozornost 😉 😎

nikiarudi
autor
29. máj 2009

ahojte kočky, mám na vás otázočku.. poznáte nejaké lízatká na tehotenské nevoľnosti?? vraj to existuje, a tak chcem vedieť či je to možné dostať u nás v lekárni a či s tým máte nejaké skúsenosti...

nikiarudi
autor
29. máj 2009

super Peti ďakujem... 😉 🙂

jajkar
29. máj 2009

babyyy, akurat mi doniesli postielku, jupíííííííííí
cez vikend hadam poskladame

niky: a ty uz myslis na nevolnosti??? a ako teda sa citis? robila si si este test, alebo budes cakat na gyn. vysetrenie?

petka55555
29. máj 2009

jajkar potom daj do albumu 🙂

zuzka99
29. máj 2009

niki, gratulujem 😵 😵 😵
ja som tie lízatka kupovala v ČR v lekárni, tam stálo asi 30 Kč celé to balenie, ale ja som bola extrém a dovracala som sa aj z nich. Sa mi v robote rehotali, že furt lížem lízatká proti nevoľnosti a potom ho idem vygrcať

nikiarudi
autor
29. máj 2009

jajka - naposledy som mala menzes 11.4 čo je už dááááávno... tak som sa 19.5 ukázala u dokiho, no povedal, že jediné čo tam vidí, že mám zväčšené endometrium, a tak mám dojsť o týždeň.. bola som tam teda tento pondelok..a síce sme videli malú fazuľku, no bola ešte veeeeeeeeľmi malinká a to 26mm a tak mi povedal, že nech sa ozvem okolo 15.6, no keďže nám to nedalo spávať, tak som si kúpila opäť tehu test...(pretože tie prvé boli také slabučké a potom jeden silnejší).. a tak som si ho urobila a bol taký ako ho mám odfotený v albume..
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...
takže myslím, že by sa 5 tehu testov nemýlilo...hmmm???

nikiarudi
autor
29. máj 2009

zuzi - ďakujem ti pekne...a je to dostať tu v lekárni, či???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre