Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

fialllka
2. jún 2009

hej hej som si to prelozila a oznacila som si aj to druhe .... 😉 musim kuki ci to sedi s terezkinym pocatim a ti poviem, ale az ked mi zaspi 😉

petka55555
2. jún 2009

napis kedy ti vyslo, lebo sme narodene pri sebe, tak ci to bude podobne 🙂

fialllka
2. jún 2009

petka, podla tej slovenskej mi to vyslo na tento mesiac takto: 13, 14, 15

a podla tej nemeckej takto: 14, 15, 16 pre schwanger werden a pre verhuten mi to vyslo takto: 12,13,14,15,16,17 😉

fialllka
2. jún 2009

a Terezkino pocatie mi vyslo na dni: 7,8,9 a to bola haluz, bo to som mala pred kramami a my sme Terezku pocali 16. resp. 17. jula 2007 😉

fialllka
2. jún 2009

oprava, nie 16 ale 20. resp. 23. jula 😉 som sa sekla o tyzden 😉

petka55555
2. jún 2009

no mne to vychdza na slovensko 3,4,5 a na nemeckom 2,3 a to mam tiez pred kramami tak neviem...

nikiarudi
autor
2. jún 2009

aaaaaale baby, kašlite na nejaké výpočty... bude to tak ako to má byť a nič to nezmení... 😉 😀

fialllka
2. jún 2009

ja mam tento mesiac uz po kramoch a tie plodne dni mi vychadzaju cca rovnako ako aj tie podla Bilingsovej metody .... teda ti poviem presne, kedy budem mat ovulku, lebo to vzdy viem presne, ma strasne boli vajecnik cely den a na druhy den potom akoby utal a je po bolesti ... takze ti potom poviem porovnania s tymi astrologickymi 😉

petka55555
2. jún 2009

ja tiez citim ovulaciu a viem ze ju mam vzdy presne 13 alebo 14 den, takze mne isto nebudu pasovat 🙂

jajkar
3. jún 2009

Ahoj Niky, tak ako?? Uz si bola u dokiho??? Som zabudla kedy to mas ist. A ako sa citis??? Dufam, ze nelizes tie lizatka o sto dusu 😀

nikiarudi
autor
3. jún 2009

ahoj jajka, nie nie..ešte ich ani nemám..a dala som si kúpiť len jedno balenie na skúšku... a k tomu dokimu som mala zavolať až budúci týždeň, aby ma tak 15.6 vzal...no už to nevydržím.. asi mu zavolám tento piatok nech môžem v pondelok dojsť... 😀 😀 😀

jajkar
3. jún 2009

a kedy si bola u neho naposledy? aj si sa testovala, ze?
no este vydrz, potom budes vidiet pekne ako bije malinkemu srdiecko, je to parada! A co robis inac, dufam ze co najviac oddychujes a nestresujes.... drzim palce

nikiarudi
autor
3. jún 2009

no v podstate ma už asi týždeň drží strašná únava..a stále by som len spala...neviem sa vôbec dospať..stále mám málo..tak neviem či to je už kôli tehu... naposledy som u neho bola min.pondelok a budúci by som chcela ísť.. už minule ako som tam bola, tak sme takú 26mm malú škvrnku videli...tak si myslím, že po 2 týždňoch už bude väčšia...hmmm??

nikiarudi
autor
3. jún 2009

Peti, kuk tento link.. že to je obchod v HC a že sú tam vraj super ceny, to baby v mojej téme dali link...tak kuk...
http://shop.aladdin-kociky.sk/

😉 🙂 🙂

zuzka99
3. jún 2009

niki, som to len tak pozrela a našla som toto: http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

chápete tomu na akom princípe to funguje? Ako može prístroj rozlíšiť prečo dieťa plače? Či to vyhodnotí nejakú intenzitu a frekvenciu a na základe toho určí, že je napr. hladné?

nikiarudi
autor
3. jún 2009

no to je sranda, to prvý krát vidím... 🙂

nikiarudi
autor
3. jún 2009

boh vie, či to naozaj dobre funguje... 😝

jajkar
3. jún 2009

niky: ak si teda tehu, tak jasne ze bude väcsie, ale je otazne, ci ti doki to uz potvrdi, a da ti tehu knizku.
To uz zavisi na nom, ja som dostala knizku asi v 9tt, kedze neviem kedy som mala presne PM. Ak vies ty, kedy si mala, tak by si mala vediet v ktorom si tt.

Zuzi, ja uz som ten monitor kukla, ale ja tomu akosi neverim, to akoze ked babo zaplace, tak tam vyskoci ze ho boli nieco?? Alebo ze je hladne, pocikane..,?????? Mne sa to zda dost uletene, a ani nikoho nepoznam zeby to mal a mal s tym skusenosti! Tak neviem, ale mi to pride, ako ked by sa mal niekto doslova rozpravat so zvieratami, ci???

nikiarudi
autor
3. jún 2009

poslednú mrchu som mala 11.4 teda prvý deň.... 😉

jajkar
3. jún 2009

no tak, 11.6 by si mohla uz dostat, lebo ja som mala cca koncom oktobra a 30. dec som uz bola na druhom UTZ a dostala som knizku...takze to su take 2 mes. Supeeeer, tak este par dni a uz budes vediet! Vela stastia .... 😉

nikiarudi
autor
3. jún 2009

Jajka DAKUJEM VEĽMI PEKNE!!! 😉 🙂 🙂

miselin
5. jún 2009

No tak mne by sa ten monitor veľmi zišiel, lebo dodnes neviem prečo to moje dieťa plače a možno by mi tam napísalo aby som jej už konečne dala pokoj 😀 😅

jajkar
8. jún 2009

Ahojky baby, kde ste vsetky???
Niky, uz si bola u dokiho??? Alebo teda kedy sa chystas???

nikiarudi
autor
8. jún 2009

no čakám ešte tento týždeň... chcela som ísť skôr, ale už vydržím... takže by som mala ísť k nemu až takto o týždeň....

nikiarudi
autor
8. jún 2009

a inak jajka, zistíš to jednoducho...keď tu v pase si dám stav nejaké tie tt... 😉

jajkar
8. jún 2009

ja som myslela, ze ides dnes, si pisala, ze pondelok.....nevedela som ktory 🙂

nikiarudi
autor
8. jún 2009

no hej chcela som tento pondelok...lebo som chcela ísť o týždeň skôr ako mi povedal doki...ale som si povedala, že keď som to vydržala doteraz...tak už počkám... 🙂

miselin
8. jún 2009

Niky aj tak si dobrá ja som tam chodila každý týždeň ako taká trubka 😀 😀 😀 a tiež mi to v krvi hneď neukázalo, len na teste a na sone bola tiež len taká malá škvrnka, ale ja som už tušila, že som 😵 😵 A keď počkáš tak už budeš aj srdiečko vidieť a je to fakt nezbudnuteľný a krásny zážitok, ja som sa tam hneď rozplakala 😵 A potom keď som bola na druhom sone tak si tam malá už poskakovala a vrtela sa kopala je to super a ak sa ti dá tak zober vždy aj muža, nám sa to akosi nepodarilo vždy mu vyšla smena keď som išla na sono, 😒

nikiarudi
autor
8. jún 2009

a to môže ísť so mnou normálne dnu aj manžel?? 😅 no tak on pôjde veľmi rád... ale poviem ti už mi to vrrrrta poriadne v hlave...už som dnes aj 1x vracala... 🙄 a doki mi krv ani nebral...takže neviem na čom som..

miselin
8. jún 2009

No jasné može ísť aj manžel dnu,teda aspoň u Zúberovej mohol ísť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre