Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
13. máj 2010

Ďakujeme za návštevu 🙂

kosta123
13. máj 2010

Niki joj neni zač to mi ďakujeme lebo neviem čo by som tu veru robila 🙂

kosta123
13. máj 2010
zica1
13. máj 2010

To je baba od nas z augustoviek, expert fotka...kks to by som na konika ja veru nedala :D

nikiarudi
autor
13. máj 2010

no tak to je dobrá p.... to by som sem nedala ani za nič..

kosta123
13. máj 2010

Zase prší mňa šlahne 😠 bola som zo psom a nechala som si ho aj doma na prázdniny 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
13. máj 2010

no veru je otrasné to počasie... ja idem s kamoškou do Námorníka na kofolu a potom urobím tu pizzu.. 😀

mata0312
13. máj 2010

ahjte baby tak aj ja som uz doma bola som este u maminy 😀 a teraz som dala oprat a rychlo vylozila nohy lebo ich mam zas ako papuce 😖

kosti mozes skocit aj s mojim? 😀 😀 😀 niki diky za prijemne posedenie no skoda ze tam chybali petka s miskou 😉

nikiarudi
autor
13. máj 2010

no veru.. už sa aj ja teším, keď dáme jedno také mega kinder stretko... 😀 😀 😀 len neviem kde sa zmestíme...

mata0312
13. máj 2010

no niki asi si budeme musiet objednat kulturak 😀 😀 😀 😀 😀

kosta123
13. máj 2010

mata0312 - tak to hej, ale veď dúfam že na ihrisku sa budeme skôr stretávať,lebo aj tak sa každej z nás nebude dať asi v rovnakú hodinu prísť k niektorej ,kôli detúrencom 😎
Dala som oprať a idem jesť a rozmýšlam či idem vysávať,lebo v sobotu idem do Viedne tak upratovať nebudem

mata0312
13. máj 2010

no to je jasne ja budem casto na rozkvete aj s malym 😉 hlavne ked bude mm v praci co by som tu na hlinach robila 😒
vidis aj ja som hladna len neviem čo ist jest ked nemam nic navarene ☹ asi budem musiet ist niečo urobit 😉

brisilda
13. máj 2010

ahojte zienky 😀
eli tricka su uzasne aj mm sa velmi pacia 😉 si jednicka 😉 viac v ip 😀
mata opuch nezavidim ako sa drzi tlak? moj je na h.... ale chcem dnes sampus tak pssst 😀
pocasie aj mna dnes rozculilo nevedela som co obliect malebu ma stale ladove rucky tak som ho nababusila a on sa len len vosiel do autosedacky 😠 a nasledne sa tam potil ☹ mrnus moj zlaty cize zajtra ked pojdem s nim k doktorke tak ziadne babusenie nebude radsej ho poriadne zababusim iba do deky 😀 a strasne saa bojim skriningoveho vysetrenia 😖 6 tt je dlha doba aby som bola v napati 😒 dufam ze nam nikto volat nebude

mata0312
13. máj 2010

ahoj miska akurat som sa ta chcela opytat ze ako tlak či sa upravil a teraz uzivas nejake tabletky? asi nie čo ked kojis ☹ no moj tlak je stale na tri veci.... 😠 v pondelok mi doky povie datum sekcie a ak to schvali primar 😒 a čo je skriningoveve vysetrenie?

ked je take sproste pocasie clovek nevie ako ho ma obliect ze?? raz zima a potom zasa zacne slniečko svietit 😠

petka55555
13. máj 2010

brisilda a to aky skrining????a to co ten tvoj tlak???

mati a tak ty musis ist na tu sekciu???

petka55555
13. máj 2010

a inak ta foto tej baby je hrozna, to by ma nenapadlo sa tak fotit ani pre seba a nie to este na konik.....a niki som raz davno posielala jednu, to bolo este lepsie, ta stala v sprche a bolo jej vidno aj celu onu a len si ju akoze prekrila dvoma prstami, to bolo strasne.... ☹

mata0312
13. máj 2010

ano petka zatial to tak vyzera v pondelok mi da viac info tak budem mudrejsia ale musi to schvalit primar ....

a ty sa ako citis??

nikiarudi
autor
13. máj 2010

no bris, keď pôjdeš niekedy kočíkovať, tak dúfam, že sa ozveš... 😉 dáme naším zlatíčkam rande.. 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
13. máj 2010

pozrite baby, tak toto je nááááádherné...však?
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kobkag/album...

brisilda
13. máj 2010

nika no jasne ze sa oztvem hned ako vykukne slniecko ideme na ihrisko 😀
mata sekciu ti nezavidim 😠 😝 dufam ze budes rodit nakoniec normalne lebo porod je nazabudnutelny zazitok 😀 takze si uzi to krasne tlacenie a tlaky to hlavy 😀 😀 😀 inak pri tomto porode som komplet citila ako ide maly na svet aj pup. snuru som citila 😀 😀 😀 to ne ako pri samkovi ked bolo cititi iba pliecka 😉

petka55555
13. máj 2010

niki no to je to co sa mi paci, ale v modrom s hviezdickami....

no mati drzim palce, aby si sa vyhla.....a ked nie, tak nech vsetko dobre dopadne......a ja sa citim super..... 🙂

brisilda a si sa nepochvalila kolko kilov si nechala v porodnici...... 🙂

ja som teda zvedava nakolko je to meranie presne a ci maly bude mat tych 3600g 🙂

nikiarudi
autor
13. máj 2010

no Peti, tak na tú váhu Maxíka som zvedavá aj ja... 😀
Maťa, aj my prajeme aby si si užila normálny pôrod, ako povedala Miška... je to NEOPÍSATEĽNÝ ZÁŽITOK!!! 🙂 🙂 🙂

kosta123
13. máj 2010

No poupratované, skriňa na topánky tiež uprataná,nohy oholené 😀 😀 😀 ešte zo psom a idem robiť manikúru na zajtra 😀 😀

mata0312
13. máj 2010

no vsak uvidime ☹ hlavne nech to uz mam za sebou ....

ja idem kukat hokej 😀 😀

kosta123
13. máj 2010

Hokej ??? to fakt?? ja ordináciu 😉

nikiarudi
autor
13. máj 2010

ja hokej, panelák aj odsúdené... 😉

eyya
13. máj 2010

tak uz sme doma bolo super 😀 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
13. máj 2010

noooo tak to som rada, Eluš... romantika v daždi... 😵

eyya
13. máj 2010

hmmm tulenie pod dazdnikom 😉

nikiarudi
autor
13. máj 2010

ja by som len tak bez dáždnika dala... 😀 ale treba si to užiť bez malej raz za čas... a dedkobabkovci sú radi, že majú vnúča len pre seba... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre