Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
16. máj 2010

no jasne tu mozes by aj ked si tehotna.....lebo nebol by volny, tak som sem sla uz teraz, len dufam ze tu nebudem dlho lebo tu nechame cely majetok.....ale PA mi povedala ze mozno sa to po tej inekcii v noci rozbehne, alebo ze zajtra uz hej......a pri tejto PA som sa narodila aj ja....je strasne mila a robi kristofik a simonidesova.....
ozaj baby a akurat som sa tam stretla s tou s cvicenia, ta chuda ciernovlasa...uz je na stonarni a pred terminom, ivo sa tesil ze pojde uz dnes s tym jej chlapom pit....ale neviem kedy uz bude ivo oslavovat..... 😀

a je tu dobre, mam uplny veget, lebo na opacnej strasne je dost tehotnych a ja som chcela svaty pokoj a hlavne ta kupelka je super iba pre mna........ postel celkom v pohode, lebo si neviem predstavit spat na oddeleni....len skoda ze postielka je este prazdna.....

nikiarudi
autor
16. máj 2010

neboj Peti, za chíľočku sa dočkáš... a Maxík ti tam bude robiť spoločnosť... 😉

brisilda
16. máj 2010

no moja tak ty uz s tamat bez maleho neoddes 😀 takze drzim place a uzivaj si samotu na izbe ja by som tam asi nevydrzala 😝

nikiarudi
autor
16. máj 2010

Miška - tak to mi hovoríš z duše, ja by som sa tam tiež nudila...

petka55555
16. máj 2010

ja zas baby nemam rada byt s cudzimi a hlavne chodit na zachod a furt ho obkladat toaletakom 😀 , ja tu budem 100krat radsej sama.....a ved tu mozem mat navstevy.....
no tak brisilda dufam ze uz pojdeme domov dvaja.... 🙂 som zvedava ci ta inekcia cosi urobi.....

mata0312
16. máj 2010

joj petka tak drzim palce aby to bolo čo najskor 😀 uz ta asi nepredbehnem a pockam si pekne v poradi 😀 😀 😀 ja sa dozviem zajtra čo a ako dalej som z toho normalne nervozna ☹

petka55555
16. máj 2010

no mati len aby si ma nepredbehla...uvidime zajtra ci ta injekcia zabrala, ci sa cosi pohlo....lebo to sa mi zda akesi divne na 5. den nebyt vobec otvorena a krcok dlhy ☹

mata0312
16. máj 2010

a mozno nakoniec zistia ze si mala zle vypočitany termin a maly sa narodi v termine 😉 to sa stalo kamoske rodila 7 dni po termine a ze ho mala len zle vypocitany 😀

petka55555
16. máj 2010

mati ale ja mam dobry termin, lebo som mavala pravidelny cyklus ako hodinky.....takze to sedi....a aj simonidesova povedala tak ako bohac ze babo bude vacsie......hlavne ze som sa bala ze bude malicky.....ved dokedy ho porodim budem mat 4 kila...

mata0312
16. máj 2010

no vsak uvidis aj kamoskin mal 3800kg ale podla čoho jej povedali ze termin mala zly to fakt neviem 😉

bude z neho macko 😀 😀 moj bude tiez valibuk 😀 po tatinovi ten mal 4300 ked sa narodil 😀 😀

brisilda
16. máj 2010

peta len aby ta nakoniec nehodili na sekciu teraz to je asi moderne lebo sa robia sama sekcie ja som rada ze som nakoniec rodila normalne 😀 asi to tak priroda chcela zariadit 😀 no dufam ze porodis cim skor lebo ja som takto bola otvorena v 28tt 😀 a tak som sa bala

kosta123
16. máj 2010

Ahojte už som doma z TN veď sme sa vybrali až o pol 17 boli sme ešte u svokrovcov.
Boli sme v Asku a chceli sme si kúpiť nový jedálenský stôl a stoličky,tak stôl by bol za mesiac 😒 to ešte chápem ale stoličky až za 3 mesiace 😠 😠 😠 to čo ich idú na Mars vyrábať?????? nie ževraj z číny musia prísť.Tak som sa nato vypradla 😝 to by som ani na krštiny doma nemala.
V obchodoch sme ani neboli,behali sme len po nábytku,aj tak by som si na seba nič nekupovala počkám na svoj tvar po pôrode 😀 😀 😀 😀

petka55555
16. máj 2010

ty brisilda nestras, lebo cim dni pribudaju tym na to viac myslim 😒

mata0312
16. máj 2010

kosti ja som si tiez obednala z aska postel a skrinu a povedali ze az za 9 TT a do 3 tyzdnov som to mala doma ....ale zase kamoske meskali este o tri tyzdne ako povedali 😠

mata0312
16. máj 2010

peti neboj do rana porodis 😉

nikiarudi
autor
16. máj 2010

no veru hej.. aj tam s tebou bude Ivo celé dni.. či musí byť v práci a vezme si voľno až potom??

petka55555
16. máj 2010

mati nemyslim, ale bodaj by si mala pravdu.....bola by som stastna....a pred chvilou mi tu plakalo kopec babatiek za dverami, museli byt riadne hladnucke.....az mi bolo do revu, ked som ich pocula.....aj ked som bola na sale, sa zrovna narodilo....ty kokos a ta baba ani necekla....uplne potichucku....

petka55555
16. máj 2010

niki no cele dni by ho tu asi vystrelo, on uz je taky nervozny.....ale mamina tu bude, ved dnes tu boli obaja so mnou od 13 az do 19....

nikiarudi
autor
16. máj 2010

no pekne aspoň ti tam nieje smutno... 😉 tak len aby to do rána alebo zajtra prišlo samo a prirodzene, aby si si užila ten nádherný moment prirodzeného pôrodu... 😵

mata0312
16. máj 2010

petka tak to je super ze su s tebou 😀 a ivo isto len caka kedy mu zavolas aby dobehol 😀 uvidis budem mat do zajtra mas maxika pri sebe 😉

kosta123
16. máj 2010

Mňa to čakanie na maličkú už unavuje 😒

MM kuká hokej a ja tu zase sedím a pozerám somariny ešte že ste tu 😎

nikiarudi
autor
16. máj 2010

že.. celý deň tu skoro nikoho nebolo a ešte to otrasné počasie... keby niesom u našich, tak sa asi unudím... ešteže zajtra nám dojde na návštevu kamarátka z Írska.. 😉

mata0312
16. máj 2010

niki mm v praci čo? napodobne 😉 cely den som tu sama ale zasa som prespala pol dna ...

kosti aj ja by som uz chcela mat maleho pri sebe aj ked tie tyzdne letia ako voda .... 😉

kosta123
16. máj 2010

Ja som práve rozmýšlala o kúpe auta pre seba (hlavná vec že som ho v septembri predala) lebo ma poráža keď nemám auto a sedím doma ako kača,ale zas platiť ďalšiu poistku,tankovať do 2 áut ☹ ☹ neviem neviem.Som chcela len niečo malé,nejaký Peugeot alebo čo ale keď všetko ide tak do penazí....bože aj záhradku chcem to je strašnéééééééééééé

nikiarudi
autor
16. máj 2010

maťa - veru tak..mm v práci..

nikiarudi
autor
16. máj 2010

baby... idem ja už spať, som akási unavená... 😒 tak dobrú...
Peti - a ty sa drž, čakám, že si ráno prečítam krásnu mms...sms... 😉 🙂

kosta123
16. máj 2010

nikiarudi - tak dobrúúúúúú 😉

mata0312
16. máj 2010

no ja som tu uz treti den sama lebo čo mal drahy dva dni volna tak stravil na dome u segry ☹ uz sa tesim ze pride rano z prace ja som dnes mala auto tak som bola za drahym zaviest mu obedik ... a rano musim ist k dokymu .....

brisilda
16. máj 2010

kocky akoste sa len rozpisali 😀 peta neboj porodis a ani nebudes vediet kedy 😀 drzim place aby max uz zajtra rano plakal 😀 moj drobec uz spinka aj jeden aj druhy 😉 idem umyt podlahu hodim sprchu a zalahnem aj ja 😀

mata0312
16. máj 2010

uz ste vsetky isli do postele 😉 ja som vyspata tak mi to nehrozi tak skoro 😀 ale vsetkym dobru noc 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre