Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
20. jan 2010

kocky nestraste to potom s mojho bude zelezny muz 😀 😀 😀
niki inak viem si predstavit ake to je byt sam 😉 normalne som si zapominala na nase prve byvanicko tu v PB a bez svokrovcov 😀 aj ked oni su super ale predsa su veci ktore pocut a vidiet nemusia 😀

brisilda
20. jan 2010

kostaaaaaaaaaaaaaaaa uz nas nenapinaj a hod infosku ako si dopadla stale na teba myslime a drzime ti palce 😉

kosta123
20. jan 2010

Už som tu včera sa mi nedalo bola som z celého dňa total vyčerpaná tak som spala. Je to O.K 😀 teda dúfam !
Asi to pokašlala sestrička u Boháča,lebo najskôr som mala termín 15.6,potom 30.6 čo si ona nevšimla a keď mi brala krv tak si neprepísala týždeň tehotnosti takže celý výpočet bol naprd.Bolo tam napísané,že mi brali krv v 17.týždni ale v skutočnosti v 15.týždni takže to vyšlo celé zle.Takže nemám 1:30 ale 1:34 000 takže to je nič to má každá druhá baba,rieši sa to iba ak je to menej ako 1:250.
Bola som tam aj na sone a tam mi Dr.zistil že som dokonca len v 16+2 a posunul mi aj termín na 4.7.2010

kosta123
20. jan 2010

Inak baby ďakujem moc za podporu,ani neviete ale pomohlo mi to 🙂

brisilda
20. jan 2010

kosta takze gratulujem k super vysledkom 😀 inak ten stres co si zazivala nezavidim 😖 isto si si poriadne zanadavala co? 😀 je to hrozne takto stresovat tehulky ale take veci sa stavaju

petka55555
20. jan 2010

novidis kosta...to je super...ale skutocne sa toto stava strasne vela babam....nechapem naco tie testy robia...a nezistili tam na sone co cakas????
isto ste najstastnejsi na svete ze???? 🙂 🙂 🙂

kosta123
20. jan 2010

Nie nie nepovedali mi asi to ešte v 16 t neni dobre vidno,neviem.Ale 16.2. idem na sono tak uvidíme čo povie boháč a 18.2 idem na kontrolné sono do ZA.

petka55555
20. jan 2010

kosta a co ti na to bohac povedal???ale coze ti tak stale terminy posuvaju...ved to si mavala az taky rozhadzany cyklus???

petka55555
20. jan 2010

niki mi pisala ze este stale nic...to este potrva...

petka55555
20. jan 2010

tak glukoza v pohode, mam 4,7 hodnotu... 🙂

kosta123
20. jan 2010

petka55555 - boháč nič,len ma poslal ešte 18.2 do ZA na kontrolné sono,Viem kedy som otehotnela a mne to najskôr vyšlo že mám rodiť.1.-2. 7.2010 takže keď mi povedal 1.termín 15.6 tak som mu povedala že isto nie 😝 a potom to aj tak posunul na 30.6.tak to už bolo presnejšie.
A dalo sa to vypiť v poho?
Kedy ideš na poradňu?asi 16.2 ako ja nie?lebo maju dovolenku

brisilda
20. jan 2010

no super tak to mas ideal ja som mala 3 cela neviem kolko 😀 vcera o 22:00 som spasala celu cokoladu cize o tri dni sa mi vyrazky vratia 😀
co sa tyka niki tak tej malej beterke sa na svet akosi nechce 😉 v maminkinom brusku jej je prijemne teplucko tak naco by sa trepala do tej zimi . 😀

brisilda
20. jan 2010

kocky takze ste ma dobehli 😀 ja idem tiez vtedy na poradnu to aby som tam prisla uz na 10 hodinu ked sa chcem s tamat vypratat do 12:00 alebo zbalim do skolky malemu pyzamko 😀

petka55555
20. jan 2010

kosta a ty ides na poradnu na ktoru???ja na 9.00, ale isto sa stretneme, ved ja som aj vcera mala prist na 9.00 a bola som tam dve hodiny....a ta glukoza sa dala vypit, tak 15 min. to trvalo, bolo to priserne sladke, a trosku to tak divno vonalo alebo smrdelol...ale cely den som vcera mala taku triasku...to bolo moc sladkeho...ale dnes v pohode...
len som sa rano zobudila na bruchu...dufam ze som malinkeho nerozpucila, chudatko moje ☹

kosta123
20. jan 2010

petka55555 - ja až na 13,00 škoda som nevedela na kedy ťa dá keď som bola prvá v pondelok,ja sa dávam vždy až po 12,00 kôli robote.Tak vy sa stretnete isto.

petka55555
20. jan 2010

ved teraz budeme isto chodit vzdy naraz....
baby hanba mi, ja az teraz davam dole stromcek a to som sa chystala hned po novom roku... 😀

brisilda
20. jan 2010

peti ja mam vyzdobu na dverach a oknach dodnes 😀 co uz do konca januara sa hadam zdohadam 😉 stromcek som dala prec uz davno nakolko nam zavadzal 😝
kosta ja by som tez skor uprednostnila poobedne poradne no vzhladom na to ze mam doma jedno velke sidlo si to nemozem dovolit 😀 ale raz uz somnou u gynekologa bol 🙂 ved az si chlapce zvyka

petka55555
20. jan 2010

brisilda a kde ta cakal???vydrzal v cakarni, ci bol u sestricky???

ludka_r
20. jan 2010

Kosta, gratulujem, myslela som si, že to bude OK. 😉
Myslím si, že Ty aj tak budeš vedieť skôr pohlavie, ako ja.. Ten môj doktor je taký........No, škoda slov... 😠
Sranda, aj ja idem kvôli dovolenke na poradňu 16.2. Len škoda, že ja idem do PU, tak sa nestretneme... 😢

brisilda
20. jan 2010

😀 peti cakal ma pri sestricke 😉 hadam ho nevezmem dnu k dokimu 😀

kosta123
20. jan 2010

brisilda - aj tak su poradne až po 10,00 nie? no ja keby sa dam o 10,00 tak by som sa musela ešte vrátiť do práce tak preto sa dávam neskôr,aspoň si zrána porobím čo treba.

brisilda
20. jan 2010

kosta ved aj ja by som skor uprednostnila poobednu poradnu 😀

nikiarudi
autor
20. jan 2010

ahoj baby, tak neplánovala som tu byť..ale nechcelo sa mi byť samej doma, keď ide mm s kamarátmi tu na pivko.. 😀 😀 😀 tak som sa vyhrabala aj ja..a budem aspoň na nete... 😝 😅 dnes nám doviezol kamarát komodu pre malú, čo sme si dali urobiť, tak som rada..som si pekne vecičky poukladala podľa veľkosti a zabila som aspoň trošku času.. 😉 😀
kosťa - ani nevieš ako som sa potešila dnešnej sms od Peti, že si ok..a že sa sekli! 😵 sú to debili, takto ťa vystresovať...ja by som strielala, no aj keď teraz ti je asi fuk, že sa sekli a si istotne veľmi šťastná...a my sa tešíme s tebou..
brisilda - presne som to aj ja povedala, že sa malej asi nechce do takejto zimy..brrrr..je otrasne dnes.. 😠 😠 😠
peti - tebe gratulujem k výsledkom z testov, takže ste všetky ok..už len ja som na rozpadnutie.. 😅 😝 😀

júúúúúúúúúj baby ešte si užívajte spoločné stretávanie na poradni, mňa už žiadna nečaká..som sa s dokim rozlúčila a povedal, že mi praje príjemný a rýchly pôrod, a že sa uvidíme po šestonedelí... 😀

petka55555
20. jan 2010

niki dnes robi bohac tak chytro bez, to by si mala super...lebo zajtra je chovanec 😖

nikiarudi
autor
20. jan 2010

ja sa ale ani na zajtra nechystám.. 😀 😀 😀

petka55555
20. jan 2010

mozno az ten pondelok alebo utorok... 😀 no ale hadam o tyzden uz bude vonku no nie????

nikiarudi
autor
20. jan 2010

no to dúfam aj ja.. najlepšie by bolo tak cez víkend v nedeľu, alebo v piatok ešte...

brisilda
20. jan 2010

peti pocuj tak ty rovno zisti aj aprilove a majove sluzby 😀 az viem kedy mam ist rodit 😀 😀 😀
niki pri malej by si uz aj tak poradnu nestihala 😀 ale nebud smutna ved sa hadam budeme stretavat namiesto poradne v detskom centre 😀

nikiarudi
autor
20. jan 2010

No dúfam, že minimálne s kočíkmi na prechádzkach po Rozkvete.. 😉 budeme taký veľký kolieskový team.. 😅 😀

brisilda
20. jan 2010

😀 no veru a ludia po nas budu mrkat ako blazni 😀 😀 😀 ale tak ci tak oproti nasim chalanom ta tvoja slecna bude stale ako najstarsi velitel 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre