Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

brisilda
22. feb 2010

peti mas pravdu musela som mat vela vody maly mi v porodnici pil vraj 150 ml 😀 bol riadna buchta a samozrejme ze aj papkac 😀 takze dufam ze aj sebastianko si bude brat priklad 😉
no kosta sa zatial neozvala tak neviem co s nou je ale hadam nam napise 😉

nikiarudi
autor
22. feb 2010

ahojte kočky. ste tu toho popísali, že nestíham čítať... 😀

nikiarudi
autor
22. feb 2010

inak čo máte nové? a ako je na tom kosťa??? 😕

brisilda
22. feb 2010

ahoj niki kosta sa neozvala a ja ju nechcem obtazovat sms-kou 😀 keby chcela tak nam hadam aj sama napise 😉
inak niki dnes som ta videla aj s manzelom a malou mate pekny kocik 😀 krajsi ako na fotke tu v albume 😉 asi si sla k mamine lebo si vchadzala do vchodu na lanskej 😉 mala si ruzovu vetrovku a mala na kociariku nejaku hracku 😀

petka55555
23. feb 2010

jeej uz som aj ja 30tt 🙂 🙂 🙂

petka55555
23. feb 2010

hmmm zahadne mi moje nabrate kilo z minuleho tyzdna zmizlo 😲 , asi to bolo naozaj tym ze mi opuchli ruky... 😕 a teraz uz nastastie nie, aj tlak mam 120/75...takze dufam ze to bolo len docasne...
ja by som bola strasne zvedava kolko ten moj macko v brusku vazi, dufam ze tak ako ma...ked je ta vaha taka divoka... 😒

brisilda
23. feb 2010

peti ja neviem ja som znova pribrala za tyzden 1 kg 😝 tlak som rano mala taky ako ty no pocas dna bude vyssi tak do 130 sa vysplha 😀 inak je to zaujimave ze chudnes 😀

petka55555
23. feb 2010

ja si meravam tlak vecer, ale hlavne ze u bohaca ked mi mera rano ho mavam vyssi....
no ono to je velmi zaujimave....mozno v porodnici priberem 10kg 😀 😀 mozno to mam prehodene....

nikiarudi
autor
23. feb 2010

brisilda - hej hej to som bola ja..a kde si bola, že som si ťa nevšimla?? a ďakujeme za pochvalu kočíku.. 😉 🙂

nikiarudi
autor
23. feb 2010

ozaj kosťa je už doma.. som videla na FB, že už písala, že je po 8 dňoch doma... 🙂

kosta123
23. feb 2010

Ahojte baby,tak sa dnes hlásim po 8-dňovom pobyte v nemocnici.
Bolo to tam na nervy 😖 to vám ani nemusím písať.Keby mi tam aspoň net išiel.
Takže ako vám aj brisilda povedala,začalo ma bolieť brucho a následne mi aj stvrdlo ☹ ledva som už prišla z roboty.
Tak sme večer išli na pohotovosť (ani som moc nechcela,chcela som počkať na druhý deň ,na poradni)ale tatova žena mi povedala,že neni na čo čakať.A asi to bola pravda lebo mi aj doktora Zboranová (Dr.Boháča dcéra,perfektná osoba) povedala,že som prišla za 5- 12. Naštastie som sa nezačala otvárať.Dali mi infúzie a musela som ležať,mala som fajn spolubývajúcu z podobnými problémami tak sme kecali.Ale čo bolo najhoršie (ani nie tak pre mňa,ako pre ne) bolo to že za tých 8 dní pri nás dvoch potratili 3 baby 😒 v 5tt,9tt a v 11tt,bolo to hrozné keď krvácali a plakali.Takéto baby ktorým hrozí potrat by som nedávala s tehotnými,aj keď mi teoreticky hrozil tiež potrat(preto som ležala na gynde)ale pravdepodobnosť mola menšia,lebo oni krvácali. 😒 No strach.
Vo štvrtok ma poslali na kontrolné sono do žiliny na genetiku,lebo sa im nezdalo že hlavička je na 19tt a telo na 21tt,tak sa báli či je to ok.Ale nakoniec to bolo v poriadku. 🙂
Čiže ma vo štvrtok odpojili od infúzie,a pani Dr. povedala ak mi nič nebude tak v pondelok môžem isť domov,lenže v piatok na večer som cítila opäť bolesti,takže mi dali zase infúzie a to isté bolo aj v sobotu tak už som vedela že pondelok nepôjdem domov.V nedelu mi bolo faj,aj v pondelok takže som dnes mohla ísť domov.kontrola 9.3 tak uvidím či pôjdem ešte do práce.
Takže tak ........ale radšej budem teraz doma ležať ako tam,aj ked tu mame total bordel,prach a neviem čo,ked sa robi to jadro,ale už je to v konečnej fáze.A muž mi nedovoli ani chodiť 😉 aspoň teraz ma obskakuje on.Tak ležím v posteli a som na PC,uvidím dokedy to vydržím 🙂

brisilda
23. feb 2010

kosta som rada ze si konecne doma mne sa pobyt v nemocnici pacil proste po prvej prebdenej noci somm si povedala ze bud sa s tym zmierim alebo tam budem rumazgat 😀 takze som to brala ako taky oddych od rodinky 😀 mala som tam super kolegynku s ktorou sme kecali nastastie som bola na porodnici 😉 takze placuce deti mi stale pripominali preco som tam 😀 a mile pani sestricky mi to ulahcili a sprijemnili aj tym ze som mohla ist na net 😉 inak co sa tyka starostlivosti o pacienta tak to beru velmi vazne 😉 a ked sa tam clovek uz raz dostane tak ho len tak lahko nepustia 😀

brisilda
23. feb 2010

inak kocky ja uz mam vsetko pobalene do porodnice ak nahodou by som tam musela znova necakane ist 😠 co dufam ze skor ako v maji nebude 😉
peti ja som si uz kupila tie poporodne nohavicky 😉 a su super mozu sa aj prat a su priedusne cim ulahcuju vraj hojenie ran 😉 a peru sa pri 60 C

nikiarudi
autor
23. feb 2010

kočky..kuknite, pridali sme nové foto... 😉 🙂

brisilda
23. feb 2010

jeej niki mala je krasna 🙂 inak ja som ta videla ked som isla autom bola som na poste pri nemocnici a ked som vychadzala autom na hlavnu cestu tak som sa zadivala na kocik 😀 az neskor som si vsimla ze si to ty 😀

nikiarudi
autor
23. feb 2010

inak to sme šli ku svokrovcom, moji rodičia bývajú pri hypernove... 😉

kosta123
23. feb 2010

Brisilda-no na pôrodnici to je ževraj krajšie aj lepšie,ako na gynde ale hlavne že som doma.Ja som sa tam strašne nudila ak ked som mala cca 15 časákov o tehotenstve,ale deprimovalo ma to prostredie.
A inak boli ste cvičiť???
Kamoška tam chodí a hovorila že je to nakoniec len v piatok ako ste spomínali.

brisilda
23. feb 2010

kosta ano boli sme 😀 aj sme si zacvicili 😉 a dozvedeli zaujimave veci napriklad ked ta brusko boli ako ked mas dostat menzes tak su to zacinajuce kontrakcie 😀 no a najlepsie na tom je ze mna tak popobieva obcas uz aj teraz takze sledujem tvrdnutie bruska a ked je makke tak tomu nevenujem pozornost 😀 inak tesim sa spolu s tebou ze si uz konecne doma 😉 takze si pekne polez a ked ta to bude uz nudit tak sa poprechadzaj po byte 😀 ja si trufam uz aj do mesta 😉 aj to len preto ze ma bohac ubezpecil ze on to za otvaranie nepovazuje 😀
niki takze mas po blizku svokru ked idete s poradne co? 😀

kosta123
23. feb 2010

brisilda - a aj sa za to platí??? asi nie že?? a aj ste sa prezliekali?prezúvali??? aj ja chcem ísť ale tento piatok to nebudem ešte riskovať.Do kedy to trvalo??

brisilda
23. feb 2010

kosta platit sa neplati prezliekat sa tam prezlieka 😉 no ked prides oblecena rovno v sportovom tak sa prezliekat nemusis iba prezuvat alebo mozes byt bosa 😉 zda sa mi, ze tam tie kocky boli bose 😀 no a pokial mas narideny kud tak neriskuj inak tebe nedali ze mas ist do 3 dni k svojmu dokimu???

kosta123
23. feb 2010

brisilda - jasné hneď z nemocnice som tak išla.

kosta123
23. feb 2010

brisilda inak jedna holka ma v albume tvoje cierne tehu tričko s tým maličkým ...sorry dámy môj ocko je už zadaný....asi si to okopčila

brisilda
23. feb 2010

kosta tak to neni jedina lebo aj moj 4 listok maju skopirovane minimalne 2 kocky 😠 a pritom je to moj 4 listok ktory som si nasla poctivo ja sama 😀 a dodnes ho mam 🙂

petka55555
23. feb 2010

jej kosta konecne si sa ozvala, stale som na teba myslela....neboj vsetko bude v poriadku...a to lezanie doma je v pohode, ja som lezala skoro mesiac a nebolo to hrozne...a nepovedali ti co cakate???

brisilda, aj ja mam uz nachystane veci, zajtra idem este dokupit koselu a gatky a budem mat vsetko nachystane a babenko ma zbalenu uz aj tasku s opratymi vecickami... 🙂 takze si neni sama....

a ja som si vsimla ze ten tvoj stvorlistok ma v albume a aj na prvej strane kopec ludi, to je trapne..presne ako na mojasvadba, moje osobne foto si kopirovali do svojich albumov, som to inak neznasala....

niki idem kuknut foto.... 🙂

brisilda
23. feb 2010

peti tak ja mam na najdenie 4 listku velmi dobre spomienky a to ze ho niekto kopiruje nech to cert vezme 😀 ja tiez vela veci z netu kopirujem no pokial by niekto kopiroval osobne foto tak to by ma uz nasralo 😀

brisilda
23. feb 2010

no a zabudla som napisat ze nasa niki mala velmi pekny uces na svadbe 😉 uzasny waaaaw klobuk dole pred sikovnostou kadernicky 🙂

petka55555
23. feb 2010

brisilda a ktore mas ozaj tie gatky???mne manzel kupil tie chicco, tie vyzeraju ako normalne gatky...v tych zdravotnych potrebach maju take co nenatiahnute vyzeraju len ako obdlznik...mas tie???

brisilda
23. feb 2010

peti ano pripadaju mi ako zo siloniek 🙂)) ale vraj su velmi dobre lebo su priedusne a rany sa rychlo hoja ale daj info kde si kupila chicco mozno pojdem dokupit 😀

petka55555
23. feb 2010

mne ich kupil v ZA v tom predeti v krabicke su 4ks a stali asi 5€, kolko stali tie tvoje, neviem ci si aj ja aspon dvoje este nekupim, boze pojdem tam nabalena s tolkymi gackami....

brisilda
23. feb 2010

peti cenovo to vyjde asi tak isto lebo jeden kus stal 1 € 😉 inak daj konkretne kde ich kupil az tam poslem manzela 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre