Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

petka55555
8. mar 2010

oj baby ale ste nedockave...ved uz su tam...a niki uz vzdala cakanie na modelku... 🙂

mata0312
8. mar 2010

petka su krasne nemaju chybu 😀 😀 😀

kosta123
8. mar 2010

Vyhrala krupica 😀 😀 😀

Ty kokso Peťa je tam fakt perfektná 😨 😨 😀

brisilda
8. mar 2010

peti foto je krasne 😉 uzasne prenadherne 🙂 len akosi malo zaberov 😀 ja si tam vezmem aj tu samkovu babiku 😀 ako dekoraciu 😀 😀 😀

mata0312
8. mar 2010

mnam kostka posli aj mne 😀 😀

mata0312
8. mar 2010

mnam kosta posli aj mne 😀 😀

kosta123
8. mar 2010

mata0312 -neskoro už je po nej 😀 😀 😀 😀 😀
Brisilda - berieš aj samka???na fotenie.

mata0312
8. mar 2010

ako si mi blbne internet a tak to hodilo pre istotu dvakrat 😉

brisilda
8. mar 2010

kosta no ved aj on je moj hadam ho nenecham doma 😀 😀 😀 😀 😀 ja ho chcam dat pofotit rovno aj so skolskou taskou 😉 a ked sa bude dat tak aj s nasou Jesynkou 🙂 to je pes maltezak 😉

kosta123
8. mar 2010

brisilda - to ho máš aj doma??toho hava?? 🙂 ja ich milujem -maltenzákov 😀

mata0312
8. mar 2010

bris aj ja mam takeho maznačika ale je to činsky chocholac 😀 maltezaci su nadherny 😀

brisilda
8. mar 2010

no kocky ale ja vam svojho psika nedam hladkat lebo je ustekana a bude zavreta ked pridete 😀 😀 😀

nikiarudi
autor
9. mar 2010

Peti - foto sú úúúúúúúúúžasné.. 😉 🙂 🙂

petka55555
9. mar 2010

baby diki za pochvalu...este pridam dve...brisilda, ono ich je asi este o 4 viac, ale na nich som ako jelito...ale ved to staci...potom babatkovskych si dam narobit kopec.... 🙂

petka55555
9. mar 2010

niki a prve dve foto mame rovnake... 🙂

brisilda
9. mar 2010

peti no jasne ze to staci 😀 ja som zvedava na svoje foto 😉 este sa mi neozvala tak ak sa do vecera neozve tak jej zavolam ci namna nezabudla 😒

petka55555
9. mar 2010

ona ma taku malinku dcerku, takze cez den si asi ani nespomenie..mne vzdy odpisala na mail aj po dvoch dnoch a az vecer...ale nezabbudla, tak isto ani na teba nezabudne...ale ved jej skus zavolat...

nikiarudi
autor
9. mar 2010

peti - no ale aké nádherné...
baby dnes ideme na poradňu, tak dúfam, že maličkej nič nechýba.. 😒

petka55555
9. mar 2010

a coze by jej chybalo???ved krasne rastie.... 😉

nikiarudi
autor
9. mar 2010

hej? ja neviem mne sa zdá stále rovnaká..ale bráško s Denis povedali, že ako vyrástla...tak niečo na tom bude.. potom sa ozvem, že koľko sme pribrali... 🙂 😉

petka55555
9. mar 2010

a kosta isla asi na poradnu ze???

nikiarudi
autor
9. mar 2010

ty kokso, že 32tt.. veď to tam svietilo pred chvíľkou ešte aj mne.. a už je to dávno preč.. bože, ale ten čas letí...uuuuuf.. len toď pred chvíľkou sme boli na pizzu... 😀 😀 😀

petka55555
9. mar 2010

niki strasne to leti...hlavne teraz...a ved aj pri tebe sa mi zdalo ze ti tie tyzdne naskakuju kazde 4 dni 😀 😀 a pozri ako teraz naskakuju malej, uz bude mat 7 🙂 zachvilu ti ujde na disku 😀

brisilda
9. mar 2010

no kocky nieco mi o tom hovorte ja som len nedavno rodila este teraz si spominam ako lezim na porodnej sale a teraz uz budeme oslavovat 7 rokov 😀 normalne mi to pripomina tu reklamu na dove for men 😀 😀 😀 coskoro budem hajkat vnucata 😉

petka55555
9. mar 2010

babka brisilda 😀 😀 😀

brisilda
9. mar 2010

no nesmej sa o takych 20 rokov mozno aj ty budes tuzobne ocakavat vnucika 🙂))) samozrejme ak tvoj max bude sikovny : 😀 😀 😀

petka55555
9. mar 2010

baby ale to naozaj rychlo utecie... 🙂 a budeme babky....a budeme kocikovat nejake ufo kociky... 😀

petka55555
9. mar 2010

baby kde ste???

nikiarudi
autor
9. mar 2010

no baby, tak o 2 týždne ideme na poradňu znova lebo vraj málo papáme... 😢 a to som si myslela aká je ona hladoška... 😅

brisilda
9. mar 2010

fiha niki tak jej musis davat viac 😉 inak zajtra vas cakam 😉 len vchod sa nam zatvara tak ma potom prezvonte a pojdem vam otvorit 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre