Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

zica1
7. apr 2010

Ahojte babulky, mozem sa k vam pridat ?

kosta123
7. apr 2010

zica1 - no jasné 🙂

kosta123
7. apr 2010

Zica,ak chceš tak nám niečo o sebe porozprávaj 🙂 aspoň sa zoznámime.

Inak baby kedy sa platia tie foto???až keď mi to dá,alebo keď sa tam prídem pofotiť,chcem si to tak naplánovať aby bolo po výplate,a ako dlho predtým sa jej mám ozvať??týždeň,dva??
Už mi prišlo lehátko,len neni toho kto by išiel na poštu 🙂

nikiarudi
autor
7. apr 2010

kosti - peniaze jej dáš až keď si prídeš pre foto... sranda, že už ste 4 čo ste šli k Deniske a teraz mi písala aj tá Katka čo má ten obchod pri kostole, že aj ona chce číslo.. 😀 😀 😀 Deniska by mi mohla nejaké protekčné foto porobiť grátis... 😅 😝

kosta123
7. apr 2010

nikiarudi - no veru jej to spomeň,keď tam pôjdeš s malou 😀 😀 😀 že treba nejakú akciu 😀

zica1
7. apr 2010

nieco o sebe ? 🙂 No tak byvam v Pb od augusta, takze tu okrem priatela a rodiny v podstate nikoho nepoznam 😒 cakame babatko 18.8....zajtra idem na 4D tak sa uz velmi tesim a som zvedava, ci to bude dievcatko ako sa doktorovi zdalo 😀 neviem, co by som o sebe este povedala xixi

nikiarudi
autor
7. apr 2010

keď mne je to také blbé si to pýtať.. ja som na také veci neni.. 😒 pokiaľ to sama nenavrhne..

nikiarudi
autor
7. apr 2010

zica - vitaj, a kde v PB bývaš? si tu vydatá??

brisilda
7. apr 2010

nika dobry fotograf si robi reklamu aj sam prostrednictvom zakaznikov 😀 co si myslis 😉 tak ci tak je uzasna 😉 a veruze by si mohla dat reklamu aj na net 🙂 tak dufam ze raz zorganizuje akciu pre prvych zakaznikov 😀 😀 😀
inak nasa maltezacka dnes uspesne vygrcala tu vlhcenu utierku cize precistenie criev sa nekona zato zaludok je az az cisty 😀
zica samozrejme ze sa mozes pridat 😀

zica1
7. apr 2010

Byvam na rozkvete, vydata este niesom ale zijeme spolu s priatelom

nikiarudi
autor
7. apr 2010

na Rozkvete? to sme všetky z Rozkvetu... 😀

petka55555
7. apr 2010

zica vitaj, dalsia rozvetacka, uz sa na tie chodniky nezmestime 😀 😀

brisilda a to az dnes vygcala tu utierku???to ju muselo riadne tazit v zaludku 😀

videla si uz su v majovkach 3 babena.....no som zvedava ktora z nas pojde skor..... 🙂

brisilda
7. apr 2010

peti vobec ju to netazilo 😀 ona bola hrava aj ked grcala 😉 ved som ju od vcera sledovala ci ju niekde nevystrie normaLNE som mala onu strach a samka som uz pripravovala na to ze moze aj zdochnut 😖 no nastastie to dobre dopadlo co uz ked je sprosta 😀 😀 😀
inak vazne sme vsetke rozkvetacky 😀 😀 😀

kosta123
7. apr 2010

brisilda -chúďa havo,ale tak jej treba nenažranej,to robí aj moja Jessy,žere a žere a potom dávi ako sprostá 😠
Návšteva mi práve odišla tak som si navarila moju obľúbenú polievku - mliekovú-mňam idem sa dožrať. 😀

Zica - a kde na rozkvete??? a koľko máš rokov? tak ďalšia baba pribudne do kolektívu 🙂 asi,budeme sa o tých chalanov asi biť 😅

brisilda
7. apr 2010

kocky ale po mati je na rade znova navsteva u mna !!! lebo kym sa kolo otoci tak ja uz aj porodim 😀

brisilda
7. apr 2010

inak prisla mi ta odsavacka konecne 😀 ale zeby bola o cosi lepsia ako ta tesco by som nepovedala 😀

nikiarudi
autor
7. apr 2010

baby, idem piecť bábovku, tak držte palce.. 😝 😀

kosta123
7. apr 2010

Nikiarudi - hej? prvý krát?? mne moc nevyšla na prvý pokus bola vo vnútri mokrá 😀 😀 😀 ale to je už minulosť.
Brisilda - to máš ručnú??ja som videla že Ela predáva jednu tak ak ju ma tak by som si ju kupila.Mne stačí aj tá najobyčajnejšia 😅

nikiarudi
autor
7. apr 2010

kosti - hej, toto je moja premiéra! 😎

nikiarudi
autor
7. apr 2010

už je 10min. v rúre.. takže ešte tak pol hodku až 40min. a uvidíme či sa môžem vydávať... 😀 😀 😀

kosta123
7. apr 2010

nikiarudi - ja som ju piekla včera večer,no 40 min je aj na mojom recepte,ja tam dávam aj hrozienka lebo MM to má rád.

nikiarudi
autor
7. apr 2010

ja lúbim len takú jednoduchú... ale ešte mi kedysi robila spolubývajúca na intráku takú pudingovú a tá bola fantastická... skúsim ju, ak sa mi táto podarí... 😀

kosta123
7. apr 2010

nikiarudi - tá môže byť super! tú urobím nabudúce,mňam 😅

mata0312
7. apr 2010

ahojte baby čo porabate mm sa chce ist kukat na nejaky fotbal a tak ma vyhnal na net 😉

zica vitaj medzi nami 😀

kosta123
7. apr 2010

mata0312 - aj môj kuká čosi v TV ja behám medzi PC a šporákom,varím mu večeru filé zo zemiakmi

mata0312
7. apr 2010

baby zasa robite chute ale ja som taka najedena boli sme s drahym na pizzu v bytci a jasne e som si neodpustila zmrzlinu a potom sme skočili k nasim na rozkvet pozriet synovceka 😀 😀

mata0312
7. apr 2010

kosti super zenuska s teba 😀 😀 😀 mne sa nechcelo varit 😒

mata0312
7. apr 2010

malo byt z teba 😅

kosta123
7. apr 2010

Maťa diky 😀
Baby mňa to tak ťahá okolo pupka tá koža ☹ ,že čakám kedy sa mi to roztrhá,už to nieje len okolo naušnice,ale aj ďalej od nej, asi sa tam potrhám 😠 😠

mata0312
7. apr 2010

keby si si to dala dole tak ti to zarastie čo? a to nechces, myslis ze to budes mat az do porodu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre