Snažilky z Považskej Bystrice

nikiarudi
11. feb 2009

ahojte kočky, chceli by sme sa začať snažiť po lete alebo tak skôr okolo Vianoc.. 😀 😀 😀 kto sa pripojí??? 😵 😵 😵

nikiarudi
autor
12. máj 2010

no ak ju pustili, tak dojde dom až teraz niekedy... pretože púšťajú až po vizitách, no a kým napíšu správy... tak až okolo 11tej.. mňa tak pustili tiež... 😉

petka55555
12. máj 2010

no aj neskor, minule ked som sla na prietoky o 13tej az vtedy pustali....ved hadam da vediet....

zica1
12. máj 2010

Tak ja sa pustam plnou parou vpred 😀 😀 😀 idem varit obedik a upratat aby som mala potom klud 🙂

kosta123
12. máj 2010

petka55555 - hej?? som si nevšimla viem že taká akcia bola v tescu,ale myslím že sa oplatili 150 ks za 24,99€ nie?

Kúpila som si ešte 1 košelu veľmi elastickú a príjemnú na dotyk a jedno dlhšie tričko z tými otvormi na kojenie s kraťasami,keď Bris hovorila že tam je strašné horko tak radšej krátke.

MM išiel cvičiť,dnes si kúpil kulturistické tričko tak je celý vytešená aj nejaké doplnky výživy 😎 kokso neni mu rady od radosti.
Ja som si tu z MK objednala zavinovačku do autosedačky aj z poštovným za 12€ tak dúfam že som dobre kúpila,sakra ale zase ružová farba,mňa šlahne z tej ružovej 😠

nikiarudi
autor
12. máj 2010

no tak a už je povysávané, umyté, vydezinfikované, opraté prádlo, chlebík sa čo chvíľku dopečie, no ešte povešať prádlo, vyniesť kôš a ísť do obchodu...ufff.. aká som len dnes aktívna, že??? 😝 😀 😀 😀

kosta123
12. máj 2010

Aj ja varím a periem,upratala som špajzu no a neviem čo ešte od radosti 😉

nikiarudi
autor
12. máj 2010

no ja by som si dala také kafé resp. čokoládu niekde v pohodičke.. a nohy hore.. 😅 😀

petka55555
12. máj 2010

ja uz kaslem upratovanie, ved som v nedelu a ked budem v porodnici, tak ivo urobi riadne upratovanie...nech je vsetko tip top.....

kosta jasne ze sa oplatia tie plienky, ja mam 3 krabice 😀

baby vcera som si skusala nocnu koselu co som mala v nemocke ked som tam na zaciatku lezala a je mi teraz vacsia, ako vtedy 🙂 🙂 🙂 🙂 to je sranda ze????

petka55555
12. máj 2010

inak brisilda uz je doma, lebo mi volala ci nerodim 😀

kosta123
12. máj 2010

Inak v piatok sa ideme fotiť juchúúúúú 😀 😀

nikiarudi
autor
12. máj 2010

no vidíte, ja som hovorila, že ju pustia... a kosti, som zvedavá na foto... 😉

kosta123
12. máj 2010

Niki - veď aj ja som zvedavá,na čo nemám zabudnúť alebo nejaké rady? 😉

zica1
12. máj 2010

kosta - teeeda, tak sa ides fotit cez vikend? a kam? isto sa tesis, ze 😉

kosta123
12. máj 2010

zica1 - k jednej fotografke Denise ako aj baby boli 😉

zica1
12. máj 2010

baby, od kedy sa pobera materska?

nikiarudi
autor
12. máj 2010

zica - 6 týždňou pred pôrodom...

nikiarudi
autor
12. máj 2010

kosti - vezmi si nejaké topánočky a ak chceš aj nejakú hračku... inak nepotrebuješ nič, Denisa ti požičia 😉 😀

brisilda
12. máj 2010

ahojte tak uz sme doma 😉 kuk foto 😀 ozaj kocky to kedy mam ist na tu socialku ohladom rodicovskeho prispevku? a co vsetko tam potrebujem? nika hod info cez IP potrebujem vediet ako to je na meskom urade kde prihlasujem dieta na tr. pobyt lebo mne v nemocke nic nedali kdezto v Michalovciach davali papiere a manzel to vsetko povybavoal este skor ako ma pustili domov no teraz mi nic nedali 😒 a ja potrebujem rodny list

zica1
12. máj 2010

brisilda - Sebinko je kraaaasny 😉 Gratulujem a prajem vela zdravicka !

nikiarudi
autor
12. máj 2010

no kraaaaaaaaaasny.. tak ešte raz VITAJ Sebi medzi nami... 😵 😵 😵 tešíme sa na prvé stretnutie... 😀

petka55555
12. máj 2010

boze brisilda aky je krasny, ako keby mal jablcka v lickach....ja uz som aj maxikovi hovorila ze kamos uz je aj doma a on nic 😉

a ja posielam iva vybavovat veci, tak nech si pozistuje, ak ma ist, ale v prvom rade asi so sobasnym listom a nejakym papierom z porodnice na matriku.....a potom asi ostatne....

nikiarudi
autor
12. máj 2010

nie nie.. kňopiu sobášneho potrebuješ do pôrodnice, nie na matriku, tam už len pôjde s tvojim a svojim OP... 😉

petka55555
12. máj 2010

no to viem ze do porodky, ale kdesi v zozname bolo pisane ze aj na matriku, ale to je jedno...ja to vybavovat nejdem, tak nech si zobere co chce 😀

nikiarudi
autor
12. máj 2010

my sme nemuseli nič.. nám to vybavila suseda z vlastnej iniciatívy... 😀 😀 😀 hlavne nám urobila super vec a to 10 kópií rodného listu, lebo to treby skoro všade... 😠

nikiarudi
autor
12. máj 2010

ozaj Miška aký bol pôrod?? a kto ťa rodil,aký Dr.?? 😀

kosta123
12. máj 2010

Je tu niekto???

brisilda
12. máj 2010

nika rodil ma doktor Bohac 😀 a porod bol super uzasny zazitok vdaka personalu a dobrej nalade pana doktora Sevcika???asi to bol on 😀 juuj hned by som sla rodit zase 😀

kosta123
12. máj 2010

brisilda -to fakt??? no bodaj by sme boli aj my také vyrehotané 😀

brisilda
12. máj 2010

kosta tak ja som den predtym bola na sale s vysokym tlakom co som stresovala a vobec sa netesila s porodu ale ked to prislo tak mi dobra nalada echybala 😀

mata0312
12. máj 2010

ahojte kocky tak bris vitam ta doma konecne vsak 😀 😀 😀 😀 sebi je nadherny nema chybicku 😀 😀 aj ja uz chcem no musim este pockat 😉

mm bol doma a tak som sa na net moc nedostala ... zajtra ide do prace

to si ako myslela toho sevcika bris?? bol v pohode????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre