• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilky zo Spišskej Novej Vsi a okolia. Pridajte sa

12. januára 2014 
autor
Ste tu, baby, či ste na tých druhých snažilkách a tehulkách? Idem kuk.
11. sep 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj to vyzera sluben žeby :wink: tak to vám prajem potom daj vediet ako si dopadla inak čo ti v tej plzni robiš alebo skor kde?
11. sep 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Áno , v Plzni obaja pracujeme v Panasonicu. A vedieť ti dám... Pááá.
12. sep 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Babenky, tak ja zatiaľ stále čakám, čo sa z nášho snaženia vyvynie, ale zatiaľ to, čo nechcem, neprišlo... :dizzy_face:
15. sep 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Len zatiaľ nič na sebe nepozorujem, iba veľkú únavu a motanie hlavy.
15. sep 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janoko tak to blahoželam si nan najlepšej ceste kedy si to overiš na 100% ta to neláka?
16. sep 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Keď ja, antoniab, stále čakám, či mi len nepomeškala, lebo toho 8.9. bol termín na mrchu podľa tabletkového kalendára, ale moj normálny cyklus je cca 28 dní a to bolo včera. Lenže necítim žiadnu bolesť ani napätie v podbrušku, to skor bolo minulý týždeň a pred tým 8 -smym. :confounded: :sweat_smile:
16. sep 2008 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak takto to je no tak aj tak držim palečky tak unas teta už odišla tak uvidáme ako to dopadne tento mesiac :grinning: aak vám to vyšlo ostavate v plzni nemate vpláne sa vrátit domov či plzen už nastálo :grinning:
18. sep 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
antoniab, pomeškala... Rakže sa snažíme ďalej. Už sa na zo teším :grinning: :dizzy_face: . V Plzni plánujeme ostať, neviem síce, kde nás ešte a či nás ešte zaveje inde, ale tu v Plzni si chceme momentálne kúpiť byt a usadiť sa - veľmi sa nám tu páči, krásne mesto a veľa možností na kultúru, výlety a pod...
19. sep 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janoko tak to sme dve mi si už užívame :grinning: no plzen je krasna tiež som mala v plane tam ostat no ale cesty osudu ma zaviedli inam no v uk ostat neplanujeme chceme sa vratit domov a postavit si domček no ale v plzni mam kopu znamich takže sa tam určite ešte vratim aspon na navštevu 4roky maju v mojom srdci velke miesto :wink:
19. sep 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babeny, tak ako sa darí? My si užívame a radujeme sa z pekného spoločného života...
25. sep 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky,

neviete mi prosím poradiť dobrého zubára v SNV? Takého, ktorý sám upozorní pacienta na zubný kaz, objednáva na konkrétnu hodinu a nemá tendenciu hneď trhať zúbky, ale snaží sa ich zachrániť (pritom nie je veľmi predražený). Lebo ja mám zo zubami hrozné problémy a neviem už, na koho sa obrátiť.
Takisto potrebujem urobiť (resp. vymeniť) porcelánové korunky, lebo tie, ktoré mám mi zubný technik zbabral, takže ak viete o dobrých zubných technikom, budem rada, ak dáte info.

Veľmi mi pomôže, ak ma usmerníte, za kým mám ísť, aj keď viem, že táto téma nie o zuboch (nie som priamo zo SNV, takže nemám prehľad o dr.)
ďakujem
28. sep 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky este funguje tato stranka?
12. jan 2014 o 22:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok